GWENT
GWENT

GWENT: The Witcher Card Game v10.1.0 APK (Son Sürüm) indir 2022


GWENT: The Witcher Card Game, oyuncuları etkileyici kartlarla The Witcher dünyasına getiriyor ve onlarla güçlü düşmanlarla yüzleşiyor. Benzersiz sayıda güç noktasıyla kazanmak için birbirinizi destekleyebilecek bir deste oluşturacaksınız.

Android Android Kağıt
4 ( 221 puan )
Fiyat: $0
İsim GWENT
Yapımcı CD PROJEKT S A
Tür Kağıt
Boyut 606MB
Versiyon 10.1.0
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
GWENT is the most famous version in the GWENT series of publisher CD PROJEKT S A
Mod Version 10.1.0
Total installs 1,000,000+

İndir (606MB)

GWENT: The Witcher Card Game, oyuncuların The Witcher evrenindeki karakterlerden kartları kullanacağı ve düşmanları yeneceği bir takas kartı oyunu türüdür. Maçta gücünüzü artırmaya çalışacak ve desteniz için yeni güçler bulmaya çalışacaksınız.

GWENT: Witcher Kart Oyunu

GÖSTERMEYECEĞİNİZ YENİ KART SAYISI

The Witcher evrenini seviyorsanız, The Radovid V kesinlikle GWENT’te görmezden gelemeyeceğiniz bir karakter. Karakterler henüz piyasaya sürülen 12 yeni kartta yer alıyor ve gerçekten de oyuna getirebilecekleri belirli değişiklikler olacak. Aynı zamanda, Radovid’in yapabileceği heyecan verici bir nokta, başka bir Scythemen’i çağırmanıza ve sahadaki savaş gücünü artırmanıza yardımcı olmaktır. Bu nedenle, bu kartın getirebileceği potansiyeli keşfetmek için zaman ayıracaksınız.

GWENT: Witcher Kart Oyunu

KARTLAR ARACILIĞIYLA DÜŞMANLARI YENME

GWENT maçlarında kullanacağınız kartlar aracılığıyla The Witcher evrenine gireceksiniz. Düşmanlarınızı birden fazla turda yenmek için kendinize güçlü ve son derece uyumlu bir güverte inşa etmek için zaman ayıracaksınız. Aynı zamanda, her kartın kullanacağınız özellikleri ve etkileri vardır, bu nedenle herkes kesinlikle zevk alacak ve onu keşfetmek için çok zaman harcayacaktır. Bu kartlar oyunculara sevgi getirecek.

Farklı karakterlere sahip 25 kartlık bir desteye sahip olacaksınız ve her turdan sonra onları sahaya çağırmaya çalışacaksınız. Aynı zamanda uymanız gereken oyunun kuralı, rakibinizden belirli miktarda güç puanı ve daha fazlasını kazanmaktır. Ayrıca kartlar sadece durağan görüntüler değil, onlara yakından baktığınızda animasyonlar ortaya çıkacak ve bu savaşçılarla savaştığınızı hissedeceksiniz. Bu oyunu kazanmanız için birçok savaş olacak.

GWENT: Witcher Kart Oyunu

BİRÇOK ETKİYLE GÜÇLÜ BİR GÜVERTE OLUŞTURUN

Oyuncular, GWENT ile kart destesi oluşturmak için kuralları olan diğer kart takası oyunları türleri arasında ortak bir nokta bulacaktır. Bu maçların her birinde kullanacağınız kart sayısı 25’tir ve bunlardan en az 13’ü savaşçı, oynayabilen ve güç istatistiklerine sahip kart olacaktır. Aynı zamanda bu kartların yanında savaşa katılan karakterleri desteklemenize veya düşmanın gücünü azaltmanıza yardımcı olabilecek benzersiz özelliklere sahip kartlar da bulunuyor.

Gerçekleştirmeniz gereken nihai hedef, mümkün olduğu kadar çok güç noktası elde etmektir ve bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olacak birçok strateji vardır. Spesifik olarak bazı kartlar, sahadaki bir kartın ATK’sını artıracak bir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda, diğerleri saldırı gücünü azaltabilir, hatta bir rakibin kartını yok edebilir. Bazı kartlar göründüğünde, takımın gücünü artırmaya yardımcı olmak için diğer kartları çağıran bazı efektler ekleyebilir.

GWENT: Witcher Kart Oyunu

GÜVERTENİZİ YÜKSEK VERİMLİLİKLE OLUŞTURUN

Zamanla, GWENT’te güçlü bir deste oluşturabilecek tamamen farklı sayıda deste ile kendinizi bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda, görevleri yaparak veya yeni kartların kilidini açmak için fıçı satın alarak bazı kart paketleri alacağınız gibi, onları toplamanın birçok yolu vardır.

GWENT: Witcher Kart Oyunu

Aşağıdaki gibi ilginç noktalar getiren bu oyunla The Witcher’da dünyaya girin:
– Kartların sayısı bu evrendeki karakterlerdir ve kaçırmayı göze alamayacağınız hayranlık uyandıran animasyonlar vardır.
– Bir deste iskambil kağıdınız olacak ve daha fazla güç kazanıp onları bastırdıkça diğer rakiplerinizi alt edeceksiniz.
– Kartların sayısı ve türleri tamamen çeşitlidir, bu nedenle herkes istediği desteyi oluşturabilir ve harika bir ilişki kurabilir.
– Düşmanlarınızın gücünü azaltmak ve belirli bir avantaj yaratmak için gücünüzü artırmak için yararlanabileceğiniz birçok taktik var.
– Yeni kartlar, oyuncuları, özellikle de etkileyici efektlerle Radovid V’nin kartını tamamen çekiyor.


İndir (606MB)

Artık indirmeye hazırsınız GWENT ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCD PROJEKT S A

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir