Gunship Strike 3D
Gunship Strike 3D

Gunship Strike 3D v1.2.3 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Bir atış tutkunuysanız ve en gerçekçi oyunun tadını çıkarmak istiyorsanız, bu oyun tam size göre. Savaşlar boyunca, nişancı koltuğuna oturarak atış yeteneğinizi gösterin ve takım arkadaşlarınız hedefleri olabildiğince çabuk bombalayın. Ayrıca, sadece

Android Android Aksiyon
5 ( 295 puan )
Fiyat: $0
İsim Gunship Strike 3D
Yapımcı Candy Mobile
Tür Aksiyon
Boyut 24M
Versiyon 1.2.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Gunship Strike 3D is the most famous version in the Gunship Strike 3D series of publisher Candy Mobile
Mod Version 1.2.3
  • 1.Sınırsız Elmas
  • 2.Sınırsız Altın
  • 3.Gerekli Malzemeler Olmadan Yükseltmeler(Bazı Yükseltmeler için Çalışır)


İndir (24M)

Bir atış tutkunuysanız ve en gerçekçi oyunun tadını çıkarmak istiyorsanız, bu oyun tam size göre. Savaşlar boyunca, nişancı koltuğuna oturarak atış yeteneğinizi gösterin ve takım arkadaşlarınız hedefleri olabildiğince çabuk bombalayın. Ayrıca, sadece birkaç saniye içinde tüm düşman askeri üslerini yıkacak ve yok edeceksiniz. Ayrıca, çok fazla deneyim ve birkaç farklı bombardıman becerisi kazanacaksınız.

Gunship Strike 3D

YÜZLERCE HELİKOPTERİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Gunship Strike 3D’ye gelen oyuncular, yüzlerce farklı helikopter türünün tadını çıkaracak ve hayran kalacak. Düşman üslerine bomba atma ve bomba atma işlevine sahiptirler. Ayrıca, düşmanlarınızı yenmek için hizmet etmek için birkaç silah kullanma fırsatına sahip olacaksınız. Hemen hemen her silahın benzersiz özellikleri vardır ve oyuncuların düşmanlarını hızla yenmesine yardımcı olur. Mükemmel bir seviye yaratmak için temel faktörlerden biri oyuncunun oynanışıdır. Kendinize benzersiz bir hedef belirlemeli ve bu hedefe ulaşmalısınız.

SİZİN İÇİN 40’DAN FAZLA FARKLI SEVİYE

Gunship Strike 3D birçok farklı seviyeye sahip olacak ve her grup çok sayıda basit içerik içerecek. Bu oyunda, seçtiğiniz seviyeye bağlı olarak kolaydan karmaşığa 40’tan fazla seviye vardır. Birbirinize ateş etme konusunda deneyimi olmayan biriyseniz, bu adam hakkında daha fazla şey öğrenme ve anlama fırsatına sahip olmak için oynamalısınız. Her seviyede çok fazla hata bırakmadan farklı zorlukların üstesinden kolayca gelmelisiniz.

Gunship Strike 3D

ÇOKLU ZİYARETÇİ GÖRSEL EFEKTİ OLAN GERÇEKÇİ 3D GRAFİKLER

Gunship Strike 3D’ye gelen oyuncular, birçok gerçekçi görüntüye sahip güzel bir arayüze hayran kalacaklar. Yüzlerce canlı tasarımlı 3D resim ve hayat dolu. Görüntünün her detayı tam ve dikkatli bir şekilde ortaya çıkar. Yüzlerce canlı görüntü birçok kişinin sivilceleri yok etmesini sağladı. Ayrıca, çizgi film görüntüleri sevimli ve güzel bir şekilde tanımlanır ve oyun oynarken size daha fazla ilham verir.

DEĞERLİ ÖDÜLLER ALMAK İÇİN GÖREVLERİ TAMAMLAYIN

Her gün, büyüleyici oyun ve taktiklerle temel görevleri alacaksınız. Her oyunun görevine göre oynarsın ve daha çekici ödüller alırsın. En mükemmel ve en güzel ipuçlarını alma şansına sahip olmak için verilen her şeyi iyi yapın. Heyecan verici seviyelerde zekanızı ve atış becerilerinizi gösterin.

Gunship Strike 3D

EĞLENCE ALANININ KEYFİNİ ÇIKARIN

Gunship Strike 3D, oyunculara rahatlamaları ve zihinlerini rahatlatmaları için rahatlatıcı bir alan sağlayacaktır. Hayattaki tüm baskılar ortadan kalkıyor gibi görünüyor. Üstelik bombardımanınızı da en iyi şekilde öğrenebilir ve geliştirebilirsiniz. Sadece bu da değil, tüm değerli dersler, özgürce seçebilmeniz için ayrıntılı ve her oyun öğesine özel olarak sunulur.
Erkek ya da kız, çocuk ya da yetişkin olun, tutkunuz olduğu sürece eğlenmek için bu oyunu tamamen indirebilirsiniz.

Özellik:

  • Size yüzlerce farklı uçak türü getiriyor
  • 40’tan fazla farklı seviyeyi keşfedin ve deneyimleyin
  • Çarpıcı arka planlara sahip keskin grafikler, izleyicileri kendinden geçmiş ve büyüleyecek
  • Harika hediyeler toplamak için verilecek görevleri iyi yapın.


İndir (24M)

Artık indirmeye hazırsınız Gunship Strike 3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCandy Mobile

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir