Guns Master
Guns Master

Guns Master v2.1.13 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Guns Master, oyuncuların amatör nişancılara dönüşeceği heyecan verici bir atış poligonudur. Çok çeşitli hedeflere sahip atış poligonlarında becerilerinizi geliştirerek yavaş yavaş 1 numaralı atıcı olacaksınız.

Android Android Oyun
4 ( 948 puan )
Fiyat: $0
İsim Guns Master
Yapımcı BoomBit Games
Tür Oyun
Boyut 119M
Versiyon 2.1.13
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Guns Master is the most famous version in the Guns Master series of publisher BoomBit Games
Mod Version 2.1.13
Total installs 5,000,000+

İndir (119M)

Guns Master, şu anda çok popüler olan bir atış oyunudur. Silahı almak, hedefe nişan almak ve profesyonel bir keskin nişancı gibi hedefi vurmak bu oyunun en çekici noktası. Hiç doğru bir şekilde odaklanmayı ve nişan almayı denediniz mi? Gerçek hayatta silahla ateş etmek inanılmaz bir hikaye. Bu oyunla oyuncular topçu olacak ve bir numaralı topçu olmak için tüm hedefleri yenecek. Hadi, ne bekliyorsun? Şimdi dene!

silah ustası silah ustası

STANDART, KONSANTRE OLUN VE NEFESİNDE USTALAŞIN

Başlangıçta, oyuncu bir çırak topçuya dönüşecek. Silah, mermi kullanmayı, nişan almayı ve ateş etmeyi öğrenmelisiniz. “Karmaşık mı?” – Hayır, tüm işlemler basit ve oyun tarafından oluşturulmuş usta bir nişancı tarafından dikkatli bir şekilde yönlendirileceksiniz. Bu oyunda, en iyi keskin nişancı olmak için, oyuncu düzgün nişan almalı, odaklanmalı ve nefese hakim olmalıdır. Sadece yanlış nişan aldığınız için hedefi kaçıracak veya maksimum puana ulaşamayacaksınız. Bu nedenle, doğru şekilde nişan almak için iyi el ve göz hareketleri yapın! Skor ne kadar yüksek olursa, yavaş yavaş bir atış ustası olduğunuzu o kadar çok gösterirsiniz!

SİLAH, MÜHİMMAT, MUHTEŞEM HEDEF

Oyun, oyuncu için gerçekçi bir his yaratan harika ve ayrıntılı bir grafik sistemi ile kurulmuştur. Silahların, mermilerin her detayı veya her atış poligonunun sahne düzeni, oyuncunun heyecanını artıracak şekilde ayrıntılı ve gerçekçi bir şekilde tasarlanır.

Ayrıca çeşitli silah ve mühimmatları da kullanabileceksiniz. Her haritayı kazandıktan sonra, sistem size hedefi vurma seviyenize karşılık gelen bonus puanlar verecektir. Oyuncular bu bonus puanları oyunun dükkânında silah ve cephane takası yapmak için kullanacaklar. Ne kadar çok silah ve mermi yükseltilirse, onlara vurulduğunda bonus puanları o kadar yüksek olur. Kendiniz için daha fazla silah almayı unutmayın!

silah ustası silah ustası silah ustası

UYARICI, MUHTEŞEM EĞLENCE

Hiç nefesinizi bu kadar harekete geçiren bir oyun oynadınız mı? Şimdi bu oyunu deneyin! Harika grafikler gerçek dövüş hissini arttırmakla kalmaz, oyunun sesi de oyuncuları heyecanlandırır. Fon müziği merak uyandırır, hedefe her vurulduktan sonra, oyunculara zafer hissi veren bir patlama sesi duyulur.

Oyundaki atış hedefleri de olağanüstü. İnsanları öldürmek için ateş ettikleri için şiddetli hisseden mevcut atıcıların aksine, ateş ettiğiniz şeyler bu oyunda nesneler – belirlenmiş hedefler olacaktır. Her seviyede hedef farklı olacaktır: insan kafasındaki elma, kukla, hedef, hareketli şişeler, vb. Seviye ne kadar yüksekse, atış hedefi o kadar karmaşıktır.

Hedefi vurma hissini seviyor musun?! Guns Master’da atış ustası olmak için becerilerinizi hızla geliştirin, tüm hedefleri yok edin!

  • Esnek el manipülasyonu ile her haritadaki tüm hedefleri hedefleyin ve yenmeye odaklanın.
  • Her haritaya girmeden ve hedefi vurmadan önce eğitileceksiniz.
  • Her vuruştan sonra bonus puan alırsınız. En iyi bonus puanlarını almak için tüm hedefleri vurmaya çalışın.
  • Oyunun mağazasında silah ve cephane gibi daha fazla ekipman satın almak için bonus puanları kullanın.
  • Beceri alıştırmaları yapın, 1 numaralı keskin nişancı olmak için bonus puanları toplayın.


İndir (119M)

Artık indirmeye hazırsınız Guns Master ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBoomBit Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir