Guardian Spirit
Guardian Spirit

Guardian Spirit v1.7.9 APK indir (Menü Modu) 2022

Guardian Spirit APK yeni deneyimler arayan heyecan arayan biri misiniz yoksa zorlu engellerin üstesinden gelmeye mi çalışıyorsunuz? Aradığınız buysa, bu mükemmel bir seçenektir. Yüzlerce ünlü kahraman karaktere karşı eğlenceli savaşlarda yer almanıza

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 769 puan )
Fiyat: $0
İsim Guardian Spirit
Yapımcı 엠피게임즈
Tür Strateji Oyunları
Boyut 86MB
Versiyon 1.7.9
MOD Menü Modu
Orjinal Google Play
Guardian Spirit is the most famous version in the Guardian Spirit series of publisher 엠피게임즈
Mod Version 1.7.9
Total installs 10,000+

Guardian Spirit APK yeni deneyimler arayan heyecan arayan biri misiniz yoksa zorlu engellerin üstesinden gelmeye mi çalışıyorsunuz? Aradığınız buysa, bu mükemmel bir seçenektir. Yüzlerce ünlü kahraman karaktere karşı eğlenceli savaşlarda yer almanıza izin veriliyor ve zekanız ve yaratıcılığınız sayesinde şüphesiz tüm rakiplerinizi yenecek ve zirveye çıkacaksınız.

Koruyucu Ruh – Kahraman Savunması

YANGIN GÜÇLERİNİ MÜMKÜN OLAN HER ŞEKİLDE DURDURUN

Guardian Spirit’e gelirken, birçok tehlikeli ve ürkütücü baskıcı güçle yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Onları durdurabilmek için farklı stratejiler bulmalısın. Düşmanla savaşmak için güçlerini birleştirmek için savaşabilecek güçlü kahramanların enerjisini toplayın. Bu oyundaki her kahramanın sihirli güçleri ve güçleri vardır ve onlar rakibi hızlı ve etkili bir şekilde nasıl yeneceklerini bileceklerdir.

Koruyucu Ruh – Kahraman Savunması

BAZI AKILLI STRATEJİLERİ KULLANIN

Yeteneğin ve keskin reflekslerinle belirli savaş planları ve stratejileri yaptın ve bunlarda çok fazla yaratıcılığa sahipsin. Rakibi bunaltmak ve korkutmak için hayali oyununuzu oyun ekranına uygulayabilirsiniz. Ayrıca, onları hızlı bir şekilde yok etmek için özel saldırılar da oluşturabilirsiniz. Ayrıca düşmanın size yol açacağı tehlikeli durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Koruyucu Ruh – Kahraman Savunması

BENZERSİZ GÖREVLERDEN ÇOKLU ÖDÜLLER ELDE EDİN

Her gün, zamanında tamamlanması gereken birçok atanmış göreviniz olacak. Her görev size üstesinden gelmeniz gereken birçok karmaşık zorluk ve zorlu engel sunar. Ayrıca, işi tamamladıktan sonra, programdan olağanüstü başarılar ve binlerce heyecan verici ödül alacaksınız. Rahatlamak ve bu süper eğlenceli ve enerjik oyunları geliştirmek için bize katılın.

Koruyucu Ruh – Kahraman Savunması

KAHRAMANLARIMI YÜKSELT

Yeni enerjiler geliştirmek, onlara ek güç ve benzersiz nitelikler kazandırmak için kahramanlarınızı düzenli olarak güncellemeli ve yenilemelisiniz. Ayrıca kahramanları seçerek harika bir kadro oluşturabilirsiniz. Güçlü kişilikleri olan kişileri arayın ve onları ekibinize katılmaya davet edin.

Bazı özellikler:

  • Kötü güçleri birçok farklı şekilde önleyin ve onlarla savaşın.
  • Kahraman karakterlerinizi kontrol etmek için bazı yaratıcı stratejiler uygulayın.
  • Daha iddialı olmalarına ve daha fazla güce sahip olmalarına yardımcı olmak için kahramanları yükseltin ve yenileyin.
  • Mükemmel başarılar ve birçok anlamlı hediye almak için birçok savaşa katılın.


İndir (86MB)

Artık indirmeye hazırsınız Guardian Spirit ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir