Hermit
Hermit

Hermit: Lite Apps Browser v20.3.6 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Hermit Mod APK, kullanıcıların etkinliklerini ve üretkenliklerini iyi optimize edilmiş uygulamaları ve işlevleri keşfetmelerine izin vererek yeni zirvelere çıkarmak için muazzam entegre özelliklere sahip profesyonel bir web tarayıcısıdır.

Android Android Araçlar
5 ( 417 puan )
Fiyat: $0
İsim Hermit
Yapımcı Chimbori
Tür Araçlar
Boyut 4MB
Versiyon 20.3.6
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Hermit is the most famous version in the Hermit series of publisher Chimbori
Mod Version 20.3.6
Total installs 1,000,000+

İndir (4MB)

Hermit, herkesi yeni ve benzersiz bir tarayıcı sistemiyle tanıştırır ve sistemi birçok avantajla optimize etmek için birçok yerleşik özelliğe sahiptir. Ayrıca, kullanıcıların çok fazla performans tasarrufu sağlamak için tarayıcıda kullanabilecekleri Lite sürümünün özel uygulamalarını aramalarına otomatik olarak yardımcı olur. Ayrıca, tarayıcıyı keşfederken veya tarayıcıdan yararlanırken kullanıcının kişiselleştirmesini bir sonraki seviyeye taşımak için daha fazla uzantının entegrasyonunu da içerir.

Hermit — Lite Uygulama Tarayıcısı Hermit — Lite Uygulama Tarayıcısı

DÜZGÜN VE ÇEVİK ETKİLEŞİM İLE BİR MATERYAL ARAYÜZÜ

Hermit’in arayüzü modern ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir, böylece kullanıcılar ilk kullanımda tüm işlevlerine veya düzenlerine çabucak alışırlar. Ana sayfa ayrıca özel kullanıcı içeriğiyle ve performansı artırmak için birçok uzantıya erişmek için bir kenar çubuğuyla dolu olacak. Arayüz özelleştirmesi de zengin ve kapsamlıdır, böylece kullanıcılar herhangi bir etkileşimi veya özelliği daha kişisel ve profesyonel öğelerle kolayca değiştirebilir.

GELİŞMİŞ FONKSİYONLARA SAHİP PROFESYONEL BİR WEB TARAYICI

Tarayıcı birçok etkileyici iyileştirmeye sahiptir ve onu herhangi bir kullanıcı eylemini işlemek veya gerçekleştirmek için en iyi tarayıcılardan biri yapar. Sadece bu da değil, kullanıcıları koruma yeteneği de otomatik ve mutlaktır ve şüpheli web sitelerini ziyaret etseler bile tüm bilgilerinin veya etkinliklerinin güvende olduğunu vaat eder. En iyi yanı, çoğu kullanıcı etkinliğini belirli web sitelerine otomatik olarak iletmek için geniş desteğe ve akıllı AI’lara sahip olmasıdır.

Hermit — Lite Uygulama Tarayıcısı Hermit — Lite Uygulama Tarayıcısı

YEREL UYGULAMANIN DAHA İYİ VERSİYONUNU DENEYİN

Hermit, çoğu içeriğin her zaman Lite sürümlerine sahip olduğundan, kullanıcıların cihazlarındaki birçok yerel uygulamayla senkronize olmaktan gurur duyar. Bu, site içi entegrasyonu veya üstün kullanıcı erişimini içerir ve cihaz performansından tasarruf etmek için mükemmel şekilde optimize edilmiştir. Ayrıca, yerel uygulamayı daha fazla tüketerek kullanmak yerine, kolay erişim için özel web sitelerini ana sayfada favoriler olarak ayarlayabilirler.

BİRDEN FAZLA HESAPLA BAĞLANTI VE SİSTEMİ ORGANİZE ET

Kullanıcılar, oturum açmak veya her oturum için farklı profiller arasında geçiş yapmak için doğrudan uygulamaya birden fazla hesabı kaydedebilir. Ayrıca, tarayıcı, kullanıcıların internete serbestçe erişmeleri veya herhangi bir müdahale olmaksızın aynı anda çalışmaları için profesyonel bir işlev olan sandbox özelliği ile birlikte gelir. Ayrıca, kullanıcıların korumalı alana dalmaları, herhangi bir platformla çalışması ve hatta hesaplar arasında kolayca geçiş yapmaları için zengin destekle birlikte gelir.

MÜKEMMEL ÇOK GÖREVLİLİK İÇİN ÇOKLU PENCERE

Farklı pencereler, Hermit ile çalışırken daha çok yönlü olmak isteyen kullanıcıların ihtiyaç duyduğu harika bir destek olacaktır. Pencereleri paylaşmak da basittir ve kullanıcılar, sekmeler arasında geçiş yapmak yerine üretkenliklerini en üst düzeye çıkarmak için onlarla eşzamanlı olarak etkileşim kurabilir. Tabii ki, her pencereyi en iyi kalite için serbestçe ayarlayabilir veya popüler standartlara dayalı tarayıcının otomatik ayarlama özelliğini kullanabilirler.

BÜYÜLEYİCİ İÇERİK BLOKLANMIŞ OLAĞANÜSTÜ FONKSİYONLAR İÇİN DAHİL EDİLMİŞTİR

Uygulama ile birlikte gelen içerik engelleyici, kullanıcıların internete girmek istediklerinde ihtiyaç duydukları en etkileyici desteklerden biri olarak kabul ediliyor. Reklamlar, pornografi ve daha fazlası gibi çeşitli harici içerik türlerini engellemek için yeni nesil protokolleri kullanır. Elbette sistem, küresel olarak ana bilgisayarların sayısını otomatik olarak kontrol edip görüntüleyecek, böylece kullanıcıların sistemi optimize etmesine ve mutlak korumayla internete güvenli bir şekilde erişmesine yardımcı olacaktır.

Hermit — Lite Uygulama Tarayıcısı Hermit — Lite Uygulama Tarayıcısı

Hermit, kullanıcılar üstün ve kaliteli bir web tarayıcısı istiyorsa en iyi seçeneklerden biridir ve birçok profesyonel sistemle birlikte gelir ve tamamen optimize edilmiştir. Ayrıca, birçok şeyi kaydetmek ve daha iyi hız elde etmek için kullanıcıların Native yerine Lite sürüm uygulamalarını kullanmalarına yardımcı olma konusunda uzmanlaşmıştır. Her şeyin bir derinliği vardır ve kullanıcılara internete veya daha fazlasına erişirken en iyi kullanıcı deneyimini sunmayı vaat eder.

ÖZELLİKLERİ

  • Kullanıcıların her şeyle doğrudan etkileşime girmesi için mükemmel yerleşik araçlara ve özelliklere sahip modern ve yenilikçi bir arayüz.
  • Kullanıcıların etkileşimini veya alışkanlıklarını optimize etmek için gelişmiş teknolojilere ve işlevlere sahip olağanüstü bir web tarayıcısı.
  • Daha iyi deneyimler ve daha az performans tüketimi elde etmek için çeşitli yerel uygulamaların Lite sürümünü arayın veya kurun.
  • İnternete erişirken veya çoklu platformda çalışırken kullanıcıların etkinliğini artırmak için olağanüstü bir sanal alan işlevi.
  • Daha güvenli bir deneyim için seçilen seçeneklerle ilgili belirli web sitelerinden veya ana bilgisayarlardan kaçınmak için uygulama içi içerik engelleyiciyi özelleştirin.


İndir (4MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hermit ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir