HAWK: Airplane Space
HAWK: Airplane Space

HAWK: Airplane Space v41.1.30152 APK (Menü, HSR/Savunma Çarpanı) indir

HAWK: Airplane Space MOD APK, oyuncular için en iyi sinek atış oyunudur. Bu nedenle, bu oyun birçok dövüş becerisini öğrenmenize ve savaş alanında çok sayıda savaş gemisini artırmanıza yardımcı olacaktır. En kullanışlı keskin nişancı atış özellikleri

Android Android Macera
5 ( 68 puan )
Fiyat: $0
İsim HAWK: Airplane Space
Yapımcı My.com B.V.
Tür Macera
Boyut 431.03 M
Versiyon 41.1.30152
MOD Menü, HSR/Savunma Çarpanı
Orjinal Google Play
HAWK: Airplane Space is the most famous version in the HAWK: Airplane Space series of publisher My.com B.V.
Mod Version 41.1.30152

HAWK: Airplane Space MOD APK, oyuncular için en iyi sinek atış oyunudur. Bu nedenle, bu oyun birçok dövüş becerisini öğrenmenize ve savaş alanında çok sayıda savaş gemisini artırmanıza yardımcı olacaktır. En kullanışlı keskin nişancı atış özellikleri açısından en iyi oyun olarak anılır. HAWK: Airplane Space MOD APK, yakında her an erişilebilen şık bir oyun olacak. Çevrimiçi oyunda elde edilebilecek bir not, kimsenin kazanamayacağı gerçeğidir. Yoldaşlarınızı toplayın ve her türden farklı savaş alanında savaşın!

hawk airplane space games 1 hawk airplane space games 2

ÇOKLU MUHTEŞEM SAVAŞLAR

birincil dövüş özelliklerini oluştururken, birincil oyunlardaki işiniz bazı nefes kesici hava savaşlarında Autocrat’ın acımasız filosundan gerçek orduları kovmak olacaktır. Düşmanların sayısı senden fazla ama asla yalnız değilsin, her maçtan öğrendiğimiz tek şey bu. Yoldaşlarınızla veya yepyeni arkadaşlarınızla mutlaka bir araya gelmenizi sağlayan orijinal bir co-op modu ile. Sayısız yepyeni oyunda bir dizi yöntem oyununu birleştirip oynayabilirsiniz. Kesintisiz ateş edin ve çeşitli farklı savaş alanlarında rakiplerin üstesinden gelin.

ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Oyuncular, özel işbirliğine dayalı çok oyunculu modun yanı sıra, zorlukların üstesinden gelmek için yoldaşlarıyla takımlar oluşturabilir veya sonsuz eğlencenin tadını çıkarmak için rastgele oyuncularla bir araya gelebilir. Zorluklar sınırsız olduğu için sıkı mücadele edin. Ek ayarlar vardır: Her biri oyunu tamamen değiştiren Arcade, Team-up ve Assault. Farklı türde oyunlar deneyerek oyununuzu neşelendirmeye ve yenilemeye çalışın. Örneğin, mükemmel atış tarzı, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok dövüşçüye, dövüş takım arkadaşlarına, cephaneye, silahlara ve ekipmana sahiptir. Ekranda eşleşemeyecek kadar büyük düşmanlarla savaşmak ve onları yenmek için cephaneliğinizi yüksek teknoloji ekipmanla donatın. Yoldaşlarınız çeşitli savaş alanlarında her türlü düşmanı güçlendirir ve alt eder.

hawk airplane space games 3 hawk airplane space games 4

HAWK’IN EN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ: Airplane Space MOD APK

  • Birçok farklı çevrimiçi oyun ayarı, mücadeleyi birçok farklı manzarada serbest bırakın
  • Becerilerinizi genişletin ve tüm rakipleri fethedin
  • Kar edin ve sinekleri vurun
  • Çok sayıda muhteşem savaş yapın ve kazanın


İndir (431.03 M)

Artık indirmeye hazırsınız HAWK: Airplane Space ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy.com B.V.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir