Hello Neighbor
Hello Neighbor

Hello Neighbor v1.0 APK + OBB (MOD/Tümünün Kilidi Açıldı) indir 2022


Merhaba Komşu güzel bir oyundur; oyuncu, saklamaya çalıştığı sırları bulmak için komşusunun evine gizlice girmek zorunda kalacak.

Android Android Macera Oyunları
4 ( 603 puan )
Fiyat: $0
İsim Hello Neighbor
Yapımcı tinyBuild
Tür Macera Oyunları
Boyut 1.2GB
Versiyon 1.0
MOD Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Hello Neighbor is the most famous version in the Hello Neighbor series of publisher tinyBuild
Mod Version 1.0
Total installs 10,000,000+

Hello Neighbor’a gelen oyuncular, daha önce hiç görülmemiş yeni ve benzersiz şeyler yaşayacaklar. Bu oyun, gizemli ve endişe dolu bir atmosfer yaratır ve size aşırı bir merak duygusu verir. Birçok benzersiz özelliği ve sevimli grafikleriyle bu oyun, özellikle küçük çocuklar olmak üzere birçok oyuncuyu kendine çekiyor. Oyuncular, komşusunun sırlarını ve saklı şeylerini keşfetmek ve bu sırları bulmak için içeri girmek isteyen meraklı bir komşu olarak oynayacak.

Merhaba komşu

MERAKLI, DUYARLI BİR KOMŞU OLUN

Oyuna katıldığınızda meraklı bir komşu rolünü oynuyor olacaksınız. Her zaman kişiliğinle komşunun evine girmenin yollarını bulmaya çalışırsın. Oyuncular defalarca kovalanmalarına rağmen komşularının bodrum katına ulaşmaya çalışmak için her türlü hileyi kullanırlar. Oyun size birçok zorluk sunacak, bu yüzden bu sırların üstesinden gelmeye ve keşfetmeye çalışın ve aynı zamanda uzun süredir devam eden meraklarınızı ve sorularınızı yanıtlayın.

MUHTEŞEM BİR KOMŞUYLA KARŞILAŞMAK

Oyuncular uzun, güçlü ve kaslı bir komşuyla yüzleşmek zorunda kalacaklar. Eve gizlice girip ses çıkardığınızda veya tuzağa düştüğünüzde bu adam hemen karşınıza çıkacak ve sizi kovalayacaktır. Bu nedenle komşunuzdan birçok farklı şekilde kaçmanız gerekir. Oyun aynı zamanda size beklenmedik birçok ayrıntı da veriyor, bazen o komşu adam aniden arkanızda beliriyor.

Merhaba komşu

BÜYÜLEYİCİ, ÇEKİCİ GÖREVLER SUNAR

Bu oyunun herhangi bir amacı veya herhangi bir planı yok, sadece size birçok heyecan verici görev veriyor. Harika eğlence anlarına sahip olmak için oyuncuların kendileri için bir hikaye yazmanın sırlarını gizleme ve açığa çıkarma konusunda esnek olmaları gerekir. Komşunuza yakalanmamak için daha akıllı ve çevik olmalı ve gizemleri keşfetme yolculuğunuza devam etmelisiniz.

MAKUL SAVAŞ STRATEJİLERİNE SAHİP OLMAK GEREKİR

Komşunuzun evine fark edilmeden girebilmek için pencereden atlamak veya ön kapıdan girmek gibi sayısız çekici yolunuz var. Oyuncular ayrıca gereksiz risklerden kaçınmak ve komşunuzun öğrenmesine izin vermemek için kendilerine makul bir plan yapmalıdır. Ancak Hello Neighbor görevini yaparken stratejiyi çok fazla kullanmamalısınız çünkü bu sizi daha çok tuzağa düşürecektir.

Merhaba komşu

KOMŞULAR ÖĞRENMESİN İÇİN PROFESYONEL BİR ŞEKİLDE GİZLENİN

Eve gizlice girdikten sonra, oyuncu tüm jest ve hareketlerinde de dikkatli olmalıdır. Çünkü ne zaman ufak bir hata olsa komşunuz tarafından görülüp kovalanacaksınız. Merhaba Komşu’nun getirdiği görevleri tamamlarken dikkatli olmanız gerekiyor ve eğer keşfedilirseniz, komşunun kovalamacasından kaçınmak için kaçmanın veya gizli bir yerde saklanmanın en hızlı yolunu bulmalısınız.

CANLI SES SİSTEMİ İLE BİRLEŞTİRİLMİŞ İLGİNÇ, GÜZEL GÖRÜNTÜLER

Oyun, komik ve sevimli karakterlerle eğlenceli bir eğlence alanı sunar ve bu, Hello Neighbor’a parlak ama aynı derecede dramatik ve gerilimli bir atmosfer verir. Oyuncular bu oyundan birçok ilginç şey deneyimleyebilir ve aynı zamanda sabrın yanı sıra hayal gücü, yaratıcılık ve hızlı kaçış konusunda sizi eğitir.

Merhaba komşu

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuncu bir robot komşuya dönüştürülür ve yan komşunun evinin bodrum katında gizlenmiş gizemleri öğrenmek ister.
  • Kaçın ve hayatınızı sağlamak için büyük, güçlü komşudan kaçının ve bu komşunun evindeki tuzaklara dikkat edin.
  • Herhangi bir olay örgüsü veya hedefi yok, bu yüzden bu oyun daha çekici ve oyuncuların yaratıcılığına meydan okuyor; kendi yönlerini ve kaçmanın en hızlı yollarını düşünmek zorundalar.
  • Yapmanız gereken birçok heyecan verici görev sizi bekliyor, komşunun evinin bodrum katındaki gizemleri ortaya çıkarın ve görevleri mükemmel bir şekilde tamamladığınız için ödüller kazanın.
  • En yüksek verimliliği sağlamak, oyunculara ilgi çekici ve heyecan verici deneyimler sunmak için makul keşif stratejileri oluşturun.


İndir (1.2GB)

Artık indirmeye hazırsınız Hello Neighbor ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir