Gun Gang
Gun Gang

Gun Gang v3.9.0 APK MOD (Sınırsız Para/Karakter) 2022


Gun Gang APK diğer tüm hayatta kalma oyunlarından farklı bir hayatta kalma oyunu türüne aittir. Gun Gang şu anda yüksek puan alan bir hayatta kalma oyunudur. Oyun, kazanmak için önünüzdeki engelleri kaldırmak için silahlar, koşma ve güçlü bir ordu ol

Android Android Aksiyon
4 ( 754 puan )
Fiyat: $0
İsim Gun Gang
Yapımcı Zynga
Tür Aksiyon
Boyut 173MB
Versiyon 3.9.0
MOD Sınırsız Para/Karakter
Orjinal Google Play
Gun Gang is the most famous version in the Gun Gang series of publisher Zynga
Mod Version 3.9.0
Total installs 10,000,000+

İndir (173MB)

Gun Gang APK diğer tüm hayatta kalma oyunlarından farklı bir hayatta kalma oyunu türüne aittir. Gun Gang şu anda yüksek puan alan bir hayatta kalma oyunudur. Oyun, kazanmak için önünüzdeki engelleri kaldırmak için silahlar, koşma ve güçlü bir ordu oluşturma kombinasyonu ile basittir. Karakter yaratımı basit ve çok telaşlı olmayan bir şekilde tasarlandığında, ancak sadece bu oyunun sahip olduğu farklı bir renk ve sevimliliğe sahip olduğunda oyun oldukça ilginçtir.

Silah Çetesi Silah Çetesi

ANA OYUN

Gun Gang, oynaması çok zor olmayan bir oyundur. Yeni başlayanlar bile bu oyuna kolayca alışabilir. Oyundan başlayarak, sadece bir karakterle, oyuncunun güçlü bir çete oluşturmak için kalabalıkları birbirine bağlamanın yanı sıra bir dizi öğeyi kontrol etmesi ve toplaması gerekecek. Ordunuzla ilerlemeye devam edin, engelleri aşın, ardından sonraki seviyeler için yeni planlar ve stratejiler oluşturmaya devam edin.

Silah Çetesi Silah Çetesi

KOLAYDAN ZORLA SEVİYE ARTAR

İlk seviyeleri geçmek oldukça kolay gibi görünse de subjektif olmayın çünkü sonraki seviyeler çok daha zor olacak. Engeller oyuncuyu daha fazla engeller, yani ufalanan toplar, çöp kutuları veya büyük kum yığınları vb. daha fazla ve sürekli görünecektir; belki de oyuncunun arzusunu engellerler – diğer öğeleri toplamanın yanı sıra çeteleri birbirine bağlarlar.

Silah Çetesi Silah Çetesi

MUHTEŞEM ÖDÜLLERLE 3D GRAFİKLER

Bu oyunu bu kadar popüler yapan faktörlerden biri de grafikleri. Grafiklerdeki yükseltme, oyuncuların çok daha dikkat çekici hissetmelerine yardımcı oldu, bu nedenle oyun için daha fazla ilham olacak. Ayrıca her oyundan sonra çekici ödüller almak da oyunculara neşe ve heyecan getirecek. Değerli ödüller, oyuncuların her oyunu kolayca kazanmak için bazı aksesuarları, silahları veya ekipmanı yükseltmelerine yardımcı olacaktır.

Gun Gang, birçok mükemmel ve heyecan verici özelliğe sahip gerçekten iyi bir oyundur. Tek başına deneyime ek olarak, birlikte heyecan verici ve eğlenceli anların tadını çıkarmak için nihayetinde akrabalarınızı ve arkadaşlarınızı oyunu deneyimlemeye davet edebilirsiniz. Bazı uygunsuz faktörler nedeniyle, bu oyun sadece 12 yaş ve üstü oyuncular için olacaktır.


İndir (173MB)

Artık indirmeye hazırsınız Gun Gang ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZynga

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir