Harvest Town
Harvest Town

Harvest Town v2.6.5 APK (Sınırsız Enerji, Tanrı Modu, Hız) indir


Harvest Town Mod APK, piksel tarzı bir simülasyon mobil oyunudur. Gerçekçi ve ilgi çekici bir kırsal yaşam yaratmak için çok fazla esneklik sunar ve birçok RPG özelliği içerir.

Android Android Oyun
4 ( 492 puan )
Fiyat: $0
İsim Harvest Town
Yapımcı Avid.ly
Tür Oyun
Boyut 428.64 M
Versiyon 2.6.5
MOD Mod Menüsü, Tanrı Modu, Sınırsız Enerji
Orjinal Google Play
Harvest Town is the most famous version in the Harvest Town series of publisher Avid.ly
Mod Version 2.6.5
MOD 1
 • Mod Menüsü
 • Tanrı modu
 • Sınırsız Enerji
 • Hareket Hızı Çarpanı
Modifiye eden: Yaskashije
MOD 2
 • MENÜ MODU
 • Tanrı Modu
 • Dayanıklılık Yok
 • Hareket hızı
 • Öğe Çarpanı x1 – x3


İndir (428.64 M)

Harvest Town MOD APK‘da çalışkan ve çalışkan bir çiftçi olun. Ağaç dikin, bitki toplayın, dışarıdaki heyecan verici hayatı hissedin ve daha fazlasını yapın.

HARVEST TOWN TANITIMI

Harvest Town, yapımcı Avid.ly tarafından yayınlanan bir oyundur. Bu, farklı bir piksel tasarımlı çiftlik RPG çevrimiçi oyunu olabilir. Çok sayıda RPG unsurunu bir araya getiren yüksek özgürlüğe sahip simülasyon şirketi tasarımı ile Harvest Town özellikleri, Google Play uygulama mağazasında 1 milyondan çok daha fazla yükleme kazandı.

BAĞLAM

Harvest Town‘daki hikaye kişisel olarak beni gerçekten büyüledi. hızlı bir film gibi. Hikaye, kahramanın kendisini bir çiftlikte yaşayan bir adam olarak hatırlamasıyla başlar. Ancak mesleğini geliştirmek için şehre iş bulmak için gitti. Kalabalık şehirdeki hayat, durduğu süre boyunca yorulmadan çalışmasına neden oldu, yaşlıydı. Neye inanıyorum, o yıl kolayca evde kalmayı seçiyorum? Ve anahtar karakter uykuya dalar ve genç bir şekilde uyanır. Gözlerini açığa çıkardı ve çiftliklerinin her zamanki gibi olduğunu keşfetti. Birincil karaktere ek olarak, çok sevdiği çiftliğinde yepyeni bir hayata devam ediyor.

OYNANIŞ

Harvest Town bir çiftlik oyunudur, bu da çalışmanızın diğer oyunlardan farklı olmadığını ortaya çıkarmama izin verdiği anlamına gelir. Günlük görevleriniz genellikle çiftlik ürünlerini geliştirmek, besi hayvanı ve tavuk yetiştirmek ve bakımını yapmak, eski evleri temizlemek ve iyileştirmektir. Ayrıca diğer NPC karakterleriyle birlikte şehri keşfetmek ve arkadaş edinmek de mümkün.

ÇİFTLİK RPG BİLEŞENİ

Oyunun başında, ekranın geri kalan kısmında kesinlikle mavi ve kırmızı bir çubuk olduğunu göreceksiniz. Yeşil kulüp, sağlıkla ilgili şeyler için gösterilir. Karakteriniz her gün çiftçilik, avcılık, toplayıcılık gibi sayısız iş yapmak zorunda ve enerjiyi sindirecekler. Bu nedenle, yorgunluğunuzu önlemek için kişiliğinizin dinlenmesini sağlayın. Ek olarak kırmızı çubuk sağlığı temsil eder. Savaşlara katılır ve yaralanırsanız bu kulüp azalır. Eve gelin ve sağlık barını değiştirmek için dinlenin.

BAHÇENİZİ BÜYÜTÜN

Tarım ve hayvancılığın yanı sıra, çiftlikle ilgili yaşamın gelişmesine yardımcı olmak için çok daha işlevsel binalar inşa etmeniz gerekiyor. Ek olarak, etrafta diğer NPC figürleriyle iletişim kurabileceğiniz birçok yapı var. Örneğin, Steve Lopez’i tatmin edebileceğiniz ve ondan yapıları inşa etmesini ve restore etmesini isteyebileceğiniz marangoz binasını kullanın. Veya süpermarkette daha fazla bitki tohumu satın alın.

DİŞLİYİ GÜNCELLE

İlerledikçe, çiftliğinizin daha hızlı gelişmesine yardımcı olmak için daha iyi donanıma sahip olmalısınız. Baltalar, oraklar, çapalar, ağaçları kesmek için kürekler, kesilmiş kayalar, altın cevheri gibi kaynakları güncelleyin… bunu başarmak için Smith’i bulacak ve ondan aletlerinizi dövmesini isteyeceksiniz.

Ana görevlerin tamamlanması, satış, bina ve işlevsel binaların onarımı, ek başarılar elde etmenize yardımcı olabilir. Refah puanları, malikaneyi güncellemenize izin verecektir.

ÇÖZÜM

Harvest Town, klasik Stardew Valley oyununu anımsatan serbest akışlı oyun ve retro düzenlere sahiptir. Bu oyunun etkileyici bir hikayesi, sevimli figürleri olan klasik 2D çizimleri ve büyük bir tablosu var. Kesinlikle, Harvest Town MOD APK‘nın getirdikleri insanları hayal kırıklığına uğratmayacak.


İndir (428.64 M)

Artık indirmeye hazırsınız Harvest Town ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir