Hashiriya Drifter
Hashiriya Drifter

Hashiriya Drifter APK MOD v2.3.5 (Sınırsız Para) indir 2022


Hashiriya Drifter APK Güncel SürümHashiriya Drifter (走り屋 - Sokak Yarışı) - 80-90' Japonya otomobil kültüründen. Hashiriya Drifter, her zaman oynamak istediğin nihai drift yarış oyunudur! Bu sürükleyici, epik araba oyunu aynı zamanda Nascar deneyimiyl

Android Android Yarış
5 ( 404 puan )
Fiyat: $0
İsim Hashiriya Drifter
Yapımcı Crazy4Profession
Tür Yarış
Boyut 72MB
Versiyon 2.3.5
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Hashiriya Drifter is the most famous version in the Hashiriya Drifter series of publisher Crazy4Profession Ltd
Mod Version 2.3.5

İndir (72MB)

Hashiriya Drifter APK Güncel Sürüm

Hashiriya Drifter (走り屋 – Sokak Yarışı) – 80-90′ Japonya otomobil kültüründen. Hashiriya Drifter, her zaman oynamak istediğin nihai drift yarış oyunudur!

Bu sürükleyici, epik araba oyunu aynı zamanda Nascar deneyimiyle ilgili bir güncelleme sunuyor. Bu çevrimiçi yarış oyununda seçebileceğin düzinelerce araba var ve gerçekten kazanmak istiyorsan asfaltta lastik yakman gerekiyor.

Yoğun, heyecan verici PVP yarışlarında 10 milyondan fazla oyuncuya karşı oynayacaksınız. Fortnite, PUBG veya Kahoot Drive’ı bir kenara bırakın ve bunun yerine piyasadaki en etkileyici, heyecan verici yarış oyunlarından birine odaklanın.

KSS deneyimini steroidlerle ücretsiz olarak elde edersiniz ve ayrıca sürüş becerilerinizi anında test edersiniz. Ve aynı anda çevrimiçi olarak 20 kişiye karşı oynayabileceğiniz için bu çok sürükleyici ve yoğun bir deneyim. Sokak yarışını ve drift yapmayı seviyorsanız, Hashiriya Drifter oynayabileceğiniz en havalı oyundur.

Hashiriya Drifter APK Sınırsız Para

Bu sokak yarışları sürükleyicidir ve arabanızı istediğiniz gibi tamamen değiştirmek için eşsiz bir fırsata sahipsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce seviye vardır ve bunların hepsi, sürüklenme yeteneklerinizi test etmek için kıvrımlar ve dönüşlerle birlikte gelir.

Odak noktanız denemek ve en iyisi olmak ve bitiş çizgisine önce ulaşmak. Bu tahterevalli, zorlu simülatör oyununda bunu yapmak kolay değil. Ancak kendi beceri aralığınıza sahip insanlara karşı oynarken sürekli gelişmeniz gerekiyor.

Oyunda her araç için gerçekçi bir ayara sahipsin, tek bir araba için 100’den fazla parça ile tamamen istediğin gibi özelleştirebilirsin. Hashiriya Drifter size en iyi çevrimiçi yarış deneyimini ve dünyanın her yerinden insanlara karşı ufukta gezinmenin harika bir yolunu sunuyor.

Evrendeki en iyi sürücü olmak için gerekenlere sahip misiniz? Milyonlarca oyuncuya karşı yeteneklerinizi test edin, sadece bugün indirerek Hashiriya Drifter ile!

Hashiriya Drifter APK 2021

Özellikleri: * “Heyecan verici, eğlenceli sürüş oyunu

* “ Çok sürükleyici ve oynaması son derece kolay

* “ Dünyanın her yerinden insanlara karşı oynayın

* “Yoğun drift hareketi

* “ Tam Araba Özelleştirme (Ayarlama, Araba Parçaları, Boya, Vinil’ler)

* “ Çevrimiçi Çok Oyunculu, Araba Buluşmaları ve PvP Savaşları ve Turnuva Savaşlarında 10.000.000’den fazla oyuncu!

Japonya’nın başlarında sürüklenen eski okul caddesinden ilham alan oyun, derin özelleştirme ve sıfırdan bir araba inşa etme yeteneği ile! Sökülebilir şasi ve süspansiyon! Gerçekçi araba hasarı! Sokaklarda drift yapmak için ideal olan çok havalı drift fiziğine sahiptir!


İndir (72MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hashiriya Drifter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir