Handy GPS
Handy GPS

Handy GPS v37.9 APK (Ücretli) indir 2022


Kullanışlı GPS, kullanabileceğiniz en iyi navigasyon uygulamasıdır. Hassas navigasyon, yol bulma veya yolculuğu net bir şekilde kaydetme gibi kolaylıklar getirecektir.

Android Android Navigasyon
4 ( 235 puan )
Fiyat: $0
İsim Handy GPS
Yapımcı BinaryEarth
Tür Navigasyon
Boyut 13M
Versiyon 37.9
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Handy GPS is the most famous version in the Handy GPS series of publisher BinaryEarth
Mod Version 37.9
Total installs 10,000+

İndir (13M)

Yaklaşan maceranızda size eşlik edecek hangi uygulamayı kullanacağınızı merak ediyorsanız, neden en doğru navigasyon araçlarından biri olan Handy GPS’i denemiyorsunuz? Bizimki kadar çok yardımcı programa sahip bir konum belirleme uygulaması asla bulamazsınız. Ormanda veya denizde yolculuğunuz veya macera seyahatiniz için kullanabilirsiniz. Hatta bu uygulamayı madencilik işinde doğrudan yönetici olarak kullanabilirsiniz.

YENİ VERSİYONDA EN İYİ ÖZELLİKLERE ULAŞIN

Yaşadığınız yolları herkes net bir şekilde anlayamaz. Ya da seyahat ederken size yol gösterecek bir çalışana ihtiyacınız olduğu söylenebilir. Handy GPS dışında hiç kimse gereksinimlerinizi karşılayamaz ve şu andan itibaren uygulama belirli özellikleri güncelledi. Bu yeni sürümde sevdikleriniz ve özellikle çocuklar için kolay takip için kilometre takip günlüğü kurabilirsiniz, ancak sadece 5-10km mesafeyi karşılar.

Kullanıcıların gereksinimlerini karşılamak için ürünü maksimum düzeye çıkardık. Sesli notu kullandığınızda uygulamadan ses izni isteme özelliğinden bahsetmiyorum bile. Daha spesifik olarak, bazı yerler için belirli bir isim yoktur, sadece koordinatlar vardır. Yani ihtiyacınız olan lokasyonun koordinatlarını hatırlayamayabilirsiniz, koordinatları bize yapıştırabilirsiniz ve hemen ihtiyacınız olan lokasyon gözünüzün önünde belirecektir. Ayrıca bu sürümde uygulamayı çevrimdışı olarak da kullanabilirsiniz, ancak birkaç konumla sınırlıdır.

Kullanışlı GPS Kullanışlı GPS

NET PARAMETRELERLE GÖRÜNTÜ KOORDİNATLARI

Bu, birçok insan için vazgeçilmez bir uygulama olacak ve nerede olursanız olun, Handy GPS, yol çalışmalarınızı daha rahat hale getirmek için en iyi araç olacaktır. Uygulamayı ilk yüklediğinizde, size doğru bir şekilde gidebilmemiz için kullanıcının adres gibi bilgilerinizi girmesi gerektiği bilinmektedir. Adresi girdikten sonra ister evinizde ister herhangi bir yerde olun, yükseklik, …

MAĞAZA KONUMU VE YOLCULUĞU KAYDEDİN

Bu uygulama otomasyon düşünülerek oluşturulmuştur; uygulamada önceden girilen konum, uygulamada sonsuza kadar saklanacaktır. Size kolaylık sağlamak için konumunuzu çeşitli parametrelerle güncelleyeceğiz ve değiştireceğiz. Özellikle Handy GPS, yolculuğunuzu kaydetme özelliğine sahiptir. Gittiğiniz her yer uygulamada net bir şekilde görüntülendiğinde buna bir izleme aracı diyebilirsiniz.

VERİ KOORDİNATLARINI ELLE GİRME

Herkes için zor olmayacak çünkü şimdiye kadarki teknolojik olarak en kör kişi olsanız bile herkes kullanabilir. Aslında, koordinatları sorarak veya kopyalayarak otomatik olarak girmenize ek olarak, başka türlü nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, kullanıcı parametreleri manuel olarak da girebilir. Uygulamanın size en basit açıklamayı yapabilmesi için, gitmek istediğiniz konumun koordinatlarını okuyabilir ve girebilirsiniz.

Kullanışlı GPS Kullanışlı GPS

ZAMANLAYICI VE ORTALAMA HIZ

Kullanışlı GPS, büyük küçük tüm yolculuklarda ve özellikle seyahatlerde ve özellikle maceralı maceralarda yanınızda en iyi yol arkadaşı olacak. Bununla, asla kaybolmazsınız ve kimse sizi rahatsız etmediğinde en iyi yolculuğa sahip olursunuz. Özellikle zamanlayıcı özelliği bulunan bu uygulama, yolculuğunuza başladığınız tüm zamanı kayıt altına alıyor. Böylece ortalama kat ettiğiniz mesafeyi kolayca hesaplayabilir.

ANA ÖZELLİKLER

– Size kolaylık sağlamak için irtifadan hıza kadar net parametrelerle bulunduğunuz yerin koordinatlarını görüntüler.
– Mevcut konumunuzu çeşitli parametreler olarak kaydedin ve özellikle bulunduğunuz yerlerin kaydını tutun.
– Koordinatların parametrelerini manuel olarak girin; Teknolojik olarak kör olsanız bile uygulamayı kullanabilirsiniz.
– Sesle gezinin ve bir konuma yaklaşırken uyarı veya hatırlatıcı verin.
– Rota ilerlemenizi kaydederken zamanlayıcı ve ortalama adım adım hızınızı hesaplayın.


İndir (13M)

Artık indirmeye hazırsınız Handy GPS ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBinaryEarth

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir