Head Ball 2
Head Ball 2

Head Ball 2 v1.330 APK + MOD (Menü, Kolay Kazanma) indir 2022


Head Ball 2 – Online Soccer Game, oyuncuların eğlenceli görünen karakterlerle seviyeleri deneyimlediği bir futbol oyunudur. Oyunun kontrollerine kolayca erişebileceksiniz, ancak oyunda ustalaşmak ve nasıl gol atılacağını öğrenmek zaman alacak. Aynı z

Android Android Oyun
4 ( 653 puan )
Fiyat: $0
İsim Head Ball 2
Yapımcı Masomo Gaming
Tür Oyun
Boyut 139M
Versiyon 1.330
MOD Menü, Kolay Kazanç
Orjinal Google Play
Head Ball 2 is the most famous version in the Head Ball 2 series of publisher Masomo Gaming
Mod Version 1.330
Total installs 100,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Düşman puanı her zaman 0


İndir (139M)

Head Ball 2 – Online Soccer Game, oyuncuların eğlenceli görünen karakterlerle seviyeleri deneyimlediği bir futbol oyunudur. Oyunun kontrollerine kolayca erişebileceksiniz, ancak oyunda ustalaşmak ve nasıl gol atılacağını öğrenmek zaman alacak. Aynı zamanda, her seviyede benzersiz niteliklere ve birçok destekleyici öğeye sahip birçok farklı karakterin kilidini de açabilirsiniz.

Kafa Topu 2 ​​– Çevrimiçi Futbol Oyunu

BİR FUTBOL MAÇINDA DİĞER OYUNCULARA KARŞI YARIŞIN

Kafa Topu 2’de oyuncular, aynı türdeki bazı oyunlardan farklı ama birçok heyecan verici futbol seviyesi bulacaklar. Spesifik olarak, bu oyundaki maç 1vs.1’dir ve karakterinizi başka bir oyuncunun karakterine karşı kontrol edeceksiniz. Kontrol becerilerinizle oyunda mümkün olduğunca çok gol atmaya çalışacaksınız. Bu oyunda bulacağınız ilginç bir nokta ise karakterinizin spor ayakkabılı bir yüz şeklini almasıdır.

2 boyutlu bir ortamda karakterinizi iki elinizle kontrol edeceksiniz. Oyuncuya biraz zorluk getireceğinden bu kontrollere alışmanız biraz zaman alacaktır. Aynı zamanda, eğlenceli hareket ve benzersiz puanlama durumları nedeniyle oyuncuların gözlerini oyundan alamamalarına neden olurken bazı ilginç noktaları da beraberinde getiriyor. Yani sayı atmanıza ve rakibin saldırılarına karşı savunma yapmanıza yardımcı olacak pek çok şey olacak.

Kafa Topu 2 ​​– Çevrimiçi Futbol Oyunu

BECERİYE GÖRE SEVİYEYİ TAMAMLA

Oyuncular Head Ball 2’de bölümü tamamlamanın bir yolunu bulacaklar ve dikkat etmeniz gereken birçok şey var. Birçok farklı durumda karakteri dikkatli bir şekilde kontrol etmeniz gerekecek çünkü kendinizi hedefinizden uzaklaştıracak ve diğer oyuncuların kolayca saldırmasına izin vereceksiniz. Aynı zamanda oyun sırasında gol atmak ve topun hareketindeki belirli açılardan yararlanmak için birçok yolunuz olacak. Normal oyunun yanı sıra, kullanmak için ilginç becerilerin kilidini de açabilirsiniz.

Beceriler, oyuna başladıklarında karakterle birlikte gelecek, böylece büyük dönme, hedefi düşük yapma ve topa güç katma gibi bazı temel becerileri deneyimleyebilirsiniz. Düşmana karşı korumak için hedefi belirli bir süre koruyacaksınız. Aynı zamanda kaleyi düşürmek topların yukarıdan düşmesini ve kalenize girmesini engelleyecektir.

Kafa Topu 2 ​​– Çevrimiçi Futbol Oyunu

BİRÇOK ETKİLEYİCİ KARAKTERİN KİLİDİNİ AÇIN

Oyunda bazı seviyeleri geçtiğinizde, Kafa Topu 2’de bazı ödüllerin kilidini açacaksınız. Bu oyundaki ödüller, öğeler, yeni karakterler veya beceriler gibi tamamen çeşitlidir. Oradan oyunda farklı nadirlikte yeni karakterler bulabilirsiniz. Bu nedenle, herkes yüksek kaliteli öğeler toplamak ve kazanma oranını artırmak için bunları donatmak ister.

Becerilerin yanı sıra karakterin istatistikleri de göz ardı edemeyeceğiniz bir faktör. Etkileyici niteliklere sahip birçok karakteriniz olacak ve zamanla onların istatistiklerini artıracaksınız. Aynı zamanda, daha yüksek istatistikler ve yeni ekipman öğeleri ile bu karakterlerin yeteneklerini savaşta kullanabileceksiniz. Ek olarak, yeni beceri kartları, sınırlı kullanımları olduğu için göz önünde bulundurmanız gereken oyunda belirli avantajlar elde etmenize yardımcı olacaktır.


İndir (139M)

Artık indirmeye hazırsınız Head Ball 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMasomo Gaming

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir