Head Football
Head Football

Head Football v7.1.16 APK indir (Sınırsız Para ve Donmuş Düşmanlar) 2022


Head Football, oyuncuların Laliga Santander turnuvasına katılan oyuncuları kontrol edebildiği bir oyundur. Oynanış, aynı türdeki bazı oyunlardan biraz farklı olacak çünkü sadece tek bir oyuncuyu idare edeceksiniz ve yeteneklerinizi gol atmak için kul

Android Android Spor
5 ( 937 puan )
Fiyat: $0
İsim Head Football
Yapımcı La Liga Nacional de Fútbol Profesional
Tür Spor
Boyut 82M
Versiyon 7.1.16
MOD Sınırsız Altın/Nakit ve Donmuş Düşmanlar
Orjinal Google Play
Head Football is the most famous version in the Head Football series of publisher La Liga Nacional de Fútbol Profesional
Mod Version 7.1.16
Total installs 10,000,000+
  • Donmuş Düşmanlar

  • 1. Sınırsız Altın (Harcadıkça artar)
  • 2. Sınırsız Nakit (Mağazadan altın ile takas olur)


İndir (82M)

Head Football, oyuncuların Laliga Santander turnuvasına katılan oyuncuları kontrol edebildiği bir oyundur. Oynanış, aynı türdeki bazı oyunlardan biraz farklı olacak çünkü sadece tek bir oyuncuyu idare edeceksiniz ve yeteneklerinizi gol atmak için kullanacaksınız. Aynı zamanda, farklı sayıda oyuncuyla, onları takımınıza almak için zaman ayıracaksınız. Ayrıca bu oyunda ki maçları kazanmanıza yardımcı olacak birçok faktör olacaktır.

kafa futbolu

ETKİLEYİCİ ÖDÜLLER ALMAK İÇİN ETKİNLİKLERE KATILIN

Oyuncuların Head Football’da bulacağı ilginç bir nokta, etkinlik modunun sonsuza kadar sürmesi; oradan istediğiniz zaman etkinliklere katılabileceksiniz. Ayrıca her hafta bu etkinliklere katılmayı unutmamalısınız çünkü bu, hayranlık uyandıran eşyalar elde etmenize yardımcı olacaktır. Oradan, oyundaki farklı oyunculara ulaşmak için bu oyunun getirdiğini görmezden gelmeyeceksiniz.

kafa futbolu

Bir futbol maçına katılacaksınız, ancak sadece bir oyuncu başka bir oyuncuya karşı oynamak için dışarı çıkacak. 2 boyutlu bir ortamda mütevazı bir alanda ilerleyeceksiniz. Aynı zamanda, o futbol maçının hedefi tamamen değişmedi, belirli bir süre içinde daha yüksek puana sahip olan kazanan olacak. Oradan, sizin ve oyuncularınızın diğer yetenekli oyunculara karşı kazanmak için sahip olduğu tüm becerileri kullanacaksınız.

KENDİ YOLUNDA PUANLAMA ŞANSLARINDAN FAYDALANIN

Head Football’un başlangıcında, karakterinizin temel hareketleriyle ilgili bazı temel talimatlar alacaksınız. Karakter, sol taraftaki iki düğme ve sağ taraftaki iki tekme ve zıplama yolu ile soldan sağa hareket edecektir. Bu özellik düğmelerine herkes tarafından kolayca erişilebilir, ancak ellerindeki top kontrolüne erişmek için birçok farklı eşleşmeden geçmeleri gerekir. Ek olarak, rakibin golü için puan kazanmanın birçok yolu vardır.

kafa futbolu

Rakibiniz kaleyi açık bıraktığında bundan faydalanabilir ve bir sayı elde edene kadar sürekli atış yapabilirsiniz. Ayrıca dikkat etmeniz gereken bir nokta da hedefe olan mesafeniz; çok uzaksa, diğer rakipler için bir fırsat olacaktır. Ayrıca, rakibin kalesine yaklaşmanızı yasaklayan bir kural yok, bu nedenle yakın mesafeden vuruşları iyi bir şekilde kullanabileceksiniz.

kafa futbolu

OYUNCULARIN KİLİDİNİ AÇIN VE GÜCÜNÜ ARTIRIN

Head Football’da birçok görevi tamamladığınızda, para ve oyuncu parçaları gibi tamamen çeşitli ödüllerin kilidini açacaksınız. Yeterli sayıda taş biriktirirseniz, o oyuncuyu takımınıza alabilir ve futbol maçlarına katılmaya başlayabilirsiniz. Her oyuncunun belirli bir seviyesi vardır ve onların gücünü artırmak istiyorsanız, yükseltme yapmak için oyunun ihtiyaç duyduğu kaynakları harcamaya devam edeceksiniz.

kafa futbolu

Oyuncunun saf gücü ve becerisinin yanı sıra savaşta kullanabileceğiniz güçlendirici kartlar da bulunuyor. Rakibin saldırısına karşı gol atmanıza veya savunma yapmanıza yardımcı olan bir beceriye benzer. Örneğin oyunda kazanacağınız temel beceri, bir taş duvar oluşturup kalenin önüne blok yaparak onu bir süre korumaktır. Ayrıca, maç başlamadan önce becerileri de değiştirebilirsiniz ve oyunda ortaya çıkan birçok yeni beceri olacaktır.


İndir (82M)

Artık indirmeye hazırsınız Head Football ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir