Health Pal
Health Pal

Health Manager v4.2.57 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Sağlıklı olmak için her gün bol su içmek, düzenli olarak kas yapmak ve yağ kaybetmek için egzersiz yapmak gibi birçok iyi alışkanlığı sürdürmeniz gerekir. Bu uygulama size düzenli olarak su içmeyi ve en uygun ve yeterli beslenmeyi hatırlatacaktır. Ay

Android Android Sağlık ve Fitness
4 ( 73 puan )
Fiyat: $0
İsim Health Pal
Yapımcı Digit Grove
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 7MB
Versiyon 4.2.57
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Health Pal is the most famous version in the Health Pal series of publisher Digit Grove
Mod Version 4.2.57
Total installs 1,000,000+

İndir (7MB)

Sağlıklı olmak için her gün bol su içmek, düzenli olarak kas yapmak ve yağ kaybetmek için egzersiz yapmak gibi birçok iyi alışkanlığı sürdürmeniz gerekir. Bu uygulama size düzenli olarak su içmeyi ve en uygun ve yeterli beslenmeyi hatırlatacaktır. Ayrıca, sağlık durumunuz Health Pal tarafından her gün yönetilecek ve anlaşılacaktır. Sağlığınızı iyileştirmenize ve hastalıkları azaltmanıza yardımcı olan yeni ve modern özellikler almak için indirmeyi denemekten çekinmeyin.

Health Pal – Fitness, Kilo verme koçu, Adımsayar Health Pal – Fitness, Kilo verme koçu, Adımsayar

AYRICA HASSAS UYGULAMA SAYACI OLARAK GÖRÜN

Health Pal, kullanıcıların adımlarını en doğru ve en hızlı şekilde kaydetmelerine yardımcı olacak ve sizi her adımı sayma zahmetinden kurtaracaktır. Sadece bu değil, ne kadar mesafe kat ettiğiniz de bu sistem tarafından ölçülüp anlaşılır ve kalori tüketiminiz de tam olarak listelenir. Ayrıca, kullanıcıların görmesini ve karşılaştırmasını kolaylaştırmak için günlük yürüyüşünüzle ilgili istatistikler de vardır. Ayrıca burada bilmeniz gereken her şey zaman gibi, seyahat hızı gerçek zamanlı olarak hesaplanıyor.

YEMEK HAKKINDA DAİMA HATIRLATIN

Annenizin yanı sıra size yemek ve içmek için doğru zamanı her zaman hatırlatacak bir Sağlık Dostu da olduğu söylenebilir. Her saat başı bu uygulama size su içmenizi hatırlatacak. Su, insan vücudunun %70’ini oluşturduğundan, vücudunuzun daha sağlıklı olması için sağlamanız gereken kritik bir bileşendir. Ayrıca öğün atlamamalı ve oruç tutmamalısınız. Bunlar, açlıktan kaynaklanan mide rahatsızlıklarının veya dang hummasının nedenleridir. Health Pal, doğru beslenmeyi ve zamanında almanız için sizi teşvik etmek için her zaman size özel bildirimler sağlayacaktır.

Health Pal – Fitness, Kilo verme koçu, Adımsayar Health Pal – Fitness, Kilo verme koçu, Adımsayar

Ayrıca Health Pal, her gün kilonuzu izlemenizi hatırlatacaktır. Bu, kilonuzu kontrol etmenize, çok fazla yememenize ve aynı zamanda çok hızlı yememenize yardımcı olur. Üstelik kilo alıyor veya veriyorsanız, her gün kilonuzu takip etmeniz çok uygun olacaktır. En akılda kalıcı olan şey, hatırlatma zamanı ile ilgili bazı içerikleri isteklerinize ve zamanlamanıza göre oluşturma, yönetme ve düzenleme hakkına sahip olmanızdır.

EVDE BAZI EGZERSİZ PLANLARI YAPIN

Health Pal ile kullanıcılar, spor salonuna gitmeden evde kendi en etkili egzersiz planlarını oluşturma özgürlüğüne sahip olacaklar. Formda, sağlıklı bir vücuda sahip olmak için en bilimsel şekilde egzersiz yapın ve yiyin. Evde okumak, ısrarcı bir insan olmayı ve kaçınılmaz bir kilo verme veya kilo alma hedefine sahip olmayı gerektirir ve sadece azim ve kararlılık sizi kesinlikle iyi yapacaktır. Ayrıca, antrenmanınız sırasında sizi kontrol eden ve yönlendiren ses destekli fonksiyonlarınız da vardır.

Health Pal – Fitness, Kilo verme koçu, Adımsayar Health Pal – Fitness, Kilo verme koçu, Adımsayar

PRATİK SAĞLIK BİLGİSAYAR SİSTEMİ VAR

Health Pal, BMI, makine ağırlığı ve sağlıkla ilgili diğer birçok sorunu hesaplamanın doğru bir yolunu sunar. Ayrıca tansiyonunuzu ölçmek ve kilonuzu doğru ölçmek için de kullanabilirsiniz. Dahası, vücudunuzun nabzını öğrenmek için kalp atış hızınızı ölçebilirsiniz.

Bazı özellikler

– Adımları doğru ve hızlı sayma yeteneği
– Her zaman özen gösterin, en sağlıklı beslenmenize yardımcı olmayı hatırlatın
– Evde spor salonu antrenmanlarınızı planlayın ve her egzersizin ilerlemesini takip edin
– Çalışmak için motivasyon yaratmak için kendinize belirli bir ağırlık hedefi belirleyin
– Bir sağlık hesaplayıcısı olarak kabul edilir birçok kişi tarafından güvenilen araç.


İndir (7MB)

Artık indirmeye hazırsınız Health Pal ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDigit Grove

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir