HellCopter
HellCopter

HellCopter v1.8.14 APK indir (Sınırsız Para) 2022

HellCopter, hedeflere yaklaşmak ve onları silahlarla infaz etmek için her gün belirli bir görev sistemi geliştiriyor. Kesintisiz operasyon, zorluk her seviyede yeni bir seviyeye yükselir ve ardışık zorluklara sahip olurlar. Birçok benzersiz silah mod

Android Android Macera Oyunları
4 ( 814 puan )
Fiyat: $0
İsim HellCopter
Yapımcı SayGames Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 74MB
Versiyon 1.8.14
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
HellCopter is the most famous version in the HellCopter series of publisher SayGames Ltd
Mod Version 1.8.14
Total installs 10,000,000+

HellCopter, hedeflere yaklaşmak ve onları silahlarla infaz etmek için her gün belirli bir görev sistemi geliştiriyor. Kesintisiz operasyon, zorluk her seviyede yeni bir seviyeye yükselir ve ardışık zorluklara sahip olurlar. Birçok benzersiz silah modeliyle yeni güncellemeyi karşılamaya, özelliklerini incelemeye ve onlara sahip olmanın yollarını bulmaya hazır olun! Eğlence ve heyecan, oyuncuların bu 3B alana katılırken yaşayabilecekleri şeylerdir.

YARDIMDA BİNA ÇEVRESİNDE UÇUŞ

HellCopter’da bazı görevlere başlamak için tek ihtiyacınız olan gerekli ekipmanı hazırlamak ve bekleyen helikoptere binmek. Bu özel jet sizi görev yerine götürecek ve yok edilecek nesneleri aramaya devam edecek. Bir binada bulunurlar, ne iş yaparlarsa yapsınlar, onlara kurşunlarla saldırırlar ve görevi tamamlayıp sonra geri dönerler – posta kutusundan gelen istekleri yerine getirerek stresi azaltırken en keyifli boş zaman etkinliği. Bu iş için çok para alacaksınız.

cehennem helikopteri cehennem helikopteri

GEREKLİ EKİPMAN DEĞİŞİKLİĞİ

Mükemmel görev için HellCopter’da daha havalı ve daha düzenli görünmek bir gerekliliktir. Öncelikle envantere gidin ve istediğiniz ekipmanı kostümlerden silahlara değiştirin. Bakın, epeyce tema var; her farklı etkinlik için uygun olacaktır. Normal kıyafetler de yükseltme ile yenilenebilir, bu da jetonlarınıza mal olur, bunları yaparken dikkatli olun. Bu heyecan verici karşılaşma için iyi hazırlanın!

Trend olan saç ve kıyafet modelleri, görevdeyken fark edilmemeniz için her ortama uygun olacaktır. Güçlü bir örgüte karşı tek başına savaşarak birçok yönden düşmanı gizleyin ve zorlaştırın. Her gün yeni modellerden haberdar olmak için mağazayı düzenli olarak ziyaret ederek farklı stillerden oluşan koleksiyonunuza yeni bir şeyler ekleyin.

Silahlara gelince, yıkıcı katı güce sahip bir silah en iyi seçimdir. Koleksiyondaki desteklenen silah hatları her zaman mevcut olacak ve en nadir bulunan, bulunması zor silahların da sahip olma şansı var: geleneksel yük cephanesi, kedi cephanesi veya hedefi öldürmek için herhangi bir hayvan. Mühimmat kıtlığı konusunda asla endişelenmenize gerek yok; stok bitmez! Rakiplerinizi daha hızlı bitirmek için tek veya çift mermi ateşleyin.

cehennem helikopteri cehennem helikopteri cehennem helikopteri

GÖREVLERİ TAMAMLA

Belirtilen tüm aşamaları bir günde tamamlayarak HellCopter’in görev listesini büyütün. Daha zor aşamalar var çünkü yeni zorluklarla karşılaşıyorsunuz, boss korkunç bir güç içeriyor. Binayı işgal eden suçlular iş başında; işte şansın! Bir görev haritası, yaklaşık on farklı yerde kapsüllenmiştir; oyuncular her şeyden geçer ve başarılı görevler için yeşil işaretler bırakır.

Görevi tamamladıktan sonra alınan ödül, oyuncular için her zaman özel bir cazibe merkezidir. Özel öğeler veya sınırlı sayıda silah alabileceğiniz için açılışlarda daha heyecan verici olan ödül paraları veya hazine sandıkları. Her gün sandıkları açarak şansınızı test edin!

KILLINGBIRLS’I ÇIKARMAYA BAŞLAYIN

HellCopter APK oyunculara her zaman farklı sürprizler getirir; olay nerede olursa olsun, helikopter her zaman sinyali alacak ve görevi yerine getirmek için sizi o konuma götürecektir. Büyük görevleri tamamlayın ve binada yerleşik haydutların çoğunu yok edin. Kampanyaya katılın ve posta kutunuzdaki görevleri tamamlayın! Abone olun ve güncellenmiş sürümler hakkında en son bildirimleri alın. Eğlenceli bir deneyim yaşayın ve eğlendikten sonra bir inceleme bırakmayı unutmayın.


İndir (74MB)

Artık indirmeye hazırsınız HellCopter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSayGames Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir