Gunstars – Battle Royale
Gunstars – Battle Royale

Gunstars – Battle Royale v1.2.8 APK (Sınırsız Cephane) indir


Silah Yıldızları Hakkında – Gunstars Battle RoyaleGunstars APK'sındaki yepyeni tasarımla silah savaşlarının keyfini çıkarın. Kullanıcıların denemesi için yalnızca önceden kaydedilmiş bir varyasyon olmasına rağmen, genellikle tüm özelliklerle makul öl

Android Android Aksiyon
5 ( 359 puan )
Fiyat: $0
İsim Gunstars – Battle Royale
Yapımcı Monomyto Game Studio
Tür Aksiyon
Boyut 346.13 M
Versiyon 1.2.8
MOD Sınırsız Cephane, Yeniden Yükleme Yok
Orjinal Google Play
Gunstars – Battle Royale is the most famous version in the Gunstars – Battle Royale series of publisher Monomyto Game Studio
Mod Version 1.2.8

İndir (346.13 M)

Silah Yıldızları Hakkında – Gunstars Battle Royale

Gunstars APK’sındaki yepyeni tasarımla silah savaşlarının keyfini çıkarın. Kullanıcıların denemesi için yalnızca önceden kaydedilmiş bir varyasyon olmasına rağmen, genellikle tüm özelliklerle makul ölçüde tamamen güncellenir. Yazar, insanlara unutulmaz keyif anları yaşatmak için genel oyunu yavaş yavaş mükemmelleştiriyor. Hem siz hem de arkadaşlarınız, kazanmak için ayrılan süre ve enerjide düşmanı yanınıza alarak bir silahlı çatışmaya dahil olabilirsiniz. Zorlu ortamlarda güvenle savaşmak için favori kişiliğinizi ve kıyafetinizi seçin. Sayısız ateşli silah türü içeren alet çantasını asla göz ardı etmeyin, her türün özelliklerini yakalamak için hepsini hareket halinde kullanın. MOD varyasyonumuzu seçerek, sürekli olarak yeniden yükleme hakkını elde edersiniz, yükleme için zaman harcamanıza gerek yoktur.

gunstars battle royale 1 gunstars battle royale 2

Çalma yönteminizi oluşturun

Gunstars, insanların maçı üçüncü şahıs bakış açısıyla görmesine veya izlemesine olanak tanır. Özellikle ahşap kasalar, harita ile ilgili ormanlar, gidilecek yola karar vermek için çeşitli diğer insanların konumlandırılması gibi şeyler göreceksiniz. Oyuncu giderken, düşmana hücum başlatma şansını bekleyerek kalkanını yapmak için öğeleri kullanmalıdır. Maç tablosu keyfi olarak düzenlenmiştir, sürekli olarak değişir ve kullanıcıların hızla uyum sağlaması gerekir. Maçın tam süresi çok fazla değil, üç dakika içinde rakibinizi mermi için elde etmek için mümkün olan her şeyi yapmalısınız.

Yeni karakterlerin ve araçların kilidini açın

Pürüzsüz görüntüye Gunstars önem veriyor, bunların hepsi benzersiz görünüme sahip yepyeni figürler. Genellikle çok sayıda tasarımları vardır, bu yüzden genellikle giydikleri giysiler olabilir. Her zaman spor giyinmeyi seven güçlü erkekleri bulabilirsiniz ama bunun yanı sıra kişiliği ve hareketli kısa elbiseleri olan kızlar da vardır. Oyuncular figürlerin kostümlerini tamamen değiştirebilirler. Silahlar tamamen yepyeni bir tasarıma sahip olabilir, bunu neredeyse hiçbir çevrimiçi oyunda bulamazsınız. Faaliyet aparatı, daha da özel işlevlerle birlikte, bir silahla aynı kalır. Maça zahmetsizce başlamak için her türle tanışın.

gunstars battle royale 3 gunstars battle royale 4

Çeşitli çevrimiçi oyun modları

Şu anda Ön kayıt sürümünü kullanan Gunstars, insanlara iki ana ayar sunuyor: Trio ve Deathmatch. Trio modunu ziyaret eden oyuncular, diğer insanlarla üçlü gruplar oluşturabilir. Arkadaşlarınızı davet edin veya rastgele eşleşmeye izin verilir. Diğer oyuncuları yenmek için birlikte çalışın. Deathmatch modunun, top oyuncusunun tek başına çalıştığını ve çeşitli hareket yönleri için kararlar aldığını biliyor muydunuz? Mümkün olduğu kadar çok insanı yenmek için yapmanız gerekiyor. Hayatının sonuna doğru kim olursa olsun şampiyon olabilir.


İndir (346.13 M)

Artık indirmeye hazırsınız Gunstars – Battle Royale ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir