Gun Shoot War
Gun Shoot War

Gun Shoot War v9.5 APK + MOD (Tek Vuruş/Tanrı Modu) indir 2022


Gun Shoot War: Dead Ops, eğlenceli ve heyecan verici bir oyun geliştirmek için terörle mücadele türünün tanıdık unsurlarını veya atmosferlerini kullanır. Kuralları ve modları da çeşitli ve kapsamlıdır, klasiklerden aksiyon nişancı oyunlarının en yeni

Android Android Aksiyon
5 ( 376 puan )
Fiyat: $0
İsim Gun Shoot War
Yapımcı WAWOO Studio
Tür Aksiyon
Boyut 52MB
Versiyon 9.5
MOD Tek Vuruş/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Gun Shoot War is the most famous version in the Gun Shoot War series of publisher WAWOO Studio
Mod Version 9.5
Total installs 50,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Tek atışta öldürmek
  • Tanrı modu
  • Reklamlar kaldırıldı


İndir (52MB)

Gun Shoot War: Dead Ops, eğlenceli ve heyecan verici bir oyun geliştirmek için terörle mücadele türünün tanıdık unsurlarını veya atmosferlerini kullanır. Kuralları ve modları da çeşitli ve kapsamlıdır, klasiklerden aksiyon nişancı oyunlarının en yenilikçi kombinasyonlarına kadar uzanır. Oyunla ilgili en iyi şey, dinamik kontrol mekanizması ve oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesi için çok sayıda derinlemesine içeriktir.

Gun Shoot War: Dead Ops

HAREKETLİ EYLEM ATIŞCI OYUN

Gun Shoot War: Dead Ops’taki tüm oyun modları veya kontrolleri, oyunculara yepyeni bir oyun seviyesi sunmak için birkaç aşamada iyileştirildi. Buna, her maçın atmosferini geliştirmek için klasik veya modern oyun modları veya mizahi kurallar dahildir. Sadece bu değil, silah sistemi gibi ek sistemleri, oyuncuların dövüş stillerini en üst düzeye çıkarması için derinlik ve çeşitliliğe sahiptir.

DEĞİŞKEN YOĞUN OYUN MODLARI

Oyunun benzersiz oyun modlarının çoğu, tüm kötü planlarını durdurma görevinde Teröristle savaşan Terörle Mücadele unsuru etrafında döner. Bununla birlikte, oyun modlarından bazıları yaratıcıdır ve üçüncü bir güç oluşturmak ve insanları birbirleriyle savaştırmak gibi oyunun kurallarını değiştirecektir. Seçilen oyun modlarına bağlı olarak, oyuncuların deneyimlerini çeşitlendirmek için maçların boyutu ve temposu önemli ölçüde değişir.

Gun Shoot War: Dead Ops

KLASİK VE NOSTALJİK MODLAR

Gun Shoot War: Dead Ops’un yenilikçi oyun modlarına rağmen, klasik oyun modları Counter Strikes oyun serisine dayanan en tanıdık ve nostaljik olacak. İçinde oyuncular birçok turla başlayacak ve her turu kazanmanın ödülü ekipman satın almak için para. Kişisel ekipman kullanmak yerine, oyuncular ve takım arkadaşları uygun şekilde kazanmak için her turda silahları donatmak için koordine olmalıdır.

SONSUZ EĞLENCE İÇİN ÇOKLU SİLAHLAR

Oyuncular çeşitli benzersiz oyun modlarında bireysel yükleri donatabildiklerinden, silah çeşitliliği de sonsuz bir potansiyeldir. İçinde silahların tümü tabanca, SMG, AR ve daha fazlasına kadar uzanacak ve birçok tur veya an boyunca dövüş stillerini değiştirmelerine izin verecek. Oyun ayrıca, yeni silahlar veya görünümler de dahil olmak üzere sistemden birçok zengin ödül almak için herkesin büyük etkinliklere veya etkinliklere katılması için koşullar yaratacaktır.

Gun Shoot War: Dead Ops

PÜRÜZSÜZ VE ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR KONTROLLER

Aynı türdeki diğer FPS oyunlarına kıyasla Gun Shoot War: Dead Ops, kontrol mekanizmaları açısından birçok avantaja sahip. Bu, oyunculara, günümüzde birçok oyunda yaygın olarak kullanılan pençe stili yerine iki başparmak stili ile diğer oyunculara karşı mücadele edip etmedikleri konusunda mutlak rahatlık sağlar. Neyse ki, oyuncuların bu hızlı tempolu atmosferlerde en uyumlu hisleri bulmaları için kapsamlı özelleştirmeye de sahip.

YOĞUN ETKİNLİKLER VE ÖDÜL SİSTEMLERİ

Oyun, düzenli etkinlikler ve harika bir ödül sistemi ile oyuncu topluluğunu sarsacak. Etkinliklerin içeriği de önemli ölçüde değişecektir, ancak gereksinimleri nispeten basittir veya her gün kolayca yerine getirilir. Bu nedenle oyun, birçok yaratıcı öğeye sahip birçok canlı ödül sistemine sahiptir ve oyunculara aynı lobideki diğer oyunculara göre çok fazla fark verir.

Gun Shoot War: Dead Ops

Gun Shoot War: Dead Ops, yeni nesil bir FPS aksiyon oyunu olmasına rağmen, Counter-Strike serisinin birçok tanıdık ve geleneksel özelliğini barındırıyor. Her şeyden önce, aktiviteleri veya oyun modları, oyuncuların çeşitli veya nefes kesici durumlarda ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için her zaman yenilikçidir.

– Nostaljik ama yenilikçi FPS oynanışı.
– Hareketli ve çeşitli oyuncular topluluğu.
– Tamamlandığında mükemmel ödüller sunan yeni oyun modları.
– Kaotik savaşlarda arkadaşlarınızla eğlenmek için heyecan verici fırsatlar.
– Daha fazla eğlence ve anlar için yaratıcı oyun modları.


İndir (52MB)

Artık indirmeye hazırsınız Gun Shoot War ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir