Harry Potter:
Harry Potter:

Harry Potter Puzzles Spells v46.3.846 MOD APK (Menü/Otomatik Kazanma) indir 2022


Harry Potter: Puzzles & Spells gelip sizi ele geçirecek ve sizi garip bir simülasyon dünyasına götürecek. Büyücülük Dünyasının bu dönüşü, tamamen yeni bir oyun tarzı, değerli taşların büyülü bir kombinasyonu ve içinden belirli yetenekler toplayab

Android Android Bulmaca
4 ( 901 puan )
Fiyat: $0
İsim Harry Potter:
Yapımcı Zynga
Tür Bulmaca
Boyut 110MB
Versiyon 46.3.846
MOD Menü/Otomatik Kazanma
Orjinal Google Play
Harry Potter: is the most famous version in the Harry Potter: series of publisher Zynga
Mod Version 46.3.846
Total installs 10,000,000+

İndir (110MB)

Harry Potter: Puzzles & Spells gelip sizi ele geçirecek ve sizi garip bir simülasyon dünyasına götürecek. Büyücülük Dünyasının bu dönüşü, tamamen yeni bir oyun tarzı, değerli taşların büyülü bir kombinasyonu ve içinden belirli yetenekler toplayabileceğiniz tamamen sizi bunaltacak. En heyecan verici şey ise oyuncuların büyüleri kendilerinin kullanabilecekleri ve kendi öğrenmeleri sayesinde büyü yaratabilecek olmaları. Daha heyecan verici deneyimler için bu tamamen yeni dünyayı fethedelim.

CADILARIN DÜNYASINA GİRİN

Harry Potter hakkında tutkulu musunuz? Mutlaka olacaktır; cadının yaratıcılığı sizi büyüleyecek ve dışarı çıkmanız kolay olmayacak. En çekici olanı, bu geniş büyücülük dünyasında yer alan oyunları fethedebilecek olmanız. Asla olmasını beklemediğimiz şeylerin olduğu uçsuz bucaksız ve uçsuz bucaksız bir dünyaya entegre olabilen şanslı oyuncu olduğuna inan.

Oyuncular sihri kendi başlarına kullanabilecekler, kendi fikirlerine göre öngörülemeyen değişiklikler, ancak bu iradenin keyfi olarak değil, herkesin yararına olması gerekir. Zorluk bizim için kolay olmayacak çünkü biz hiç sihir kullanmamış bir insanız. Harry Potter: Puzzles & Spells her zaman zorluklarda size eşlik edecek ve yavaş yavaş bu dünyaya ilgi duymanızı sağlayacak.

Harry Potter: Bulmacalar ve Büyüler – 3'lü Eşleştirme Oyunları Harry Potter: Bulmacalar ve Büyüler – 3'lü Eşleştirme Oyunları

FETHETMEK İÇİN YÜKSEK MİSYON

Önümüze konan birçok zorluk olacak ve sırayla kendi başımıza hareket etmek zorundayız. Her meydan okuma, sırayla çözmek için Harry Potter: Puzzles & Spells’in yardımına güveneceğimiz ana göreve sahip olacak. En heyecan verici şey ise yepyeni bir dünyaya dalacağımız ve bu sizin zekanızı ve zekanızı göstermeniz için bir cennet.

Bunlardan biri, üstesinden gelmeniz gereken en asil görev, aynı taşları bir araya getirmek ve belirli bir bağlantı oluşturmaktır. Yapılması gereken, kolaydan zora kadar tüm seviyeleri fethederek üstün Match 3 becerilerinizi kanıtlamaktır. Kolay seviyeden birer birer geçin, ardından deneyim kazanın, tüm sorunları çözün ve daha da zorlu seviyelerin üstesinden gelin. Bu kanıtta kahraman siz olacaksınız çünkü burası yalnızca sizin dünyanız.

Harry Potter: Bulmacalar ve Büyüler – 3'lü Eşleştirme Oyunları Harry Potter: Bulmacalar ve Büyüler – 3'lü Eşleştirme Oyunları Harry Potter: Bulmacalar ve Büyüler – 3'lü Eşleştirme Oyunları

HİKAYELERİNİZİ DOĞRU SIRALAMADA SİPARİŞ EDİN

Her etkinlik sunulacak ve bu gelişmelere özgürce karar verebileceğiniz yer burası. Kendi düşünce tarzınızı takip etmek için hikayeyi döndürün ve Harry Potter: Puzzles & Spells tarafından belirlenen görevleri yerine getirin. Oyun size her zaman farklı sürprizler sunar, örneğin size modern bir mücevher kodu sağlamak veya bu meydan okumayı yapmak için taşları almak için sizi her bir duvarı aşmaya zorlamak gibi.

Harry Potter: Puzzles & Spells, oyuncuların kalbinde kendine özgü bir iz bırakarak kesin bir başarı gösterdi. Sadece Büyücü Dünyası tutkunları için değil, aynı zamanda gevşek oynanışını sevenler için. Bu cazibe burada bitmiyor, ancak yardımlarınız sayesinde daha uzun sürebilir ve daha özel olabilir. Bu uçsuz bucaksız dünyayı fethedin ve kendiniz için asil ödüller toplayın.


İndir (110MB)

Artık indirmeye hazırsınız Harry Potter: ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZynga

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir