Happy Color
Happy Color

Happy Color v2.11.11 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Happy Color, sizin ve katılabileceğiniz insanlar için en son tablonun kapısını açacak. Bu renk fethi önemli bir dönüm noktasıdır ve sanatsal yolunuzda önemli ölçüde yardımcı olur.

Android Android Bulmaca
4 ( 600 puan )
Fiyat: $0
İsim Happy Color
Yapımcı X-Flow
Tür Bulmaca
Boyut 52M
Versiyon 2.11.11
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Happy Color is the most famous version in the Happy Color series of publisher X-Flow
Mod Version 2.11.11
Total installs 100,000,000+

İndir (52M)

Happy Color, harika bir sanat şaheseri olacak ve oyuncular, içindekiler karşısında bunalmış hissedecekler. Bu yeni bir oyun ve oyuncuların resimleri tam olarak akıllarında kalan şekilde renklendirmeleri gerekecek. Bu oyunda, resme göre renklendirme kullanabilir veya istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Eşsiz özellik, oyunun sürekli olarak seçebileceğiniz yeni resimler eklemesi ve tutkunuzu serbest bırakmasıdır. Canlı bir resim yaratmak için tüm nitelik ve becerilere sahip bir ressam olun.

Happy Color® – Numaraya Göre Renklendirme Happy Color® – Numaraya Göre Renklendirme

BİR RESİM SEÇİN

Happy Color’da bu fetihte yer almak için tüm unsurlara sahip bir sanatçısınız. Herhangi bir resmi kendiniz seçebileceksiniz ve bu sizin büyük girişiniz olacak. Bu renklendirmeyi tamamlayabilmek için tüm kalbinizi koymalısınız. Daha spesifik olarak, resimde görünen sayıları göreceksiniz ve bu da oyunun verdiği büyük ipucu.

Hemen bir resim seçip oyunun gerektirdiği şekilde boyama yaparsanız bu sayı size çok yardımcı olabilir. Her sayı bir renktir ve hemen seçmeniz için renk paleti de görüntülenecektir. Küçük detayları görmek sizin için zorsa, yakından bakmak için bir büyüteç seçmek de başarının anahtarıdır. İlginç olan nokta, bu resim için doğru rengi bulmak için sayılara güvenebilmenizdir.

Happy Color® – Numaraya Göre Renklendirme Happy Color® – Numaraya Göre Renklendirme

YENİ RENKLERİ NASIL KARIŞTIRACAĞINIZI ÖĞRENİN

Daha spesifik olarak, oyun size gerekli resimlere ek olarak başka resimler de sunar. Bu resimler, düzenlediğiniz belirli renk şemalarına dayanacak ve bu resimler yarışmaya hak kazanacaktır. Bu resimler her zaman karmaşık ayrıntılara sahiptir ve tam renklendirme yapmak için mantığınızı kullanmanız gerekir ve renk her zaman bu resim için bir vurgu oluşturacaktır.

Bilmedikleriniz de oyunun sunduğu renk seçimi önerilerini hemen kullanabilirler. Bu, bir izlenim yaratmanıza yardımcı olur ve resmin tonuyla daha iyi eşleşebilir. Happy Color’da geniş bir renk yelpazesi sunulur ve renk kombinasyonlarını kullanabilirsiniz. Eşsizliği görmek ve paletinize daha fazla renk sağlamak için karıştırın ve eşleştirin, daha çeşitli, daha ilginç.

BÜYÜK YARIŞMAYA KATILIN

Büyük yarışmaya katılmak için renklendirdiğiniz resmi kullanabilirsiniz. Burada birçok arkadaşla tanışacaksınız ve belki onlar yetenekli ressamlar ya da sadece sıradan insanlar. Birçok derecelendirme turundan sonra, fotoğrafınız büyük beğeni topluyor ve devam etme fırsatınız var. Happy Color’da gerçek bir sanatçı olmak için en büyük ödülü kazanmaya çalışın.

Bu sayede Happy Color, oyuncunun keskin gözünü tanımış ve onu iyice sömürmüş gibi görünüyor. İlginç olan nokta, oyuncuların büyük mücadeleye katılabilmek için her zaman yeni resimler seçebilecek olmalarıdır. Oyuncular, resmi daha güzel hale getirmek için hızlı bir şekilde hissetmemize ve dönüştürmemize yardımcı olmak için derin fon müziği üzerinde renklendirilecek. Sadece tüm zorlukları başarıyla tamamlayabilir ve sanatsal resimler yaratabilirsiniz.

Happy Color® – Numaraya Göre Renklendirme Happy Color® – Numaraya Göre Renklendirme

ANA ÖZELLİKLER

– Oyunun gerektirdiği büyük zorlukların üstesinden gelin ve resmi tam olarak sipariş edildiği gibi renklendirin.
– Herhangi bir resmi kendiniz seçip o resmi tamamlayabilirsiniz.
– Dikkat etmeniz gereken nokta, bu zorluğu gerçekleştirebilmek için oyunun sağladığı gereksinimlere dayalı olmasıdır.
– Seçmeniz için yüzlerce renk ve resminiz için vurgular oluşturmak için renk verilir.
– Resmi hızlı bir şekilde tamamlamak için el becerisi ve titizlik, böylece diğer büyük yarışmalara katılmasına izin verir.


İndir (52M)

Artık indirmeye hazırsınız Happy Color ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanX-Flow

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir