GTA: Liberty City Stories
GTA: Liberty City Stories

GTA: Liberty City Stories v2.4 APK + OBB (MOD, Sınırsız Para) indir 2022

Bir sokak şaheseri, GTA: Liberty City Stories adlı bir dizi ilginç sürprizle yeniden ortaya çıkıyor . Bu, aynı derecede büyüleyici hikayelere sahip bir sokak macera oyunudur. Yeni versiyonun macera oyunuyla birleşen bir dizi benzersiz durum, oyuncula

Android Android Aksiyon
5 ( 221 puan )
Fiyat: $0
İsim GTA: Liberty City Stories
Yapımcı Rockstar Games
Tür Aksiyon
Boyut 1.2GB
Versiyon 2.4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
GTA: Liberty City Stories is the most famous version in the GTA: Liberty City Stories series of publisher Rockstar Games
Mod Version 2.4
Total installs 100,000+

Bir sokak şaheseri, GTA: Liberty City Stories adlı bir dizi ilginç sürprizle yeniden ortaya çıkıyor . Bu, aynı derecede büyüleyici hikayelere sahip bir sokak macera oyunudur. Yeni versiyonun macera oyunuyla birleşen bir dizi benzersiz durum, oyunculara heyecan ve coşku getirdi. Kusursuz hata ayıklayıcıyla yapılan iyileştirmeler, oyuncuları şaşırttı ve şaşırttı. Haydi bu oyunu fethedelim, oyuncuların, hatta en titizlerinin bile kalbinde büyük bir iz bırakmaya söz verelim.

GTA: Liberty City Hikayeleri

HİKAYE ARKA PLAN

Bir şehir gelişme döngüsüne giriyor, her yerde büyük savaş isyanları. Şehirdeki aileler, üstlerinin yozlaşmış ayrıcalıkları ve rüşvetleri tarafından yutulmaktadır. Bu kötü bir durum ve neredeyse dünyadaki tüm güzel kültürel değerleri yok ediyor. Toni Cipriani’nin gelişi, tüm bu kalıntıları ve yozlaşmış düşünceleri değiştirmiş gibi görünüyordu.

GTA: Liberty City Stories’de onlarca yıl ortadan kaybolduktan sonra tamamen yeni bir görünümle ortaya çıkan Toni adam, tüm şehri olumlu yönde değiştirdi. Görünüşe göre yolsuzluk yapan ve rüşvet alan insanlar bu adamın görünüşünden çok korkuyorlar. Adamın soğuk yüzü ve ürkütücü yüzü, şehirlilerin hayatı eskisi gibi tekrar etmesine neden oldu. Buraya kayıp düzeni değiştirmek ve bu Özgürlük Şehri’nin kontrolünü ele geçirmek için geldi.

GTA: Liberty City Hikayeleri

OYUNCU GÖREVLERİ

Yeni bir görünüm, yeni bir aura ile bu adam soğuk ve kararlı tavrıyla kendi izini bıraktı. GTA: Liberty City Stories’de oyuncular, bu şehirde hükümeti yeniden kurma sürecine katılmak için karakterimiz Toni’nin rolünü üstlenecekler. Tüm kötülükler, miras anlaşmazlıkları, para yağmalamaları veya yolsuzluklar bu güzel şehrin çehresini bozmuş ve kaybetmiştir. Bu tamamen saçma ve buradaki insanlar üzerinde ağır bir etki yaratıyor.

Temel görevimiz, toplumun bu olumsuz düşüncesini yenmek. Buradaki insanları özgür bırakın ve zaferi kendilerine getirin. Ailelerimiz ve bu şehirde bulunanlar, şehri bir bütün olarak temsil eden, gelgitsiz bir hayatın özlemini çeken insanlardır. Öyleyse, bu sevgili şehir için yeni bir hakikat ışığı bulmak için bu engelleri birlikte aşalım.

GTA: Liberty City Hikayeleri

YENİ VERSİYONDA ÖZELLİKLER

Oyunda oyuncular kendilerini savunmak ve gerektiğinde kendilerini korumak için çeşitli silahlar kullanacaklar. Kavgalar çok olacak ve hatta birbirini öldürebilir. İsteksiz olmanız durumunda silahlarınızı her zaman hazır bulundurun. Polis tarafından tutuklanmamak için daha hızlı ve daha kompakt hareket edebilmek için bir motosiklet kullanın. Genel durumu araştırmak ve doğru önlemleri almak için şehrin kuytu köşelerinde gizlice dolaşmak.

Oyunda kullanılan görseller, HD kalitesinde, gerçekçi grafiklerle karakterize edilecek ve oyunculara gerçeğe dalma hissi verecek. Yeni bir karakter yaratmak için her karakterin aktivitelerini takip eden sesler var. Görüntüler ve seslerin birleşimi GTA: Liberty City Stories’de büyük bir güç yaratıyor.

GTA: Liberty City Hikayeleri

OYUNDA EĞLENCE

Her seviyeye göre görevler gittikçe daha fazla veriliyor ve her seviyede birlikte üstesinden gelmeye çalışmamızı gerektiren farklı zorluklar olacak. Açık bir dünya ile macera, kalıbı takip etmenize veya yeteneklerinize göre dönüşmenize izin verir. Çok sofistike ve ilginç bir tek dokunuşlu kontrol kullanmak, GTA: Liberty City Stories’de yeni bir özel özellik oluşturmak için büyük bir vurgu olacaktır.

Bu özel sürümde çok boyutlu bir görünüm oluşturmak için sanal gerçeklik aydınlatma efektlerini kullanın. Etkili fiziksel kontrol desteği ile karakterin durumu algılama yeteneği de birçok sürprizi beraberinde getiriyor. Çeşitli beklenmedik durumların kolayca gerçekleştirilebilmesi için çizim mesafesi de iyi tanımlanmıştır. Uzak bir harita ile büyük projeksiyon bize tüm şehri gösterir ve doğru yönleri ayarlar.

Bu sayede, GTA: Liberty City Stories tamamen yeni bir oyun stili göstererek her karakterin kişiliğini açıkça gösterir. Her zorluk, bize oyunla ilgili sürprizler ve ilginç deneyimler vermek için her seviyede görünecek. Üstelik oyun size yeni deneyimler de sunuyor ve heyecan yaratmak sıkıcı değil.


İndir (1.2GB)

Artık indirmeye hazırsınız GTA: Liberty City Stories ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRockstar Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir