HAJWALH LINE
HAJWALH LINE

HAJWALH LINE v1.53 APK indir (Para, Kilitsiz Arabalar) 2022

HAJWALH LINE, oyuncuların sürüş deneyimlerini sergileyebilecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri, sürüş ve drift odaklı bir oyundur. En sevdiğiniz arabayı özgürce sürmek için ortamı seçebileceksiniz ve oyundaki her oyun farklı bir deneyime sahip

Android Android Yarış
4 ( 107 puan )
Fiyat: $0
İsim HAJWALH LINE
Yapımcı hamza ahmad alheet
Tür Yarış
Boyut 65M
Versiyon 1.53
MOD Para, Kilidi Açılmış Arabalar
Orjinal Google Play
HAJWALH LINE is the most famous version in the HAJWALH LINE series of publisher hamza ahmad alheet
Mod Version 1.53
Total installs 1,000,000+

HAJWALH LINE, oyuncuların sürüş deneyimlerini sergileyebilecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri, sürüş ve drift odaklı bir oyundur. En sevdiğiniz arabayı özgürce sürmek için ortamı seçebileceksiniz ve oyundaki her oyun farklı bir deneyime sahip. Aynı zamanda, kilidini açmak için zaman ayıracağınız araç sayısı da etkileyici ve yeni sürümde sayıları artmaya devam ediyor ve fiyatı kısmen düşüyor.

HACVAL HATTI

ETKİLEYİCİ YARIŞ DÜNYASINA GİRİN

HAJWALH LINE’da kendi sürüş deneyiminizi seçebileceğiniz bir dünyaya gireceksiniz. Arabanızı istediğiniz yere götürebilir ve hayranlık uyandıran performanslar sergileyebilirsiniz. Ek olarak, daha fazla zorluk bulacaksanız, bu oyun size yerine getirmek zorunda olduğunuz gereksinimleri de verir. Yani bu oyunun getirdiği deneyim tamamen çeşitlidir ve keşfetmek için zaman harcayacaksınız.

Araba sürme oyunları gibi, oyuncular hala arabalarını iki elleriyle kontrol ediyor ve parçalarını kullanıyorlar. Bakış açısını değiştirmek olmazsa olmaz ama ilginç olan nokta, yeni bakış açılarının eklenmesi. Spesifik olarak, birinci ve üçüncü perspektiflerin yanı sıra, arabanızı daha geniş bir perspektiften veya arabanın ön tarafından görebilirsiniz. Bu görüntülerin sıklıkla gördüğünüz araba reklamlarına benzediğini fark edeceksiniz.

HACVAL HATTI

SİZE UYGUN OYUN MODUNU SEÇİN

HAJWALH LINE’ı başlattığınızda, oyuncu belirli bir süre içinde drift yaparak yarışı tamamlama gibi bazı eğitim seviyeleri yapacaktır. Bu nedenle, parkur tamamlama, yalnızca oyuncu drifti oyunun gerektirdiği doğru sayıda puanla gerçekleştirdiğinde kabul edilir. Drift, pratik yapmak için zaman harcayacağınız son derece zorlu bir süreçtir. Böylece ustalaşabilir ve tamamen etkileyici performanslar sergileyebilirsiniz.

Oyundaki modlar birçok farklı oyuna ayrılmıştır ancak iki temel amaca odaklanır: her seviyede jeton kazanmak ve özgürce deneyim yaşamak. Madeni para yapmaya gelince, gereksinimleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacaksınız ve bazı aşamalarda çevreye dağılmış madeni paralar olacak. Yani onları doğru bir şekilde almak için o ortamı keşfetmeniz gerekecek ve oyundaki ortamın sadece düz olanları değil aynı zamanda dik yokuşları da var.

Ücretsiz sürüş modu için oyuncular istediklerini deneyimlemekte özgürdür. Tam olarak, sürücü karakterinizi hareket ettirebilir ve arabaya geri dönene ve onu kullanana kadar istediğiniz yere gidebilirsiniz. Ayrıca kendinizi uçsuz bucaksız bir dünyada sürebilir ve girmek istediğiniz ortamı özelleştirebilirsiniz. Yani bu ücretsiz bir deneyim, bu yüzden sizi durduracak bir şey yok ve drift becerilerinizi etkili bir şekilde artırabilirsiniz.

HACVAL HATTI

FARKLI ARAÇ TÜRLERİNİN KİLİDİNİ AÇIN

HAJWALH LINE’ın araç listesini gördüyseniz, bunlardan birine sahip olmak istemezsiniz. Eşsiz tasarımları ve renkleri ile onları açmak ve dilediğiniz gibi kişiselleştirmek için zaman harcayacaksınız. Daha iyi sürüş için arabadaki bazı parçaları değiştirebileceğiniz için, özelleştirme genellikle birçok parçaya bölünür. Ayrıca isterseniz görünüm ve iç unsurları yenileyebilirsiniz.


İndir (65M)

Artık indirmeye hazırsınız HAJWALH LINE ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir