Headway
Headway

Headway v2.1.9.0 APK indir (Premium) 2022


Günümüzde bilim ve teknolojinin sürekli gelişmesiyle birlikte kitap okumak artık eskisi kadar ilgi görmemiş ve sevilmemiştir. Yine de bunun yerine Facebook, Instagram gibi oyunlara ve sosyal ağlara kendilerini kaptırmaya başladılar… Hem teknolojiyi k

Android Android Kitap
4 ( 694 puan )
Fiyat: $0
İsim Headway
Yapımcı Books Made Easy Corp
Tür Kitap
Boyut 7MB
Versiyon 2.1.9.0
MOD Premium
Orjinal Google Play
Headway is the most famous version in the Headway series of publisher Books Made Easy Corp
Mod Version 2.1.9.0
Total installs 1,000,000+

İndir (7MB)

Günümüzde bilim ve teknolojinin sürekli gelişmesiyle birlikte kitap okumak artık eskisi kadar ilgi görmemiş ve sevilmemiştir. Yine de bunun yerine Facebook, Instagram gibi oyunlara ve sosyal ağlara kendilerini kaptırmaya başladılar… Hem teknolojiyi kullanmak hem de okumaya odaklanarak vakit geçirmek için sunulan çözümlerden biri de sosyal platformlarda okumayı geliştirmek. Her gün, Headway APK – sizi iyi düşünmeyi ve iletişim becerilerini geliştirmeyi öğretmeyi vaat eden bir çevrimiçi okuma uygulaması hakkında bilgi edinmek için yarım saatten az zaman harcamanız yeterlidir.

Headway: Kendi Kendine Büyüme Mücadelesi Headway: Kendi Kendine Büyüme Mücadelesi

Headway: Self-Growth Challenge size gidecek zaman mesajı almıyor ve kendi dünyanıza girip bir şeyler okuyorsunuz. Çeşitli konulara sahip ilginç kitapların sayfalarında kendinizi serbest bırakmak, stresli bir çalışma döneminden sonra rahatlama anları getirmek istiyorsunuz; bu uygulama size rehberlik edecek ve kahkahalar yaratacaktır. Çeşitlilik ve bol eğlence ile kataloğunuzu kişiselleştirebilir ve deneyimlemeye başlayabilirsiniz.

ÇEŞİTLİ KONULAR

Mağazada bir kitap seçmek çok çabanızı alacaktır, ancak bu uygulama için, aramanız gereken adı yazmanız ve hangi öğenin size uygun olacağını araştırmaya başlamanız yeterlidir. İş, aşk, sağlık, aile,…

Headway: Kendi Kendine Büyüme Mücadelesi Headway: Kendi Kendine Büyüme Mücadelesi

Okuma, uzun zamandır bilgiyi, okuduğunu anlama ve onu algılama biçiminizi geliştirmede önemli bir faktör olmuştur. Bu nedenle birçok yazar, birçok tutkulu mesaj içeren sayfalar yayınladı. Hayatla ilgili depresyonda veya baskı altındaysanız, bir dizi farklı hikayenin tadını çıkarmak için Headway: Self-Growth Challenge’a gelin. Ayrıca, örneğin faydalı tavsiyeler alabilir veya tavsiyeye ihtiyacınız olabilir.

ÇEŞİTLİ KELİME SÖZCÜĞÜ

Kelime dağarcığınızı geliştirmenin birçok yolu vardır ve çevrimiçi kitap okumak kaçırılmaması gereken bir şeydir. Bu uygulama size birçok iyi okuma sağlayan zengin bir sözlük olarak görülebilir. Ayrıca, yaratıcı düşünceniz için kelime dağarcığınızı artırmak için okurken bilmediğiniz kelimeleri arayabilirsiniz. Aynı konuyu okumaya meyilliyseniz, bu da okurken akılda tutulması gereken bir örnek. Ayrıca okumaya ara vermemek için uygulamaya bakabilir ve merak ettiğiniz kelimeleri kontrol edebilirsiniz.

KULLANIMI KOLAY

Çok fazla zamanınızı almadan uygulamayı açıp istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Profesyonel seslendirme sanatçıları tarafından seslendirilen ses versiyonu ile egzersiz yaparken, yatmadan önce bile duyabilir ve kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Yararlı şeyler, anlamlı tavsiyeler okumak ve duymak harika.

Buna ek olarak, uygulama aynı zamanda deneyimlemek sıkıcı olmamak için birçok benzersiz işlev sağlar; Headway: Self-Growth Challenge’ın sunduğu öğelerle, kendinizi daha motive hissedecek ve hayattaki hedeflerinize hızla ulaşacaksınız. Kitap okumaktan hoşlanıyorsanız ancak buna zamanınız yoksa, kılavuz olmayan tam özellikli bir program olan Headway Premium APK ‘yı kullanabilirsiniz.

Headway: Kendi Kendine Büyüme Mücadelesi Headway: Kendi Kendine Büyüme Mücadelesi

ÇEKİCİ ÖZELLİK

Bir uygulama, kullanıcıları yalnızca içeriğiyle değil, aynı zamanda heyecan verici özellikleriyle de cezbeder. Sürekli güncelleme ve iyileştirme, onu kullananlara birçok fayda sağlamıştır. Aralıklı tekrar özelliği, düşüncenizi genişletirken kitabın temellerini saklamanıza yardımcı olacak, daha uzun süre hatırlamanıza ve beyninizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca kitaptaki harika alıntıları arkadaşlarınızla paylaşabilir ve mesajı herkese yayabilirsiniz.

Kitap okuma alışkanlığını neden başlattınız? Okuma ile bağlantılı bir yaşam tarzı oluşturmak esastır; hayatınızı dengeler ve uyumlu hale getirir. Belki de bu, iyi değerlendirilmiş bir çevrimiçi okuma uygulamasıdır; sadece 15 dakikada kitapların getirdiği renkli dünyaya katılabilir, Headway: Self-Growth Challenge’ı deneyebilir ve kendi alanınızda rahatlayabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Birçok farklı konu ile çeşitli kitap koleksiyonu
  • Mükemmel ve canlı arayüz, kullanımı kolay
  • Hayatı daha kolay hale getirmek için anlamlı mesajlarla alıntıların paylaşılmasına izin verir
  • Kelime dağarcığını rahatça araştırın ve kelime dağarcığınızı geliştirin
  • Harika bir deneyim yaşamanıza yardımcı olacak birçok heyecan verici özellik


İndir (7MB)

Artık indirmeye hazırsınız Headway ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir