Gunspell 2
Gunspell 2

Gunspell 2 v1.2.7440 MOD APK (Sınırsız Açık Oluşturma/Reklamsız) indir 2022


Gunspell 2, oyuncuların üçüncü maç aracılığıyla saldırgan taktikler uyguladığı ve düşmanlara saldırdığı bir atılım sunuyor. Her kibrit taşının farklı bir etkisi olacak ve savaşta her karakterin yeteneğini geliştirebilirsin.

Android Android Rol Oyunu
4 ( 642 puan )
Fiyat: $0
İsim Gunspell 2
Yapımcı AKPublish pty ltd
Tür Rol Oyunu
Boyut 104MB
Versiyon 1.2.7440
MOD Sınırsız Açık Oluşturma/ADS Yok
Orjinal Google Play
Gunspell 2 is the most famous version in the Gunspell 2 series of publisher AKPublish pty ltd
Mod Version 1.2.7440
Total installs 500,000+

Gunspell 2, oyuncuların düşmanları maçlar yoluyla yendiği üçlü RPG tarzı bir oyundur. Her maç, saldırı türüne karar verecek veya silaha enerji katacak olan siz olacağınız için hesaplama ve taktik becerileri gerektirir. Aynı zamanda oyunun PVP ve Adventures gibi farklı maçları da var ve sandıklarda beklenmedik ödüllere sahip olan siz olacaksınız.

Gunspell 2 – Maç 3 Bulmaca RPG

TURNUVA İÇİN YENİ GÜÇ KAYNAĞI GÜNCELLEME

Gunspell 2’nin yeni versiyonunda oyuncular, karşılaşabilecekleri birçok zorluk ve rakibin olduğu bir turnuva ile karşılaşacak ve etkileyici ödüller kazanacak. Aynı zamanda, oyuncuların yaklaşan zorluklara katılmadan önce güçlerini artırmaları gerekecek. Dikkatinizi çekecek yeni karakter Gizli Ajan olup, Kara Kedi karakteri güç açısından biraz modifiye edilmiştir. Böylece, önünüzdeki savaşlara başlayarak yeni güç kaynaklarına bakacaksınız.

Gunspell 2 – Maç 3 Bulmaca RPG

DÜŞMANLARLA ÜÇ MAÇTA MÜCADELE

Oyuncular, Gunspell 2 seviyelerinde tanıdık bir üçlü eşleştirme oyunu bulacaklar ve her seviyenin hedefi, düşmanı alt etmek zorunda kalacağınız için tamamen etkileyici. Her oyuncunun sahip olduğu maçlar ve saldırılar sayesinde, sağlık sıfıra döndüğünde biri yenilir. Bu nedenle oyun, oyuncuların düşmanı bastırmak için sahip oldukları şeylerden yararlanırken görmezden gelmeyecekleri taktiksel bir oyun sunuyor.

Gunspell 2 – Maç 3 Bulmaca RPG

DÜŞMANI GÜCÜNÜZLE YAŞATIN

Gunspell 2’de her karakterin benzersiz bir silah, büyü ve diğer öğeleri vardır. Ayrıca, karakterin sağlık endeksinden düşülmeden önce hasarı emmelerine yardımcı olan ikincil bir sağlık ve kalkan istatistiklerine sahip olacaklardır. Böylece eşleştirebileceğiniz her öğe, sihirli silahlar kullanmak için biraz mana yükleyecek mavi bir mücevher veya düşmana büyük miktarda hasar veren kafatası şeklindeki öğeler gibi farklı bir etki verir.

Sahip olduğunuz ekipmanların üzerinde beliren etkileri istediğiniz zaman kolayca görebilirsiniz. Doğrudan hasar vermek veya farklı efektlerle büyü yapmak için silaha dokunabilirsiniz. Ayrıca, bazı büyüler oradan maç-üç alanına zarar verebilir, aynı anda birden fazla mücevheri yok edebilir ve onlardan çeşitli etkiler alabilir. Yani bu, gözlerinizi alamayacağınız bir maç olacak.

Gunspell 2 – Maç 3 Bulmaca RPG

Oyunun taktik doğası aynı zamanda üçlü eşleştirme yaptığınızda da gösterir ve bazen ek etki için kombolar oluşturabilir veya üçten fazla öğeyi eşleştirebilirler. Ayrıca, oyuncunun sırası zamanlanmış olacak, bu nedenle hamlenizi yapmazsanız sıranız sona erecektir.

KARAKTERLERİN POTANSİYELİNİN KULLANILMASI

Gunspell 2’de farklı kasalar bulabiliyorsunuz ve onu açtığınızda sahip olduğunuz karakterler de dahil olmak üzere sürpriz ödüller karşınıza çıkıyor. Her karakterin farklı saldırı özellikleri, potansiyellerini açığa çıkarmak için yeterli miktarda toplamanız gereken ekipman var. Aynı zamanda, bu karakterler de birçok farklı nadirliğe ayrılmıştır. Bu nedenle efsanevi karakterlere sahip olmak her zaman oyuncuların arzusudur çünkü bu PVP ve Adventures savaşlarını büyük ölçüde destekleyecektir.

Gunspell 2 – Maç 3 Bulmaca RPG

Bu oyundaki üçlü eşleştirme deneyimi, oyuncuları aşağıdakilerle tamamen cezbeder:

  • Herhangi bir oyuncunun yeni mekanikleri öğrenmek için zaman ayıracağı, yakın üç maçlı oynanışı izleyen bir RPG savaşı.
  • Her seviyedeki taşlar, eşleştirildikten sonra saldırıdan karaktere destek olmaya kadar farklı etkiler getirecektir.
  • Düşmana çok fazla hasar vermek ve seviyeyi kazanmak için ekipmanı veya sihri kullanabilirsiniz.
  • Her tur bir meydan okuma çünkü uymanız gereken bir zaman sınırı olacak ve birçok mücevheri eşleştirmek istiyorsunuz.
  • Farklı özelliklere, güçlere ve ekipman kullanımına sahip birçok karakter yeni sürümde kilidini açmanız için sizi bekliyor.


İndir (104MB)

Artık indirmeye hazırsınız Gunspell 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir