Guild Of Heroes
Guild Of Heroes

Guild of Heroes 1.125.6 APK MOD (FULL) 2022


RPG türü günümüzde güçlü bir şekilde büyüdü ve oyuncuların kendilerini kaptırmaları ve her oyunda daha özgün bir deneyim yaşamaları için özel konseptlere sahip sayısız farklı oyun var. Bununla birlikte, birçok oyun hala birçok klasik stille geliştiri

Android Android Rol Oyunu
5 ( 477 puan )
Fiyat: $0
İsim Guild of Heroes
Yapımcı BIT.GAMES
Tür Rol Oyunu
Boyut 315MB
Versiyon 1.125.6
MOD Sınırsız Skill
Orjinal Google Play
Guild of Heroes is the most famous version in the Guild of Heroes series of publisher BIT.GAMES
Mod Version 1.125.6

İndir (315MB)

RPG türü günümüzde güçlü bir şekilde büyüdü ve oyuncuların kendilerini kaptırmaları ve her oyunda daha özgün bir deneyim yaşamaları için özel konseptlere sahip sayısız farklı oyun var. Bununla birlikte, birçok oyun hala birçok klasik stille geliştirilir ve her içerikteki sırları keşfetmenin keyfini çıkarmak için birçok modern unsurla birleştirilir. Bu oyunlardan biri, birçok klasik unsurla geliştirilmiş ancak oyuncuları eğlendirmek için esneklik ve yenilikle dolu Guild of Heroes. Ayrıca, bir fantezi dünyasında en canlı görsel deneyimleri sunmak için göz alıcı ve gösterişli bir 3D grafik motoru kullanır.

guild of heroes apk indir modkiwi com 1

ESKİ OKUL RPG OYUN VE İÇERİK

Guild of Heroes APK eski tarz bir RPG stili uygulasa da, oyunculara gerçek RPG konseptleri vermek için birçok modern unsurla birleşiyor. İçinde oyuncular karakter oluşturmak, beceriler tasarlamak, loncalar oluşturmak ve nihayetinde geniş bir dünyayı keşfetmek için birçok seçeneğe sahip olacak. Ayrıca oyuncular, şiddetli savaşlar yoluyla diğerleriyle birlikte savaşma ve çevrimiçi etkinliklere katılma fırsatına sahip olacaklar. Tüm oyun içeriği benzersiz bir şey göstererek oyunculara dünyayı keşfetme, canavarlarla savaşma, güçlerini geliştirme ve RPG türüyle en özgün duyguları deneyimleme konusunda daha fazla motivasyon sağlıyor.

DERİNLİKLİ GELİŞTİRME İLE GENİŞ BİR FANTEZİ DÜNYASI

Guild of Heroes, efsanevi bir atmosfere ve oyuncuların keşfetmesi için derinden gizlenmiş bir güzelliğe sahip geniş bir fantezi dünyası sunacak. Ayrıca, birçok farklı kıta ve ortamdan oluşur ve çeşitli savaş ortamları, düşmanlar, kaynaklar ve diğer içerikler oluşturur. Harita ayrıca, savaşlar, seviyeler, düşmanlar, patronlar ve diğer hikaye unsurları dahil olmak üzere oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak sürekli genişleyecektir. Oyuncu dünyayı keşfetmek istemiyorsa, arkanıza yaslanıp her ülkede meydana gelen büyülü hikayeleri dinleyebilir, böylece unutulmuş hazineleri aramak için ipuçlarını toplayabilir. Dünyanın gelişimi bir oyun avantajıdır ve aynı zamanda canlı ve derinlemesine aktiviteleri ile oyuncuları her zaman eğlendirir.

guild of heroes apk indir modkiwi com 2

DEĞİŞKEN KAHRAMANLAR SINIFLARI VE İŞLERİ

Oyun, oyunculara yolculuklarına başlamaları için kullanabilecekleri silah ve teçhizatı etkileyen üç farklı karakter sınıfı sunuyor. Ancak oyun, kariyer sistemi sayesinde her karakter sınıfını daha derin ve etkileyici kılıyor. Her kişinin zevkine veya tarzına bağlı olarak, her iş mükemmel bir şekilde yanıt vermek ve uyum sağlamak için inşa edilmiştir. Üstelik oyuncular her iş için birçok yeni beceri sistemine erişebilecek, hatta oyunu uzun süre deneyimlemek için ayrı bir sistem geliştirebilecekler. Her maceracı partiyi her zamankinden daha zengin ve daha heyecanlı kılan kariyer unsuru, oyunun en önemli özelliğidir.

EPİK BOSSLARLA MÜCADELE VE GÜÇLÜ KALEMLER TOPLA

Savaşlar sırasında oyuncuları heyecanlandıran tek şey patronların savaşlarıdır. Guild of Heroes, savaşı daha heyecanlı ve yoğun hale getirmek için korkutucu, görkemli ve muhteşem görünüme sahip patronlar bile tasarlar. Bunun da ötesinde, patronların ödülleri, ekipman, silahlar ve kalıntılar dahil olmak üzere cömert ve değerlidir. Her aşamada patronlarla sürekli savaşarak, oyuncular her zaman değerli içerikler alacak ve hatta zindanlarda veya şiddetli savaşlarda birlikte ilerlemek için takım arkadaşlarıyla paylaşabilecekler.

guild of heroes apk indir modkiwi com 4

BÜYÜLEYİCİ ETKİNLİKLER VE DEĞERLİ MÜCADELELER

Oyuncular her zaman çok sayıda yeni eğlence isterse, her zaman yeni takımlar oluşturabilir ve büyük etkinliklerde bir araya gelebilirler. Buna, tüm sunucudaki tüm kahramanların yenmesi gereken bir hedef olan World Boss da dahildir ve ondan gelen ödüller cömert ve değerlidir. Etkinliklerin yanı sıra, özel günlük zorluklar, nadir malzemeleri toplamak ve oyunculara silahları, karakterleri ve daha fazlasını geliştirmek için gereken birçok kaynak veya koşul sağlamak için iyi bir fırsat olacaktır.

İLGİLENDİRİCİ VE KAOTİK PVP SAVAŞLARI

RPG türünü seven oyuncular, kesinlikle uluslararası PvP arenalarında iyi oyunculara meydan okumak isteyeceklerdir. Bu sayede oyuncular, daha yüksek düşmanları yenerek sıralamalarını geliştirirken kendileri için bir unvan oluşturabilirler. Etkileyici olan şey, tüm dövüşün dengeli olması, her iki tarafın da savaşma gücünü dengeliyor, ancak savaşı heyecanlı ve gürültülü kılmak için daha çekici unsurlar var. Oyuncular ayrıca arkadaşlarını takım savaşlarına davet edebilir, böylece büyük bir arenada en canlı ve kaotik atmosferi yaratabilirler.

Guild of Heroes APK eski tarz bir RPG oyunudur, ancak harika ve eğlenceli bir oyun yaratmak için yeni nesillerden birçok modern unsur uygular. Dahası, oyuncuya epik canavarlar, çeşitli bir karakter sistemi ve keşfedilmeyi bekleyen sayısız sır eşliğinde güzel bir fantezi dünyası sunuyor.


İndir (315MB)

Artık indirmeye hazırsınız Guild of Heroes ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir