GTA: San Andreas / GTA SA
GTA: San Andreas / GTA SA

GTA: San Andreas / GTA SA v2.10 APK (Sınırsız Para, Hile, Menü Cleo) indir

GTA'da: San Andreas Mod APK - Carl Johnson, çete şiddeti, uyuşturucu ve yolsuzluktan kaçarak beş yıl önce Los Santos, San Andreas'tan ayrıldı. Uyuşturucu tacirlerinden ve çetecilerden kaçarken.

Android Android Aksiyon
4 ( 382 puan )
Fiyat: $0
İsim GTA: San Andreas / GTA SA
Yapımcı Rockstar Games
Tür Aksiyon
Boyut 1.76 G
Versiyon 2.10
MOD Sınırsız Para/Cleo Menüsü
Orjinal Google Play
GTA: San Andreas / GTA SA is the most famous version in the GTA: San Andreas / GTA SA series of publisher Rockstar Games
Mod Version 2.10
 • Sınırsız Para

Modun düzgün çalışması için Android 6.0 ve üzeri sürümlerde oyunu açmadan önce şu adımları takip ediniz (Aksi takdirde para modu çalışmaz/)
 1. “Ayarlar -> Uygulamalar -> GTA: SA
 2. Oyunun verilerini ve önbelleğini silin
 3. Depolamaya/dosyalara erişim izni verir
 4. Oyunu açın ve “Devam Et”i seçin
 5. Eğlence!
Doğru sırayı takip ettiğinizden emin olun ve “SÜRDÜR” düğmesi görünecektir.
 •  Fastman92 Limit Ayarlayıcı + Cleo Menüsü Eklendi
 • CLEO Komut Dosyaları ve beraberindeki dosyalar /Android/data/com.rockstargames.gtasa/ adresine kopyalanmalıdır.

 • MOD Menüsü
 • sağlık ekle
 • sağlık ve para ekle
 • dayanıklılık ekle
 • bir cenaze arabası al
 • yakıt kamyonu al
 • bir tank al
 • Apache helikopteri al
 • jetpack al
 • stok araba almak 1
 • stok araba almak 2
 • stok araba almak 3
 • stok araba almak 4
 • silah almak
 • Devrim olsun
 • 80 özellikli mod menüsü

Yetenekli bir nişancı olabilirsiniz; tüm potansiyelinizi göstermeniz gerekir; bundan çok daha fazlası, aktivite oyununa girme niyetindesiniz. O zaman GTA: San Andreas / GTA SA Mod Menüsü APK (Sınırsız Para), denemeye karar vermeniz gereken en iyi seçenektir. Bu heyecan verici bir aksiyon-macera çevrimiçi oyunu olacak. İşte bu oyunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacak bir makale.

1 grand theft auto san andreas 2

GİRİŞ GTA SAN ANDREAS

Bu video oyunu 2004’te piyasaya sürüldü; kesinlikle Rockstar North tarafından üretildi ve Rockstar Games tarafından yayınlandı. Bu aslında Grand Theft car (GTA) adlı serinin 7. oyunu. Şimdiye kadar, genel oyun tüm sistemlerde, özellikle PC, PSP veya Xbox 360’ta olmuştur… İki temel çevrimiçi oyun moduna sahip bir çevrimiçi aksiyon oyunudur: tek oyunculu mod ve çok oyunculu mod.

GTA: San Andreas / GTA SA, oyuncuların boş zamanlarında konuşabilecekleri, keşfedebilecekleri ve her ikisiyle de bağlantı kurabilecekleri açık dünya ortamında ortaya çıkan bir oyundur. Ana hikaye, annesinin ölümünü öğrendikten sonra eve dönen eski bir gangster Carl Johnson “CJ”ye dayanıyor. Ve ne yazık ki, yozlaşmış yetkililer, yasadışı örgütler ve sayısız başka düşmanla çatışırken eski tekniklere geri çekilebilir.

1 grand theft auto san andreas 3

ÇOK EĞLENCELİ SİLAH OYUNU

Daha sonra Carl, GTA‘nın hayali durumu hakkında bir yolculuğa çıktı GTA: San Andreas / GTA SA, örneğin ünlü yerler, önemli noktalar veya bölgeler gibi çok sayıda gerçek dünya unsuruna bağlıdır. Oyunun ana konusu, 1990’ların başında la’da geçen gerçek bir hikayeye odaklanabilir; bu faaliyetler, sokak çeteleri arasındaki rekabetten ve farklı zamanlarda meydana gelen çeşitli dönüm noktalarında sayısız gerçek olaydan oluşur.

Seleflerinden farklı olarak, GTA: San Andreas / GTA SA, bu mükemmel varyasyonla piyasaya sürüldü. Kumar da dahil olmak üzere ana görevlerin yanı sıra RPG tarzı mekanikler, giysilerle olanak özelleştirmeleri, araçlar, birçok farklı görev ve mini görevler dahil olmak üzere sonraki oyunlar arasında öğeler içeriyordu.

1 grand theft auto san andreas 4

TALİMATLARIN KEYFİNİ ÇIKARIN

GTA: San Andreas / GTA SA, gizlilik veya rol yapma gibi çok sayıda benzersiz unsuru bir araya getiren bir aksiyon-macera çevrimiçi oyunudur. Video oyunu, birinin hareket etmesinin mümkün olduğu anlamına gelen oldukça büyük bir ortama sahip bir açık dünya alanı ile üçüncü şahıs nişancı, acele oyunu temel oynanışına sahiptir. Oynanabilir kişiliğiniz yürüme, yüzme, koşma ve ayrıca koşma yeteneğine sahiptir.

1 grand theft auto san andreas 5

Silah kullanmalı ve diğer yakın dövüş biçimlerini de kullanmalısınız. Ek olarak, oyuncular bisiklet ve teknelerden uçaklara veya helikopterlere kadar farklı ulaşım türlerini kullanabilirler. Açık, doğrusal olmayan ortam, oyuncuların bu video oyununu oynamak istedikleri yolu keşfetmelerine ve seçmelerine izin verir. Her oyun seviyesini bitireceksin, bu şekilde daha yüksek miktarlara çıkacaksın ve bazı yerlerin ve içeriklerin kilidini açacaksın.

1 grand theft auto san andreas 6

Görev olmadığında, video oyun alanlarında dolaşma, yemek yeme ve şehri yok etmeye çalışacak kişilere saldırma özgürlüğüne sahipsiniz. İnsanlar, karakter için seçeneklerden birkaçını artırabilecek birçok eşleşen parça görevi üstlenir. Oyuna ilk başladığınızda sadece birkaç alan veya dil sunuluyor. Alanların kilidini açmak için görevler yapmanız gerekecek. Güvenli yerlere gittiğinizde, belki de tehlikedesiniz. Daha iyi anlamak ve birçok gerçek bilgiye sahip olmak. GTA: San Andreas / GTA SA MOD APK‘sını indirin ve bu mükemmel çevrimiçi oyunu şimdi deneyin.


İndir (1.76 G)

Artık indirmeye hazırsınız GTA: San Andreas / GTA SA ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRockstar Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir