HAWK
HAWK

HAWK v37.0.26833 APK MOD (Çoklu Hasar/Savunma) indir 2022


HAWK APK oyuncuların sahip oldukları uçaklarla gökyüzündeki düşmanları alt etmek için zaman harcayacakları bir shoot-em-up oyunudur. Her uçak, oyuncuların yararlanabileceği ve istedikleri gibi yükseltebileceği benzersiz bir görünüme ve özelliklere sa

Android Android Aksiyon
5 ( 645 puan )
Fiyat: $0
İsim HAWK
Yapımcı My com B V
Tür Aksiyon
Boyut 477MB
Versiyon 37.0.26833
MOD Çoklu Hasar/Savunma
Orjinal Google Play
HAWK is the most famous version in the HAWK series of publisher My com B V
Mod Version 37.0.26833
Total installs 10,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Hasar çarpanı
  • Savunma çarpanı


İndir (477MB)

HAWK APK oyuncuların sahip oldukları uçaklarla gökyüzündeki düşmanları alt etmek için zaman harcayacakları bir shoot-em-up oyunudur. Her uçak, oyuncuların yararlanabileceği ve istedikleri gibi yükseltebileceği benzersiz bir görünüme ve özelliklere sahiptir. Aynı zamanda, her seviyede altından sandıklara kadar şanslı olabileceğiniz etkileyici sayıda ödül vardır. Bu yüzden sizi en iyi şekilde eğlendirecek oyun bu olacaktır.

ETKİLEYİCİ HAVA SAVAŞLARINA KATILIN

Shoot-em-up oyun türü tamamen iyi bilinir ve HAWK bunlardan biridir. Kendinize bir uçağa sahip olacaksınız ve önünüze çıkan tüm düşmanları yenmek için onu kontrol edeceksiniz. Aynı zamanda sayıları sizden tamamen fazladır ve siz onların saldırılarını atlatmaya çalışacaksınız. Her uçağın ekranın sol üst köşesinde bulunan bir HP çubuğu vardır ve biterse ne olacağını da bilirsiniz.

Oyuncular, kaydırma ve dokunma gibi basit işlemlerle seviyeyi tamamlamak için zaman harcayacaklar. Uçağı kaydırarak istediğiniz alana hareket ettirecek ve düşmanları atlatacaksınız. Aynı zamanda farklı düşmanlarla karşılaşacaksınız ve basabileceğiniz iki butonda bulunan yardım özelliğini kullanabileceksiniz. Sınırlı kullanımları olduğundan, karmaşık durumlarda bunları doğru şekilde kullanmak için tam zamanı seçmeniz gerekecektir.

HAWK: Vur onları HAWK: Vur onları

FARKLI DÜŞMAN TÜRLERİYLE MÜCADELE

HAWK’da düşmanlarınız farklı boyutlarda görünebilir ve amacınız oldukça basit bir şekilde onları yolunuza çıkarmaktır. Aynı zamanda, altın gibi öğeler mermilerinden farklı bir renge sahip olacak, böylece hızlı bir şekilde tanımlayabilir ve doğru bir şekilde kaçınabilirsiniz. Standart düşman sayısına ek olarak, büyük güç ve büyüklükteki gemiler, çeşitli kısımlarda silahlarla donatılacak. Üstesinden gelmeniz gereken bir zorluk olarak görülebilir.

Birçok düşmanı yendikten sonra elde edebileceğiniz eşyalar son derece çeşitlidir. İlk unsur, kolayca tanıyabileceğiniz ve hızlı bir şekilde toplayabileceğiniz karakteristik renkler olan sarı madeni paralardır. Aynı zamanda bu vazgeçilmez bir kaynak olarak da değerlendirilebilir ve birçok farklı amaç için kullanılmaktadır. Ek olarak, özel cephane, artan sağlık veya kısa bir süre için artan güç gibi bazı destekleyici unsurlar da bulabilirsiniz.

HAWK: Vur onları HAWK: Vur onları HAWK: Vur onları

BİRÇOK FARKLI UÇAKLARIN KİLİDİNİ AÇIN

HAWK’daki her uçak, farklı savaşlarda size yardımcı olmak için iki ek küçük uçakla birlikte gelir ve yükseltmeleriniz ile güçleri artacaktır. Aynı zamanda oyun sırasında uçağınızın donanımlarını açıp açar açmaz kullanacaksınız. En iyi silahları en iyi donatma özelliği ile donatabilir ve oyun içinde aşağıdaki zorlu bölümlere başlayabilirsiniz. Koleksiyonunuza eklemek için diğer uçakları toplamak için yolculuğa devam edeceksiniz.

Pek çok farklı seviyeyi geçeceksiniz ve her birinin sandıkları olan tamamen etkileyici ödülleri var. Kilidini açabileceğiniz beklenmedik ödüllere ev sahipliği yapıyorlar. Aynı zamanda, oyun sırasında, yeni bir uçak üretmeniz için birincil malzeme olan bir uçağın bazı parçalarının kilidini açabilirsiniz. Gerçekten de, bu göz ardı edemeyeceğiniz bir faktördür.


İndir (477MB)

Artık indirmeye hazırsınız HAWK ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy com B V

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir