Hearthstone
Hearthstone

Hearthstone v23.2.138759 APK (Sınırsız Altın-Para) indir 2022


Hearthstone – Blizzard Entertainment, Inc.'e atıfta bulunarak, belki de insanların aklına ilk gelen iki ünlü oyun World Of Warcraft ve StarCraft. Geliştirici ekibin harcama çabalarından sonra Blizzard'ın topladığı başarı anıtları olarak kabul edilirl

Android Android Kağıt
5 ( 138 puan )
Fiyat: $0
İsim Hearthstone
Yapımcı Blizzard Entertainment
Tür Kağıt
Boyut 107MB
Versiyon 23.2.138759
MOD Sınırsız Altın
Orjinal Google Play
Hearthstone is the most famous version in the Hearthstone series of publisher Blizzard Entertainment, Inc.
Mod Version 23.2.138759

İndir (107MB)

Hearthstone – Blizzard Entertainment, Inc.’e atıfta bulunarak, belki de insanların aklına ilk gelen iki ünlü oyun World Of Warcraft ve StarCraft. Geliştirici ekibin harcama çabalarından sonra Blizzard’ın topladığı başarı anıtları olarak kabul edilirler. Ve bu aynı zamanda geçmişteki en popüler kart oyunu topluluğu eğlencesidir. Blizzard, 2014 yılının başından itibaren World Of Warcraft karşısında geçen küçük bir proje olmasına rağmen Hearthstone adlı bir proje üzerinde çalışmaya devam ediyor, Hearthstone. Dünya çapında milyonlarca oyuncu için sıcak bir nokta. 2016 yılı itibari ile kullanıcı sayısı 70 milyona ulaştı, peki bu oyun neden bu kadar çok kişi tarafından sevildi?

Heyecan verici kart savaşı

Kart oyunları oynamaya yabancı değil, Hearthstone’daki oyuncunun görevi, PvP arenasında canavarlarla ve diğer oyuncularla savaşmak için kahraman takımını oluşturmaktır. Hearthstone APK karakterleri World of Warcraft, canavarlar, savaşçılar veya kahramanlardan ilham almıştır. 9 ana sınıftan başlayarak, karakterler benzersiz dövüş yeteneklerini ve güçlü becerilerini getiriyor. Her karakterin kendi rütbesi ve rütbesi vardır. Bir savaş sırasında, oyuncunun savaş yeteneklerini maksimuma çıkarmak için karakterini geliştirmesi ve yükseltmesi gerekir, bu da rakibin dehşete düşmesine neden olur. Karakterin gücüne ek olarak, Blizzard daha fazla taktik unsur içeren oyun geliştirmeye odaklandı. Kazanmak ya da olmamak, büyük ölçüde oyuncunun becerilerini ve karakterini nasıl kullandığına bağlıdır, sadece küçük bir başarısızlık, rakip partideki herhangi bir karakterin hayatını alır. Bu, oyuncunun dövüş ruhunu azaltacaktır, bu yüzden saldırıyı başlatmadan önce dikkatlice hesapladığınızdan emin olun. En iyi yetenek Blizzard listelerinde onurlandırılacak.

Grafikler

Sadece oynanış çekici olmakla kalmıyor, aynı zamanda Hearthstone’un grafikleri de iyi hazırlanmış. Görüntüler, yalnızca Blizzard’ın sahip olduğu bireyselliği getirerek, son derece yetenekli profesyoneller tarafından özenle tasarlanmıştır. Renkler oldukça canlı, renk dolu ve son derece nazik bir dünya yaratıyor, uzun süreli kullanımlarda oyuncular için göz yorgunluğuna neden olmuyor. Ayrıca bu oyuna uygulanan fiziksel efektler, tüm hareketler tüm platformlarda çok düzgün ve akıcı bir şekilde işleniyor.

Geçici

Blizzard hayranıysanız veya strateji oyunları hayranıysanız, Hearthstone APK vakit geçirmeye değer harika bir oyundur. Şu anda Google Play ve Apple Store’da ücretsiz olarak oyun oynuyorsunuz, şimdi indirin ve keşfetmeye başlayın!


İndir (107MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hearthstone ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir