Heads Up!
Heads Up!

Heads Up! v4.7.25 APK + MOD (Tüm Destenin Kilidini Aç) indir 2022


Eğlenceli ama sıkıcı olmayan bir oyun arıyorsanız ve aynı zamanda zekanızı ve hayal gücünüzü kullanmanıza yardımcı olabilecek bir oyun arıyorsanız, seveceğinizi düşündüğümüz Heads Up önerimiz. Sanki dünya çapında milyonlarca oyuncu bundan keyif almış

Android Android Klasik
5 ( 878 puan )
Fiyat: $0
İsim Heads Up!
Yapımcı Warner Bros
Tür Klasik
Boyut 56MB
Versiyon 4.7.25
MOD Tüm Destenin Kilidini Aç
Orjinal Google Play
Heads Up! is the most famous version in the Heads Up! series of publisher Warner Bros International Enterprises
Mod Version 4.7.25
Total installs 10,000,000+

İndir (56MB)

Eğlenceli ama sıkıcı olmayan bir oyun arıyorsanız ve aynı zamanda zekanızı ve hayal gücünüzü kullanmanıza yardımcı olabilecek bir oyun arıyorsanız, seveceğinizi düşündüğümüz Heads Up önerimiz. Sanki dünya çapında milyonlarca oyuncu bundan keyif almış gibi. Bu yer, oyuncuların ipuçlarını bulma büyüleyici yolculuğuna hazırlanmak için seçebilecekleri farklı kartların yanı sıra size birçok farklı kategori sunuyor.

Dikkat et! Dikkat et!

NOELDE REKABET

Her geçen yıl ve yıl boyunca gerçekleşen dikkat çekici ve önemli festivallerle, festival atmosferine renk katan ekranda beliren renk ve tarzları da oyuncularla buluşturuyoruz. Yakın zamanda piyasaya sürülen Noel baskısı da aynı düzeyde merak uyandırdı. Ren geyiği ve beyaz kar ile Noel şakalarında, oyuncular çok sayıda diğer arkadaşa karşı rekabet eder.

AİLE İLE BİR TAHMİN OYUNU OYNAYIN

Üçüncü taraf bir uygulama aracılığıyla arkadaşlarınızla veya ailenizle kelime tahmin oyunları oynamaya başlayacağınızı hiç hayal ettiniz mi? Heads Up, yenilikçi yakınlaştırma platformundaki oyun alanını size getirmeye hazır olduğunda bunu yaptı. Artık bize geldiğinizde özel, unutulmaz anılara sahip olabilirsiniz. Eğlenceli anlarla dolu olmayı vaat eden mükemmel bir parti ziyaretinizi bekliyor.

Dikkat et! Dikkat et!

KART SEÇİMİ

Oyunun tüm heyecanını yaşamak için, kullanıma sunduğumuz kart destesi kategorilerinden birini hemen seçebilirsiniz. Bu kategoriler açıkça tasarlanacak ve oyuncular üzerinde oldukça aldatıcı bir etkiye sahip olacak. Bu, Heads Up’a yeni başlayan herkes için başlı başına bir meydan okuma haline geldi. Ancak her şey, destansı partileri fethedebilmek için mantık ve deneyim kullanılarak rakipten ipuçları ile sağlandı.

SINIRLI ZAMAN

Oyuncular için görev henüz tamamlanmadı. Özellikle, başka bir engel ile geleceksiniz. Bu sorunun cevabı zaman; katılımcılara sınırsız süre vermeyeceğiz, ancak herkes bir zaman kısıtlamasına tabi olacak. Diğer birçok oyunda olduğu gibi, zorluk seviyesi ne kadar yüksek olursa, o kadar az ipucu ve gereken süre o kadar kısa olur. Bu, oyuncuya herhangi bir zorluk karşısında soğukkanlılığını nasıl koruyacağını öğretecektir.

Dikkat et! Dikkat et!

VİDEO PAYLAŞIMI

Oyuncuları etkileyen şey, kelime tahmin etme sürecine, kimlerin elinde tutmanıza izin verileceğiyle ilgili ipuçlarıyla başladığınız videodur. Burası kesinlikle alakasız cevaplar verildiğinde komik anlar yaşayacak; muhatabın bile ne dediğini anlamadığı cevaplar bile sonsuz kahkahalara neden olacaktır. Oyuncular ayrıca bu videoları ünlü sosyal ağ platformları aracılığıyla dünya çapındaki diğer arkadaşlarıyla paylaşırlar.

ÖZEL KULÜP

İpuçlarının iyi olup olmadığını öğrenelim! Her şeyden önce, Heads Up size akıllı önerileri sergilemek için kartlar veya diyaloglar verir. Bir film hayranı aniden ortaya çıkarsa, son zamanlarda veya uzun zaman önce en efsanevi gişe rekorları kıran filmleri düşünmekten çekinmeyin. Bununla da kalmayıp bir DJ makinesi ortaya çıkarsa şarkılar bu kısma cevap olacaktır.

  • Kendinizi aileniz, sevdikleriniz ve hatta yabancılarla benzersiz bir kelime tahmin oyununa bırakın.
  • Hem yetişkinlere hem de çocuklara uygun çeşitli bir katalog seçerek, resmi olarak bir aile partisi açılır.
  • Cevabı bulmak için müzik ve film gibi rakip tarafından sağlanan ipuçlarına dayanarak.
  • Sınırlı bir süre için rakiplerle rekabet etmek, zorluk giderek daha karmaşık hale geliyor.
  • Bu özellik, kullanıcıların komik ve dokunaklı anları kaydetmek için videoları kaydetmesine ve paylaşmasına olanak tanır.


İndir (56MB)

Artık indirmeye hazırsınız Heads Up! ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWarner Bros International Enterprises

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir