Habitify
Habitify

Habitify v12.0.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Habitify, gününüzü etkili bir şekilde planlamanıza yardımcı olan basit bir alışkanlık oluşturma ve izleme uygulamasıdır. Kullanıcılar, uygulamanın birçok kullanışlı özelliği ile sağlıklı alışkanlıklar edinecekler.

Android Android Araçlar
4 ( 337 puan )
Fiyat: $0
İsim Habitify
Yapımcı Unstatic Ltd Co
Tür Araçlar
Boyut 45MB
Versiyon 12.0.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Habitify is the most famous version in the Habitify series of publisher Unstatic Ltd Co
Mod Version 12.0.1
Total installs 100,000+

İndir (45MB)

Habitify, bir öznenin etkinliklerini daha iyi alışkanlıklara yönlendirmek, farklı davranışları özelleştirmek ve kalmaları için hatırlatıcıları motive etmek için yönetme yeteneğinden yararlanır. Kötü alışkanlıkları ortadan kaldırmak için bir lider panosunun işini yaparak, insanları yeniden şekillendiriyor ve kullanıcılar iyi alışkanlıkları sürdürürse daha iyi deneyimler garanti ediyoruz. Yeni eklenen Kötü Alışkanlığı Bozma modu ve bir sonraki seviyeyi geliştirmek için konum ve yığın hakkında özel hatırlatıcılar ayarlayın.

Habitify: Basit Alışkanlık İzleyici

TEMEL EGZERSİZLERLE ALIŞKANLIKLARI YENİLEYİN

İlk olarak, daha iyi bir alışkanlık hedefine ulaşmak için Habitify, bir konuda değiştirilmesi gereken her şeyi not eder, hangi bilgilerin alınması gerektiğini ve bunları tamamlama zamanlamasını ayrıntılandırır. Her rutin kendi alanında oluşturulur, tek tek ele alınır ve en uygun şekilde özelleştirilir. Yanlış yöne gittiğinizde sistem en samimi hatırlatmalara sahip olacaktır.

Geçmişten günümüze en son trendleri sunan Habitify, her aktiviteyi takip ediyor ve sizden tamamlamanızı istiyor. Akıllı, kullanışlı ve inanılmaz hızlı, kötü şeyleri değiştirmek çok uzak değil. İlerlemeyi yeni bir tabloda doldurun ve elbette sistem günlük, haftalık veya aylık oranı hesaplayacaktır. Tüm yönetim sürecinin en spesifik bilgilerini almak için bu bilgileri özetleyin. Her gün yapılan alışkanlıkların kayıt altına alınması işini yapmayı unutmayın.

Habitify: Basit Alışkanlık İzleyici Habitify: Basit Alışkanlık İzleyici

YÜKSEK KALİTELİ ÖZELLİKLERLE VIP VERSİYON

Eski alışkanlıkları değiştirerek tamamen yeni bir kişinin eski gereksinimlerini hala koruyan Habitify, bülten panosunu sınırlamaz, hatırlatma ve özel şeyler göndermeyi unutmaz, zaman saatidir. Bir gün içinde yaşadıklarınızı düşünün ve bunları boş bir kağıda not etmeyi alışkanlık haline getirin; çok geçmeden, performans oranı tablosu şeklinde ayrıntılı bir günlük sağlanacaktır. Uygulamada verdiğiniz bilgiler, çok özel bir akıllı kilit ile güvende tutulur.

ALIŞKANLIKLARI YÖNETMEYE BAŞLAYIN VE DEĞİŞTİRİN

Habitify, kim olduğunuza dair yeni bir bakış açısını değiştirme arayışınıza yönelik en yeni ve en komik deneyimlere her zaman hazırdır. Eskiyi ve çirkini değiştirmenin, trendi yakalamanın, kötü noktalarınızı değiştirmenin zamanı geldi. En eğlenceli alıştırmalar veya sınavlarla ilgili kararınıza saygı duyuyoruz. Deneyimden sonra ne düşündüğünüzü bize bildirmeyi unutmayın, gelecek zaman için bir güncellemeye katkıda bulunun!

Habitify: Basit Alışkanlık İzleyici Habitify: Basit Alışkanlık İzleyici Habitify: Basit Alışkanlık İzleyici

ANA ÖZELLİKLER

  • Rutinlerinizi günün belirli zamanlarına göre düzenleyin ve rutininize en uygun sistemi oluşturun.
  • Akıllı hatırlatıcılar: Bu aktiviteyi yapmak için motive olmanız için sizi günün rutinleri hakkında bilgilendirin.
  • İlerlemenizi doğru bir şekilde takip edin ve güzel bitiş çizgileri ile motive kalın, sizi alışkanlıkta kalmanız için motive edin.
  • Ayrıntılı analitik ve istatistiklerle performansı artırın: eğilimler ve tamamlama oranları, günlük ortalamalar ve aylık toplamlar.
  • Kullanıcı dostu arayüz: hassas, basit ve temiz tasarım, düzen bilimsel olarak düzenlenmiştir.


İndir (45MB)

Artık indirmeye hazırsınız Habitify ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir