Gun Trigger Zombie
Gun Trigger Zombie

Gun Trigger Zombie v1.6.2 APK indir (Aptal Düşman/Tanrı Modu) 2022

Gun Trigger Zombie, size harika bir deneyim sunan nihai atış oyunudur. Görevin, dünyayı kurtarmak için Zombileri yok etmek. Oyunun sunduğu çok sayıda silahla, onları yok etmek ve hala hayatta olan 10 milyondan fazla insanı korumak daha kolay olacak. 

Android Android Aksiyon
5 ( 523 puan )
Fiyat: $0
İsim Gun Trigger Zombie
Yapımcı Hwanho Studio
Tür Aksiyon
Boyut 63M
Versiyon 1.6.2
MOD Aptal Düşman, Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Gun Trigger Zombie is the most famous version in the Gun Trigger Zombie series of publisher Hwanho Studio
Mod Version 1.6.2
Total installs 500,000+

Gun Trigger Zombie, size harika bir deneyim sunan nihai atış oyunudur. Görevin, dünyayı kurtarmak için Zombileri yok etmek. Oyunun sunduğu çok sayıda silahla, onları yok etmek ve hala hayatta olan 10 milyondan fazla insanı korumak daha kolay olacak. Oyunun en göze çarpan avantajlarından biri, ister çevrimiçi ister çevrimdışı olun, oyuna her yerden rahatça katılabilmenizdir.

Silah Tetikleyici Zombi

GÜZEL OYUN ARAYÜZÜ

Gun Trigger Zombie’ye gelirken oyunun güzel grafikleri ile gözlerinizi kamaştıracaksınız. HD, keskin ve gerçekçi görüntüler, oyuncuları oyuna daha da yaklaştırıyor. Şehriniz de görsel efektler sayesinde Sniping yapıyor. Her farklı silah, oyunculara farklı duygular verecektir. Ayrıca her harekette oyuncunun hareketleri oyunun ses efektleriyle geliştirilerek oyunu daha canlı ve çekici hale getiriyor. Bu, oyunculara daha fazla heyecan ve heyecan getiriyor.

Silah Tetikleyici Zombi

KONFORLU BİNLERCE FARKLI SİLAH SEÇİN

Oyuna katıldığınızda, tüm modern silahların eksiksiz bir koleksiyonunun keyfine varacaksınız. Oyuncular, gerçekleştirilen görevlere uygun silah seçiminde esnektir. Seçtiğiniz silahın işlevini geliştirmek için, o silahın nasıl kullanılacağını ve işlevini de anlamanız gerekir. Cephaneliğinizi zenginleştirmek için daha yeni ve daha modern silahlar satın alabilmek için çok sayıda jeton toplamanız gerekiyor. Yaşamın ön koşulu, farklı türdeki düşmanlarla daha kolay başa çıkabilmek için çok sayıda silaha sahip olmaktır.

Silah Tetikleyici Zombi

KOMPLE TEMSİLCİLER

Gun Trigger Zombie, oyunculara çeşitli görevler ve zorluklar sunar. Görevleri, Zombileri yok etmek ve dünyayı korumak için bu görevleri başarıyla tamamlamaktır. Atanan görevleri tamamladıktan sonra, büyük ödüller ve cömert tazminat alacaksınız – görevler ne kadar karmaşıksa ödül seviyesi o kadar yüksek olur.

Silah Tetikleyici Zombi

Oyun, sahne patronları, Drone’lar, kullanıcı arayüzü gibi bazı yeni özelliklerle güncellendi. Bu da oyuncuları daha çok heyecanlandırıyor. Oyun ayrıca oyuncuların terfi için birbirleriyle rekabet edebilecekleri ve kademeli olarak 1 numaralı pozisyona yükselebilecekleri kolay bir sıralama sistemine sahiptir. Bu oyun, oyunculara heyecan verici deneyimler sunarak stresli çalışma saatlerinden sonra rahatlamalarına yardımcı oldu.


İndir (63M)

Artık indirmeye hazırsınız Gun Trigger Zombie ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir