Gun War
Gun War

Gun War v2.9.0 APK indir (Sınırsız Para, Cephane) 2022


Gun War, bölümü tamamlamak için karşınıza çıkan düşmanlarla uğraşacağınız bir demiryolu nişancı oyunudur. Oyun, oyundaki kontrollere erişmek için tamamen çekime odaklanacak. Aynı zamanda birçok karakter ve eşya farklı savaşlarda size yardımcı oluyor.

Android Android Aksiyon
4 ( 206 puan )
Fiyat: $0
İsim Gun War
Yapımcı Shooter Studio
Tür Aksiyon
Boyut 63M
Versiyon 2.9.0
MOD Sınırsız Para, Cephane
Orjinal Google Play
Gun War is the most famous version in the Gun War series of publisher Shooter Studio
Mod Version 2.9.0
 • 1. Sınırsız Altın
 • 2. Sınırsız Elmas
 • 3. Sınırsız Cephane
 • 4. Sınırsız El Bombası
 • 5. Sınırsız Yardım
 • 6. Sınırsız Rpg


İndir (63M)

Gun War, bölümü tamamlamak için karşınıza çıkan düşmanlarla uğraşacağınız bir demiryolu nişancı oyunudur. Oyun, oyundaki kontrollere erişmek için tamamen çekime odaklanacak. Aynı zamanda birçok karakter ve eşya farklı savaşlarda size yardımcı oluyor. Yeni sürüme güncelleme yapmadan önce bir yedekleme yapmalısınız.

Silah Savaşı: Atış Oyunları

GÖZLERİNİZİN ÖNÜNDE OLUŞAN DÜŞMANLARI YENME

Eğlenceye uygun bir atış deneyimi arıyorsanız, raylı nişancı türünde bir atış oyunu olan Gun War’ı aramalısınız. Spesifik olarak, oyun ekranında görünen bir karakteri kontrol edeceksiniz ve göreviniz, oyun ekranının ödül ve oyun içi deneyim almak için gerektirdiği gereksinimleri tamamlamaktır. Ayrıca maçta size yardımcı olacak pek çok unsur buluyorsunuz ve içinden geçtiğiniz silahlı çatışmalara tamamen erişilebilir.

Çekiminizi doğru bir şekilde gerçekleştirmek için joystick ve bazı butonları kullanacaksınız ve bu bir raylı nişancı türü olduğu için karakterin nadiren hareket edeceğini kesinlikle fark edeceksiniz. Düşmanların sürekli size doğru hareket ettiğini göreceksiniz ve bölümü tamamlamak için hepsini öldürmeniz gerekecek. Tabii ki, onlar da silahlılar ve ne zaman ortaya çıksanız size saldırmaya her zaman hazırlar. Bu yüzden saldırmak için doğru zamanı seçin.

Silah Savaşı: Atış Oyunları

İNSANLAR VE ZOMBİLERLE BİRÇOK SAVAŞI AŞIN

Gun War’ı deneyimlediğinizde bu oyunda kendinize meydan okuyabileceğiniz modları kesinlikle göz ardı etmeyeceksiniz. Oynayabileceğiniz birincil mod kampanyadır ve diğerlerinin kilidini açmak için seviye gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Aynı zamanda sefer modu, siz pek çok seviyeden geçerken ve pek çok farklı düşmanla yüzleşirken size artan zorlukta bir yolculuk yaşatacak. Düşmanlar öncelikle insan olduğu için, saldırmak için yalnızca yüksek hasarlı parçalara nişan almanız gerekir.

Kesinlikle kaçırmayacağınız bir sonraki mod, sürekli size doğru hareket eden zombi dalgalarıyla karşılaşacağınız sonsuz moddur. Sayıları bazen yukarıdaki moddan daha fazla olabilir ve bazı uçan düşmanlar görünebilir. Yani bu, oyuncuların 20. seviyeye ulaşma gereksinimini açıklayabilir ve o zaman birçok kana susamış düşmanla başa çıkmak için güçlü silahlarınız da olur.

Kaynak sıkıntısı çekiyorsanız, farklı görünüm ve nadirlikteki sandıklarla karşılaşacağınız hazine modunu kaçırmayacaksınız. Onları vurduğunuzda, bir miktar altın ve elmas ortaya çıkacak ve mümkün olduğunca çok toplamak için sürekli ateş edeceksiniz.

Silah Savaşı: Atış Oyunları

KARAKTERİ GÜÇLÜ EKİPMANLA DONANIM

Gun War’ı deneyimledikçe, şüphesiz birçok farklı zorlukla karşılaşacaksınız, bu nedenle yeni silahlar ve zırhlar kuşanmak da çok önemli. Ayrıca savaşlar boyunca kullandığınız silahların ateş gücünü artırarak çeşitli düşmanlara karşı etkili olmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda, sahada tanınan düşmanlara saldırdıklarında savaşta sizi destekleyecek takım arkadaşlarınız da var.

Silah Savaşı: Atış Oyunları

Oyunun getirdiği atış deneyimini görmezden gelemezsiniz çünkü:

 • Karşınıza çıkan düşmanların sayısı tamamen çeşitlidir ve önünüzdeki düşmanları yenerek bölümü tamamlamak zorunda kalıyorsunuz.
 • Karşılaştığınız düşmanların özellikleri, seçtiğiniz moda bağlı olacak ve bu da oynarken deneyimi değiştirmenize yardımcı olacak.
 • Düşmanları öldürmekten hazine avına kadar farklı oynanışa sahip çeşitli oyun modları, kilidini açmak için belirli bir seviye gerektirecektir.
 • Zorlu savaşta daha iyi hayatta kalabilmek için sahip olduğunuz ekipmanların kalitesini artırabileceksiniz.
 • AI karakterleri, düşman olarak kabul edilen hedeflere saldırırken size savaşta yardımcı olabilir ve yeni sürüme güncelleme yapmadan önce bir veri yedeklemesini unutmazsınız.


İndir (63M)

Artık indirmeye hazırsınız Gun War ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir