Hay Day
Hay Day

Hay Day v1.56.100 APK (En Son Sürüm) indir

Hay Day MOD APK, mobil cihazlar için ünlü bir çevrimiçi çiftlik oyunudur. Sonsuz madeni para, tohum, mücevher almak için sağladığımız MOD sürümünü bugün indirin.Hay Day MOD APKBitkiler, yaratıklar, kolay eşyalar ile sadece hasat yapabilmek için zaman

Android Android Gündelik
5 ( 355 puan )
Fiyat: $0
İsim Hay Day
Yapımcı Supercell
Tür Gündelik
Boyut 171.82 M
Versiyon 1.56.100
MOD Madeni Paralar, Tohumlar, Değerli Taşlar
Orjinal Google Play
Hay Day is the most famous version in the Hay Day series of publisher Supercell
Mod Version 1.56.100

Hay Day MOD APK, mobil cihazlar için ünlü bir çevrimiçi çiftlik oyunudur. Sonsuz madeni para, tohum, mücevher almak için sağladığımız MOD sürümünü bugün indirin.

Hay Day MOD APK

Bitkiler, yaratıklar, kolay eşyalar ile sadece hasat yapabilmek için zaman ayırabilirsiniz. Ancak daha karmaşık tiplerde, bunlara ek olarak bakma ve toplama süreci birçok farklı ihtiyacı gerektirir. Çiftliğin tüm giderlerini ve gelirlerini düşünürken bu adımları düşünmek zahmetli bir iştir. Hay Day‘in harika dünyasında gerçekten eğlenmek istiyorsanız. “Hay Day MOD APK” varyasyonumuzu deneyebilirsiniz. Madeni paraların ve değerli taşların sınırsız düzenlenmiş şekli. Oyun deneyimi boyunca size yardımcı olabilir.

1 hay day 3

MOD işlevleri

  • Sınırsız altın para
  • Sonsuz taşlar
  • Sonsuz tohumlar

Çiftçilik çok zaman, aylar ve yıllar süren tekrar eden bir iştir. Bazen endüstride tamamen doğal afetler ve salgın hastalıklar meydana geldiğinde çok zorlaşır. Ancak bir oyuna yeniden modellendiğinde düzinelerce, yüz milyonlarca oyuncuyu çeker. Oyun geliştiricileri bunu mucizevi bir şekilde kullandı. Sıkıcı işleri piyasadaki en iyi gerilim giderme araçlarından birine dönüştürün. Hay Day oyunu da içimde bu görevi taşıyor. Çiftlik oyunlarını seviyorsan ve çok uzun saatler çalışıp çalıştıktan sonra eğlenmek istiyorsan. Hay Day sizin için harika bir seçenek.

Hay Day, ilk olarak 2012 yılında Supercell organizasyonu tarafından kuruldu. Sonraki 12 ayda, oyunun tamamı şirketin harika yumurtası oldu. Onlarca büyük meblağlar kar elde etti. Bugün, oyun yepyeni özellikler ve etkinliklerle güncellenmeye devam ediyor. 100 milyondan fazla indirme ile Google’da her zaman en popüler oyunların başında yer alın.

1 hay day 4

Kendi çiftliğini oluştur

Oyuna çorak arazide başlıyorsunuz. Bir korkuluk yardımıyla. Bir bitki ve hayvan yetiştirme prosedürünü göreceksiniz. O andan itibaren, bunlara genellikle hasat edilen ürünleri işlemeleri ve takas etmeleri talimatı verilir. Korkuluk size yaklaşık olarak ilk çeyrek saati gösterecek. Sabırla dinleyin çünkü bu, bir çiftçi olmanıza yardımcı olabilir.

Her küçük şey yavaş yavaş başladı. Başlangıçta kesinlikle sadece birkaç çiçek ve hayvanınız olacak. Belirli bir öğeyi her hasat ettiğinizde veya işlediğinizde, performans gösterenler alırsınız. Bu film yıldızları sizin bildiğiniz şeyler. Hepsini toplayın ve daha büyük miktarlar elde edin. Çok sayıda bitkinin, evcil hayvanın ve yepyeni özelliklerin kilidini açın. Birçoğu daha sonra hem miktar hem de tür olarak hızla gelişti. Çiftliğin yoluna uyması için neyi geliştireceğinizi ve artıracağınızı seçmeniz gerekiyor.

Orijinal çiftliğiniz çok az olacaktır. Sadece birkaç olay örgüsünden ve küçük çerçevelerden oluşur. Ancak çiftlik genişledikçe, daha fazla arsaya ve daha büyük yapılara sahip olacaksınız. Mutlaka çiftliğinizi çok daha güzelleştirecek tasarımlar da vardır. Kişisel çiftliğinizi oluşturmak için hepsini birleştirin.

1 hay day 5

Çağdaş bir çiftlik inşa et

Sadece ağaç dikiyorsanız, toplayın ve satın. Klasik bir çiftçi olacaksın. Ancak çiftliğin çağdaş bir çiftlik olmasını istiyorsanız. Ürettiklerinizi işleyerek fiyat eklemek isteyeceksiniz. Oyun içinde, işleme tesisleri inşa etmeniz gerekecek. Fabrikalar, hammaddelerinizi en kaliteli hizmet ve ürünlere dönüştürür. Pazara hazır.

1 hay day 6

Çeşitli görev numarası

Oyunda çok daha fazla deneyim eşyası ve altın para kazanabilmek. Gerekli satışları tamamlamanız gerekmektedir. Çok sayıda ürüne ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle, siparişinize göre çok sayıda ekin ve yaratık döndürmeniz gerekir. Hasat edilmesini beklemek birkaç yıl alabilir. Bekleme süresini kısaltmak için elmas kullanmanız gerekir. Bununla birlikte, birkaç elmas sınırlıdır, lütfen bunları çok önemli öğeler için kullanmaya özen gösterin.

1 hay day 7

Bireylerle samimi bir şekilde ilişki kurun

Muhtemelen kendinize, sadece çevrimdışı bir çevrimiçi oyun olduğunda Hay Day’in nasıl internet izni istediğini sorabilirsiniz. Top oyuncusu eşleştirme özelliğini test etmeniz gerekecek. Tüm oyunu yalnızca bir sosyal ağ hesabına bağlayın. Size Hay Day gerçekleştiren insanlarla tanışacaksınız. Çiftliklerini ziyaret etmek, görevleri gereği yardımcı olmak bir nimettir. Çalışmanızı dünyanın her yerindeki tüm insanlara yayınlayabilirsiniz.

Android için Hay Day MOD APK yükle

Tamamen eğlenceli bir çevrimiçi oyun olarak Hay Day, kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olmak için gerçekten bir iş yaptı mı? Gönderinin görüş bölümünün hemen altında Amerika Birleşik Devletleri hakkındaki bilginizi belirtmeyi unutmayın.


İndir (171.82 M)

Artık indirmeye hazırsınız Hay Day ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSupercell

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir