Hard Time
Hard Time

Hard Time (Prison Sim) v1.45 APK + MOD (VIP Kilitsiz) indir 2022


Hard Time, oyuncunun yaratıcı olduğu veya zorlu ve korkutucu bir ortamda hayatta kaldığı bir hapishane hayatı simülasyon oyunudur. Konsept farklı olsa da, ortamdaki çeşitlilik ve derinlik, oyunculara her zaman kaçmak veya tüm hapishanenin onlardan ko

Android Android Macera Oyunları
4 ( 360 puan )
Fiyat: $0
İsim Hard Time
Yapımcı MDickie
Tür Macera Oyunları
Boyut 10M
Versiyon 1.45
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Hard Time is the most famous version in the Hard Time series of publisher MDickie
Mod Version 1.45
Total installs 10,000,000

İndir (10M)

Hard Time, oyuncunun yaratıcı olduğu veya zorlu ve korkutucu bir ortamda hayatta kaldığı bir hapishane hayatı simülasyon oyunudur. Konsept farklı olsa da, ortamdaki çeşitlilik ve derinlik, oyunculara her zaman kaçmak veya tüm hapishanenin onlardan korkmasını sağlamak için birçok cesur fikir verecektir. Her kişinin gelişimine bağlı olarak, hapishanede birçok yeni unsur olacak ve oyunculara bu simülasyon türü için daha fazla heyecan verecek.

Zor zaman

SÜRÜKLEYİCİ GERÇEK ZAMANLI HAPİS

Oyuncu, en tehlikeli mahkumlarla birlikte yoğun bir gardiyanla güçlendirilmiş bir kalede yeni bir mahkum olarak başlayacak. Bu hapishanede geçirdikleri süre boyunca oyuncuların istedikleri mahkum olmaları gerekir, ancak birden fazla kişi tarafından vurulmamak için tüm temel masrafları karşılamaları gerekir. Ayrıca, Zor Zaman, oyunculara bu kaderin en etkileyici deneyimini sunarken, her şeyin gerçekçiliğini artırmak için etraflarındaki her şeyi gerçek zamanlı olarak gerçekleştirir.

Zor zaman

ÇEVREDE OTANTİK ETKİLEŞİM

Ortamdaki oyuncu etkileşimleri, herhangi bir nesneyi alabildikleri veya kullanımını araştırabildikleri için gerçekçi ve rafinedir. Bu gerçekçi etkileşim sayesinde her şey gerçek ve oyuncuların planlama sürecinde daha yaratıcı olmasını sağlıyor. Yine de, birkaç şey onların gizli olmasını gerektirir ve aynı zamanda, kaçmak için bir şey çalmak istiyorlarsa, gardiyanların görüşünden kaçının.

Zor zaman

ZORLU HAPİSLERDEN KAÇIŞ

Bazen hapishane hayatı karmaşıktır, bu nedenle Zor Zaman, oyuncuların kaçış seçeneklerini araştırmaları için bir planlama sistemi sunacaktır. Oyuncu tek başına çalışmayı veya yüksek riskli diğer mahkumlarla işbirliği yapmayı seçebileceğinden, planlama süreci tehlikelerle doludur. Buna rağmen, kaçış yolları bulmaları, eşyaları toplamaları ve kademeli olarak güçlendirilmiş bir hapishaneden başarılı bir şekilde kaçmak için bir plan geliştirmeleri gerekiyor.

Zor zaman

CEZAEVİNİN PATRONU OLUN

Oyuncu, kaçmanın yanı sıra şiddet veya bilgelik ile hapishane lideri olabilir ve müreffeh bir hayatın tadını çıkarabilir. Patron olma sürecinde, oyuncu plandaki birçok hedefi yenmeli, hatta kendi gücünü oluşturmak için diğer mahkumlarla etkileşime geçmelidir. Gelecekte, oyuncular hapishaneden kaçmak için ayaklanmaları bile patlatmak için her hapishaneyi mahkumların yolunda yönetmek için polisle koordine etmek zorundalar.

ESNEK KONTROLLER VE ETKİLEŞİM

Hard Time doğası gereği bir simülasyon oyunudur, bu nedenle kontrol sistemi ve etkileşimi, oyuncuların tüm planları rahatça yapabilmeleri için esnektir. Ayrıca her şeyi en rahat hissedecekleri şekilde özelleştirebilirler, hatta şiddet yoluyla her şeye hükmetmek için savaş performansını iyileştirebilirler. Ayrıca oyuncular, her zamankinden daha gerçekçi ve canlı bir deneyim için oyun kumandalarına bağlanabilir.

Zor zaman

BENZERSİZ DİYALOG SEÇENEKLERİ

Oyundaki diyalog sistemi de derin ve oyuncunun hapishanede yaşama karar vermesi için birçok farklı rotaya sahip. Her seçimin farklı sonuçları olacak ve oyuncuların daha önemli karakterlere yaklaşmasına, değiş tokuş yapmasına ve daha yararlı bilgiler elde etmek için sohbet etmesine izin verecek. Diyalog sistemi sayesinde oyuncunun oyundaki hayatı farklılaşıyor ve birçok etkileyici gelişmeye sahip.

Hard Time, bir hapishane hayatı simülasyon oyunudur ve kaçma veya hiçbir işe yaramayan mahkumlara liderlik etme yeteneklerini test etmek isteyenler için bir meydan okumadır. Her şeyden önce, oyuncunun kaderi çeşitli dallara bölünmüştür ve oyunu tamamlamak için çeşitli faktörler veya başarılar talep eder.


İndir (10M)

Artık indirmeye hazırsınız Hard Time ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMDickie

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir