Heavy Excavator
Heavy Excavator

Heavy Excavator Simulator Game v6.1 MOD APK (Hızlı Oyun) indir 2022


Ağır Ekskavatör Simülatörü Oyunu, birden fazla atanmış işi tamamlamak için bir kamyon sürme veya bir ekskavatörü kontrol etme deneyimi sağlar. Oyuncular taşınma, deneyim kazanma ve birçok görevi yerine getirme süreciyle tanışacaklar.

Android Android Oyun
5 ( 484 puan )
Fiyat: $0
İsim Heavy Excavator
Yapımcı Vital Games Production
Tür Oyun
Boyut 61M
Versiyon 6.0
MOD Hız Oyunu
Orjinal Google Play
Heavy Excavator is the most famous version in the Heavy Excavator series of publisher Vital Games Production
Mod Version 6.0
Total installs 10,000,000+

İndir (61M)

Heavy Excavator Simulator Game, oyuncuların kamyon ve ekskavatör simülatörleri ile çeşitli yapılar inşa etmelerini sağlar. Sürüşte ustalaştığınızda daha fazla görev alacaksınız. Araba kullanmak zor olabilir, endişelenmeyin, sizin için temel bilgilere sahibiz. Eski sürüm için bir dizi değişiklik yayınlandı. Oyuncular, gerçek zamanlı olarak daha taze, daha sürükleyici bir araç kontrol deneyimi için sabırsızlanıyorlar.

Ağır Ekskavatör Simülatörü Oyunu

YENİ ÖZELLİKLER VE HATA DÜZELTMELERİ SAĞLAYIN

Kamyon ve ekskavatör sürerken yapılan manipülasyon alıştırmalarının içeriğine odaklanan sadece oyun geliştirme değildir. Ağır Ekskavatör Simülatörü Oyunu da tamamen yeni bir inşaat deneyimine yükselir. Artık güncellenen sürümle birlikte oyuncular tünel inşa etme işini yapabilecekler. Araç sürerken devam etmek için ödeme yapmanız gerekmeyecek ve gözle görülür şekilde iyileştirilmiş performans, deneyimi daha sorunsuz hale getiriyor.

MALZEME TAŞIMACILIĞI KAMYON SÜRÜŞ DENEYİMİ

Ağır Ekskavatör Simülatörü Oyunu alıştırmaları, bir kamyonda ustalaşmak için tüm adımları sağlar. Onları ilk deneyimleyen oyuncular, daha sonra onlar hakkında daha fazla şey öğrenmeye başlayacak. Yaklaşan projelerin yapımı için malzemeler, doğrudan işlemek için gelmelisiniz. Siteden siteye zorunlu bir yoldur. Direksiyon simidini daha iyi kullanabilmeniz için sistem konuma özel haritalar sağlayacaktır.

Ağır Ekskavatör Simülatörü Oyunu

EKSKAVATÖRÜ KONTROL ETMEK İÇİN FARKLI ADIMLAR ATIN

Kamyonlar gibi, Ağır Ekskavatör Simülatörü Oyunu da ekskavatörlerin kullanımıyla ilgili deneyimler sunar. Kürek çekilecek birincil malzemeler kum, kayalar ve engellerdir. Bazen yapmak çok zor olduğunda takılıp kalırsın. Zamanla ilgili bazı değişiklikler de daha fazla dikkat çekiyor. Kürek çekmek için çok az zamanınız var ve zaman durduktan sonra kamyon hemen yola çıkacak. Makinenin çalışma prensibi ve verimliliği, yardım bölümünde önceden doldurulacaktır.

GÜZEL GRAFİK ALANININ KEYFİNİ ÇIKARIN

Heavy Excavator Simulator Game, oyunculara yepyeni bir deneyim getiriyor. Sistem, sunulanlarla ilgili birçok olumlu geri bildiriminizi alır. Atanan görevler birçok seviyeye bölünecek ve sadece düşük seviyeyi tamamladığınızda daha karmaşık görevleri deneyebilirsiniz. Yaratıcı grafik alanında, oyuncular meşgul mimarların çalışmalarını hayal edebilir ve onları takip edecek ve birçok etkileyici bina inşa edeceksiniz.

Ağır Ekskavatör Simülatörü Oyunu

ANA ÖZELLİKLER

  • Posta kutusunda yol inşaatı, ev inşaatı, … atanan görevleri tamamlamak için kamyon sürüşü ve ekskavatör kontrol deneyimi sağlayın.
  • Hata düzeltme ve güncelleme sürümü ile daha fazla teklif alın, bu belirli alanda daha fazla keyif almanızı sağlamak için eklenen düzinelerce yeni özellik.
  • Kamyon sürmek, malzeme taşımak, ekskavatör kullanmak ve devam eden inşaatlara malzeme teslim etmek gibi seçimlerinizle başlayın.
  • Kamyonu yükseltirken palet kontrollerine, motoru çalıştırma adımlarına ve değişikliklere alışmanız gerekecek. Oyuncunun bunları yürütmek için belirli bir süresi vardır.
  • Ekskavatörü nasıl kontrol edeceğinizi öğrenin; malzemeleri araca yerleştirme adımlarına bakın. Oyuncular, kontrollü zaman denemeleri yaparak antrenman seansları yoluyla eğitilecekler.


İndir (61M)

Artık indirmeye hazırsınız Heavy Excavator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir