GuitarTab
GuitarTab

GuitarTab v3.9.2 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Özellikle gitarla kullanmayı öğrenmek veya onlardan güzel melodiler oluşturmak isteyen bir müzik aleti meraklısıysanız, GuitarTab sizin için doğmuş bir uygulamadır. Bu uygulama, kullanıcıların özgürce deneyimlemeleri için yüz binlerce ücretsiz sekme

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 287 puan )
Fiyat: $0
İsim GuitarTab
Yapımcı GT1 Apps
Tür Müzik ve Ses
Boyut 22M
Versiyon 3.9.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
GuitarTab is the most famous version in the GuitarTab series of publisher GT1 Apps
Mod Version 3.9.2
Total installs 1,000,000+

Özellikle gitarla kullanmayı öğrenmek veya onlardan güzel melodiler oluşturmak isteyen bir müzik aleti meraklısıysanız, GuitarTab sizin için doğmuş bir uygulamadır. Bu uygulama, kullanıcıların özgürce deneyimlemeleri için yüz binlerce ücretsiz sekme sağlayacaktır. Bas sekmesi gibi temelden karmaşığa gitarla ilgili sekmeler içerir… Ayrıca arama bölümünde bilgileri veya sanatçı adını kolayca bulabilirsiniz.

GuitarTab – Sekmeler ve akorlar GuitarTab – Sekmeler ve akorlar

Akorlarla birlikte 800000’DEN FAZLA GİTAR SEKMESİ SAĞLAR

Herkesin kendi hobileri vardır; kimisi çizmeyi sever, kimisi şarkı söylemeyi. Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli müzik aletleri var. Belki gitar çalmayı seviyorsunuz ve onu havalı buluyorsunuz ama akorları ayırt etmek zor ve nasıl doğru yapılacağını bilmiyorsunuz. Merak etme; GuitarTab’ı kullanarak, uygulama kullanıcılara standart akorlarla birlikte 800.000’den fazla gitar sekmesi sağladığında, en sevdiğiniz müziği hiçbir zaman çalma konusunda ustalaşacaksınız.

SEVDİĞİNİZ GİTAR SEKMELERİNİ İNDİRİN

Yeni başlayanlar için vurması kolay şarkılar bulmanız için birçok seçenek var. Pratik yapmak ve en iyi deneyimi yaşamak için en temel akorlara sahip şarkılar arasından seçim yapın. Pek çok kullanıcı, favori gitar sekmelerinizi indirmenize izin veren uygulamayı kesinlikle seviyor. Cihaza sahip olun ve onu kendiniz yapın. Bu sayede ağ bağlantısı olmasa bile her yerde, her zaman kullanabilirsiniz.

GuitarTab – Sekmeler ve akorlar GuitarTab – Sekmeler ve akorlar

YOUTUBE’DA MÜZİK VİDEOLARI BUL

Size sadece birçok gitar sekmesi ile akorlar hakkında özel talimatlar vermekle kalmaz, aynı zamanda uygulama, kullanıcılar için video aracılığıyla özel talimatlar da sağlar. O zaman, meslekte oldukça deneyimli kişilerle doğrudan bire bir öğreneceksiniz. Kullanıcılar GuitarTab aracılığıyla youtube’da müzik videoları arayabilir ve bu sizi doğrudan en sevdiğiniz şarkının video eğitimine yönlendirecektir. Pratik yaparken videodaki talimatları izleyin. Kesinlikle hızlı bir şekilde ilerleyeceksiniz.

İKİ EKRAN GÖRÜNTÜ MODU: PORTRE VE PEYZAJ

Youtube’daki öğreticiyi izleme hakkında, hızı mevcut yeteneğinize uyacak şekilde ayarlayabilir ve doğru ritmi yakalayabilirsiniz. Ayrıca uygulamada akorlar veya gitar sekmeleri mevcut olup, istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Kullanıcıların, parçaları yatay ve dikey modlarla görüntülemek için iki modu özelleştirmesine izin verilir. Ardından tüm ekranı görüntüleyebilir veya cihazınızla daha net görebilirsiniz.

FAVORİ OYNATMA LİSTELERİNİZİ KAYDEDİN VE YÖNETİN

GuitarTab size akorlarla birlikte sekiz yüz binden fazla gitar sekmesi verecek. Bu, seçebileceğiniz çok şey olduğu ve tüm şarkıları uygularken becerilerinizi ortaya koyabileceğiniz anlamına gelir. Uygulama size konuya göre şarkıların bir listesini verecek ve kullanıcıdan bir istek geldiği anda güncellenecektir. Özellikle önemsediğiniz şarkılarla kendi favori listenizi oluşturabilir, isimlendirebilir ve hiç olmadığı kadar kolay yönetebilirsiniz.

GuitarTab – Sekmeler ve akorlar GuitarTab – Sekmeler ve akorlar

BELİRLİ Akorlarla ŞARKI ŞEMALARI SAĞLAR

Kullanıcı, favori şarkılarınızı seçme gücüne sahiptir. Sizin için doğru olup olmadığını görmek için uygulamanın günlük olarak güncellediği ilgili bilgileri okuyun. Her şarkı belirli akor şemaları ile gelecek. Artık yabancı değilsiniz, piyano eğitim merkezine gitmeden kolayca pratik yapacaksınız. Böylece, çok çalışırsanız, gitar çalma yeteneğiniz hızla gelişecektir.

HER İKİ ARAMA GEÇMİŞİNİ AŞAMAYA GÖRE GÖRÜNTÜLE

Uygulama, en iyi gitar öğretim yazılımı adına çok uygun olan daha birçok yardımcı program getirecektir. GuitarTab ile kullanıcılar arama geçmişlerini geçmişte veya doğrudan arama bölümünde kolayca bulabilirler. Bu şekilde, pratik yaptığınız şarkıları kolayca yönetecek ve o şarkıları tekrar prova etmek için zaman kaybetmeyeceksiniz. Veya pratik yaptığınız şarkıların geçmişini kontrol ettiğinizde arkadaşlarınıza en sevdiğiniz şarkıları gösterebilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Özel akorlarla birlikte 800000’den fazla gitar sekmesi ile yeni başlayanlar için gitar eğitimi uygulaması.
  • Sevdiğiniz gitar sekmelerini cihazınıza indirin, kendinize ait yapın ve istediğiniz yerde açın.
  • Ayrıca, o şarkının müzik videosunu youtube’da aramanıza izin vererek video eğitimlerini uygulamayı kolaylaştırır.
  • Bu uygulama ile kullanım kolaylığı için ayarlanmış portre ve manzara olmak üzere iki görüntüleme modunu kullanabilirsiniz.
  • Favori şarkıların listesini kaydedin; Uygulama, şarkı oluşturmak ve yönetmek için şarkıların bir listesini yapacaktır.


İndir (22M)

Artık indirmeye hazırsınız GuitarTab ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir