GunCrafter
GunCrafter

GunCrafter v2.3.5 APK indir (Ücretsiz Satın Alma) 2022


GunCrafter, dünya çapında birçok oyuncuyu kendine çeken bir aksiyon atış oyunudur. Yeni ve benzersiz bir grafik tasarımıyla oyun, oyuncuların kalbinde güçlü bir izlenim bıraktı. Ayrıca dünya çapında birçok insanla bağlantı kurabilen oyunlardan biridi

Android Android Aksiyon
5 ( 225 puan )
Fiyat: $0
İsim GunCrafter
Yapımcı Naquatic LLC
Tür Aksiyon
Boyut 59M
Versiyon 2.3.5
MOD Ücretsiz Satın Alma (Lucky Patcher Talebi)
Orjinal Google Play
GunCrafter is the most famous version in the GunCrafter series of publisher Naquatic LLC
Mod Version 2.3.5

İndir (59M)

GunCrafter, dünya çapında birçok oyuncuyu kendine çeken bir aksiyon atış oyunudur. Yeni ve benzersiz bir grafik tasarımıyla oyun, oyuncuların kalbinde güçlü bir izlenim bıraktı. Ayrıca dünya çapında birçok insanla bağlantı kurabilen oyunlardan biridir. Dünya çapında bir oyun, birçok heyecan verici ve beklenmedik şeyler getirmeyi vaat edecek.

silah ustası

ASLA UNUTMAYACAK BİR SANAL GERÇEKLİK ÇEKİM YARIŞMASI

GunCrafter, oyuncuları piksel grafik tasarımıyla sanal bir dünyaya getiriyor ancak doğal bir his alabiliyor. Bu oldukça yoğun bir atış yarışması ve gerçek insanlarla ve dünyanın her yerinden insanlarla nişan alma becerileriniz çukurda olacak. Silah tutkusu olan biriyseniz, böyle çekici bir savaşı kaçırmamalısınız.

silah ustası

YÜKSEK TEKNOLOJİ, BİRÇOK OYUNCUYU AYNI ANDA OYNAMASINA İZİN VERİR

GunCrafter sadece büyük ölçekli bir oyun değil, aynı zamanda yüksek teknolojili bir oyundur. Birçok oyuncunun aynı anda katılmasına izin verir ve özellikle oyuncuların sarsıntılı, gecikmeye neden olan ilgi kaybına neden olma konusunda endişelenmelerine gerek kalmaz. Ayrıca oyuncular kendi silahlarını diledikleri gibi tasarlayabiliyorlar ki bu da uzun zamandır istediği bir silaha sahip olmak harika bir duygu. Harika deneyimler getirebilecek yeni bir yüksek teknoloji oyunu deneyimleyin.

silah ustası

DÜNYADAKİ BİNLERCE KİŞİ İLE BAĞLANIN

GunCrafter, dünyanın dört bir yanındaki insanları bir araya getirecek bir oyundur. Aynı oyun alanına katılırken herkes birbirine daha yakın görünüyor ve artık milliyet, oyun ve zaman farkı olmayacak. Coğrafi mesafeden bağımsız olarak, oyuncuların hepsi bu heyecan verici atış yarışmasına katılır. Buna ek olarak, oyunda başkalarıyla karşılaştırabilmeniz ve yeteneklerinizi geliştirebilmeniz için bir lider tablosu da vardır.

GunCrafter, yoğun, sert silah savaşları ile kaçıramayacağınız bir atış oyunu olacak. Burada dünyanın her yerinden insanlarla bağlantı kurabilir ve onlarla rekabet edebilirsiniz ve uluslararası bir maç size her zamankinden daha fazla heyecan verecektir. Sadece bu da değil, oyuncular rakiplerle savaşmak için silahlarını özgürce oluşturabilirler.

silah ustası

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuncuların savaşta ilgilerini kaybetmelerini önleyen yüksek teknoloji ürünü, gecikmesiz bir oyun
  • GunCrafter heyecan verici bir silahlı çatışma olacak ve eğer bir silah tutkunuysanız bu oyunu kaçırmayın.
  • Dünya çapında milyonlarca harika nişancı da bu oyunda ve nişan alma yeteneğinle fethetmeni bekliyor.
  • Oyuncular, savaşmak için kendi yarattıkları silahlara duydukları tutkudan memnun kalacaklar.
  • Süslü piksel grafiklerle GunCrafter sizi sanal dünyaya götürür ama gerçek gibi hissettirir


İndir (59M)

Artık indirmeye hazırsınız GunCrafter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir