HeadHunters Io
HeadHunters Io

HeadHunters io v3.1.104 APK indir (Mega Menu) 2022


HeadHunters io, diğer oyuncularla birlikte heyecan verici atmosferin tadını çıkarmak için herkese her oyunda kısa bir süre ile arcade oyunu sunar. Eşsiz özelliği, sonsuz tekrarlanabilirliği, ancak her oyuncunun gelişiminde birçok heyecan verici olası

Android Android Aksiyon
4 ( 734 puan )
Fiyat: $0
İsim HeadHunters io
Yapımcı CASUAL AZUR GAMES
Tür Aksiyon
Boyut 149M
Versiyon 3.1.104
MOD Mega Menu
Orjinal Google Play
HeadHunters io is the most famous version in the HeadHunters io series of publisher CASUAL AZUR GAMES
Mod Version 3.1.104
 • 1. SINIRSIZ ALTIN
 • ​​2. KİLİTSİZ KARAKTER
 • 3. KİLİTSİZ SİLAH

MENÜ MODU:
 • Saldırı Hızı [0-10]
 • Çalıştırma Hızı [0-10]
 • Oyuncuya Hasar Ver [0-999]
 • Oyun içi jetonlar [0-999]
 • Sağlık [0-999]
 • ESP Hattı
 • ESP Kutusu
 • ESP Mesafesi
 • Daha Az Hat ESP


İndir (149M)

HeadHunters io, diğer oyuncularla birlikte heyecan verici atmosferin tadını çıkarmak için herkese her oyunda kısa bir süre ile arcade oyunu sunar. Eşsiz özelliği, sonsuz tekrarlanabilirliği, ancak her oyuncunun gelişiminde birçok heyecan verici olasılıktır. Hepsinden iyisi, çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur, pek çok etkinlik, etkinlik ve daha fazlası, sürekli aksiyon oyunlarının heyecan verici özelliklerinin çoğuyla herkesin oyun deneyimini sürekli olarak çeşitlendirecektir.

kafa avcıları

KUSURSUZ ETKİLEŞİMLE KUSURSUZ KONTROL

HeadHunters io’daki ilk izlenim, oyunculara dövüşürken en rahat hissi veren pürüzsüz ve esnek kontrol mekanizmasıdır. Neyse ki, herkesin savaş yeteneği, eylemleri veya menzili önemli ölçüde etkileyen, kullandıkları silahlara bağlıdır. Öyle olsa bile, kontrol mekaniklerindeki varyasyonlar, yüksek tempolu oyun ve savaş alanı atmosferi ile oyuncuları eğlendirmek için yeni olanaklar yaratacaktır.

kafa avcıları

AŞIRI EĞLENCE İÇİN ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Oyun modlarının çeşitliliği de, coşkulu ve canlı aktiviteleriyle herkese daha fazla eğlence sunmak için harika bir ektir. Modların tümü diğer çevrimiçi oyunlardan esinlenmiştir ve esas olarak oyuncuların birçok muhteşem zafer elde etmek için tek başlarına veya takım arkadaşlarıyla savaşmasını sağlar. Her moddaki denge, herkesin kariyerlerinde yeni silahlar geliştirmek veya kilidini açmak için her zaman mükemmel ödüllere sahip olmasını sağlar.

kafa avcıları

SEVİYE YÜKSELİRKEN DERİNLİKLİ BECERİ SİSTEMLERİ

HeadHunters io, oyuncuların tek oyunculu modlarda her seviye atladığında güçlenmesi için bir beceri sistemi sunacak. İşin komik yanı, becerilerin yalnızca üç rastgele seçimde ortaya çıkması, ancak oyuncular bunları istifleyebilir ve savaş alanını daha heyecanlı hale getirmek için saldırı veya savunmada çok sayıda düşünceli kombinasyon oluşturabilir. Bu nedenle, oyuncular tüm savaş alanını alt etmek için mucizeler yaratabildiğinde oyun çok eğlencelidir.

CANLI KOSTÜMLERLE KARAKTERLERİ ÖZELLEŞTİR

Karakter özelleştirmesi, oyuncunun deneyimini potansiyelle zenginleştiren ek bir içeriktir. Görünümler, fizikten etkilendiğinde birçok özel etkiye sahiptir ve bunların tümü, oyuncunun daha yaratıcı veya esnek olması için ilgili haritaya bağlı olarak oyuncuya daha fazla savaş performansı verebilir. Kıyafet değiştirmenin yanı sıra, birçok benzersiz sürprizle karşılaştıklarında duyguyu değiştirmek için silahı değiştirebilirler.

kafa avcıları

ARKADAŞLARLA OYNAYIN, KAOTİK ÖZELLEŞTİRİLMİŞ SAVAŞLARDA

Arkadaşlarla oynamak, ne tür bir savaş alanında olurlarsa olsunlar, herkes her şeyi yapabildiğinde heyecanın zirvesidir. Bu nedenle, HeadHunters io, kendilerini arkadaşlarıyla sürekli zevke kaptırmak için daha fazla özel savaş alanı oluşturma işlevi sunacaktır. İnsanlar diğer çevrimiçi sunucularda bulunan fikirleri kullanabilir, ardından herkes için yepyeni bir oyun alanı oluşturmak için bazı öğeleri uygulayabilir veya değiştirebilir.

HeadHunters io, oyuncuları suikastçı kariyerlerinin en heyecan verici ve şiddetli savaşlarına sokmak için tonlarca eğlence potansiyeline sahiptir. Bunun da ötesinde, oyun modları, herkese ekstra ödüller verirken savaş alanının temposunu çeşitlendirmek için sürekli değişiyor.

kafa avcıları

ÖZELLİKLERİ

 • Oyuncuların kariyerleri boyunca tek başlarına veya arkadaşlarıyla savaş alanlarında vakit geçirirken keşfetmeleri ve eğlenmeleri için sonsuz olanaklara sahip baş döndürücü aksiyon oyunu.
 • Silah kullanımını çeşitlendirirken etkileşimli özelliklere sahip sorunsuz bir kontrol sistemi, oyuncuların haritadan seçtikleri en sevdikleri silahlarla savaşırken zevklerini artırır.
 • Maçı veya alanı daha canlı hale getirmek için komik ve güzel efektler eklerken yeni savaş performansının kilidini açmak için derinlemesine karakter özelleştirmeleri.
 • Garip ama güçlü kombinasyonlarla büyüleyici savaşlara katılırken oyuncuların performansını artırmak için çok çeşitli çeşitlere sahip muazzam silah sistemi.
 • Oyuncuların düşmanlara büyük hasar verirken veya zevkli fikirlerle ortalığı alt üst ederken yeni oyun fikirlerini bir araya getirip geliştirmeleri için kapsamlı bir beceri sistemi.


İndir (149M)

Artık indirmeye hazırsınız HeadHunters io ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCASUAL AZUR GAMES

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir