Hair Challenge
Hair Challenge

Hair Challenge v8.5.7 APK + MOD (Sınırsız Elmas) indir 2022


Hair Challenge, kadınlara yeni deneyimler ve oyun deneyimi sunmak için kadınların ipeksi saçlarından yararlanır ve rahatlama için yavaş tempolu öğeler sunar. Her şeyden önce, özelleştirmesi ve her tasarımı canlı ve hayat dolu, bu oyun boyunca olumlu

Android Android Aksiyon
4 ( 821 puan )
Fiyat: $0
İsim Hair Challenge
Yapımcı Rollic Games
Tür Aksiyon
Boyut 154M
Versiyon 8.5.7
MOD Sınırsız Elmas
Orjinal Google Play
Hair Challenge is the most famous version in the Hair Challenge series of publisher Rollic Games
Mod Version 8.5.7
Total installs 100,000,000+

İndir (154M)

Hair Challenge, oyuncunun her türlü sevimli zorluğun üstesinden gelen sonsuz uzun saçlı bir kızı kontrol ettiği, sakinleştirici bir oynanışa sahip sıradan bir oyundur. Oyun, karakter tasarımı, çevre, zorluklar ve diğer birçok eğlenceli şey dahil olmak üzere tamamen ünlü Tangled by Disney filminden esinlenmiştir. Bunun da ötesinde, herkese en iyi oyun deneyimini sunmak için arkadaş canlısı bir oyuncu topluluğuna ve geniş etkileşime sahiptir.

PÜRÜZSÜZ VE GÜZEL GÜNLÜK OYUN

Hair Challenge basit bir içeriğe sahiptir, bu nedenle oynanışı, görselleri veya her bir meydan okuma veya görevdeki derinliği ne olursa olsun arkadaşçadır. İnsanlar zorlu ve meşakkatli yollarda ilerlemek ve uzun ve pürüzsüz saçlara sahip olmak için daha fazla saç toplamak için karakterlerini kontrol ediyor. Mümkün olduğu kadar çok saç toplamak ve her özel anı sihirli saçlarından geçirmek zorunda olduklarından, bu aynı zamanda oyuncunun ana görevidir.

Saç Mücadelesi

Saç Mücadelesi

EĞLENCELİ VE YARATICI SEVİYEDE TASARIMLAR

Her seviyedeki genel tasarım, hepsi düz çizgiler olduğu, ancak 3D olarak büküldüğü için çekici ve eğlenceli bir güzellik yayıyor. Yol boyunca, oyuncunun saçını mümkün olduğunca kısa kesmek için tuzaklar veya karmaşık engeller olacak ve oyuncunun saçlarını feda etmesi için birkaç delik bile olacak. Bunların yanı sıra, seviye ayrıca oyuncuların her şey kaybolmadan önce saçlarını uzatmaları için daha fazla saç çıkarır.

EĞLENCE İÇİN ÇOK ZORLUKLAR

Her seviyedeki karmaşık tasarımın yanı sıra Hair Challenge, herkesin oyun deneyimini çeşitlendirmek için birçok farklı zorluk seviyesine sahiptir. Karakterin hareket hızı, saç sınırlaması ve oyuncuyu daha esnek hale getiren diğer birçok özellik dahil olmak üzere her seçeneğin zorluğu önemli ölçüde gösterilir. Her şey rahatlama ve eğlenceye yönelik olsa da, oyuncu daha fazla eğlence için zorluk seviyesini değiştirebilir.

KARAKTERİNİZİ GÜZEL BİR ŞEKİLDE ÖZELLEŞTİRİN

Oyundaki en göze çarpan özellik, oyunculara her şeyden sonuna kadar zevk almaları için daha fazla seçenek sunan canlı ve parlak karakter tasarım sistemidir. Kostüm tasarımının içeriği Doğu’dan Batı’ya birçok tanıdık stil ve tasarım içeriyor ve hatta oyuncular için muhteşem cilt efektlerine sahip. Ayrıca her denemede saç şeklini değiştirebilir ve benzersiz, canlı ve çarpıcı bir renk giyebilirler.

Saç Mücadelesi

Saç Mücadelesi

LİDER TABLOSUNDAKİ DİĞER OYUNCULARA MEYDAN OKUYUN

Hair Challenge oyuncuları her zaman görünmez zorlukları ve rekabet eden başarı kavramlarını ve daha fazlasını sevmiştir. Bu nedenle, puan tablosu yalnızca en iyi oyunculardan veya her bölgeden bahseder, ancak oyuncular arkadaşlarını bu oyuna katılmaya davet edebilir ve birlikte skorlar aracılığıyla kendilerini ifade edebilirler. Bunun da ötesinde, bazı benzersiz modlar, oyuncuların gerçek zamanlı mücadelelerde birbirleriyle yarışmalarına da izin verecek.

SAÇ İLE İLGİLİ KONSEPT OLAN ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Oyuncular saçlarını olabildiğince uzun tutmaktan sıkılırlarsa, ek oyun modlarının zıt ve daha karmaşık gereksinimleri olacaktır. Bu, yol boyunca tuzaklara veya aletlere dayanarak saçı kısa kesmeyi, böylece skoru korumayı ve saçı gevşek veya uzun yerine düzgün tutmayı içerir. Oyunculara düzenli olarak daha heyecan verici içerik gelecek ve yavaş tempolu ama eğlenceli oyun yoluyla onlara en iyi hissi verecek.

Hair Challenge, kızların sihirli saçlarıyla oynamayı sevenler için dikkat çeken içeriklerden biri. Ayrıca, oyuncunun deliklerin üstesinden gelmek veya en yüksek puanı almak için daha fazla saç toplarken tuzakları sıkıştırmaktan her zaman kaçınması gereken yeni bir deneyimdir. Bunun da ötesinde, diğer oyuncularla yüzleşmek her zaman biraz eğlencedir, bu oyun boyunca herkesin moralini yükseltmeye yeter.

Saç Mücadelesi

Saç Mücadelesi

– Her zaman, her yerde eğlendirmek için yaratıcı, küçük boyutlu arcade oyunu.
– Sürükleyici deneyimler için güzel ve akıcı saç hareketleri.
– Bir sürü saç özelleştirmesi ve muhteşem elbiseler.
– Skor tablosu aracılığıyla diğer oyuncularla yarışın.
– Heyecan verici gerçek zamanlı zorluklarda arkadaşlarınızla oynayın veya denemeler yapın.


İndir (154M)

Artık indirmeye hazırsınız Hair Challenge ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRollic Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir