GTA: Chinatown Wars
GTA: Chinatown Wars

GTA: Chinatown Wars v1.04 APK + OBB (MOD Menüsü) indir 2022


Binlerce benzersiz savaş ve görev ile destansı oyunlara katılmak istiyorsanız, GTA: Chinatown Wars ihtiyaçlarınızı düşünceli bir şekilde karşılayacaktır. Bu, çeşitli ve çekici bir hikayesi olan popüler bir aksiyon oyunudur ve oyunculara rahatlama anl

Android Android Aksiyon
4 ( 614 puan )
Fiyat: $0
İsim GTA: Chinatown Wars
Yapımcı Rockstar Games
Tür Aksiyon
Boyut 530MB
Versiyon 1.04
MOD Mega Menü
Orjinal Google Play
GTA: Chinatown Wars is the most famous version in the GTA: Chinatown Wars series of publisher Rockstar Games
Mod Version 1.04
Total installs 100,000+
  • sonsuz cephane
  • Sonsuz sağlık
  • sonsuz para
  • Yüksek hasar
  • duvarlardan geçmek
  • Tesisleri dolaşın


İndir (530MB)

Binlerce benzersiz savaş ve görev ile destansı oyunlara katılmak istiyorsanız, GTA: Chinatown Wars ihtiyaçlarınızı düşünceli bir şekilde karşılayacaktır. Bu, çeşitli ve çekici bir hikayesi olan popüler bir aksiyon oyunudur ve oyunculara rahatlama anları sunacak ve onlara hayatta daha fazla keyif verecektir. Bu oyunun sunduğu yeni ve heyecan verici şeylerin tadını çıkarmak için şimdi indirin!

GTA: Çin Mahallesi Savaşları

HUNG LEE KARAKTERLERİ HAKKINDA ÖĞRENİN VE DİNLEYİN

Bu oyuna katıldığınızda, Huang Lee adlı bir karakter hakkında bilgi edinme fırsatına sahip olacaksınız. Babası öldükten sonra, genç Huang’a, ailesinin güvenliğini sağlayabilmesi için babasının amcasına bıraktığı eski kılıcı teslim etmesi gereken basit bir görev verildi. Huang, son derece inatçı ve şımarık bir çocuk olarak doğdu. Birçok farklı durum yaşamak, her şey yolunda gitmedi. Tüm mal varlığı ve mülkü gasp edildi ve yalnız bırakıldı. Bu durumda, Huang değişti ve güçlendi, onur ve intikam için ayağa kalkmaya karar verdi.

OYUNCULARIN BİRDEN FAZLA MAÇLARI KEŞFETME VE DENEYİM ETME HAKKI VAR

Bu oyuna katılırken, oyuncular düşmanlarla yoğun ve sıcak savaşları keşfedebilir ve tadını çıkarabilirler. Her maçta oyuncu, rakibini yok etmeyi kolaylaştırmak için çeşitli taktikler ve farklı dövüş yöntemleri kullanabilecek. En çok arzu ettiğiniz sonuca ulaşmak için doğru oynama yöntemini düşünün ve bulun. Eşsiz bir destansı hikaye ve bir sürü önemli görevle oyuncular, atış alanlarından ve eğlenceli, ritmik bir şekilde savaşmanın tadını çıkarabilirler.

GTA: Çin Mahallesi Savaşları

YÜKSEK KALİTE GRAFİK TASARIM, GERÇEKTEN KARAKTER GÖRÜNTÜLERİN ÇİZİMİ

Yaratıcılığı ve zekası ile üretici, çeşitli stiller ve renklerle tasarlanmış birçok görüntü içeren bir oyun arayüzü tasarladı. Ayrıca karakter imajı en spesifik, detaylı ve gerçekçi şekilde çizilmiş ve oyuncuların ilk görüşte aşık olmalarını sağlamıştır. Bu oyunun getirdiği benzersiz arayüz sistemine bakarken çok etkilenecek ve heyecanlanacaksınız. Ayrıca, güzel ve ilginç fon müziği sayesinde oyuncular ilham alacak ve rahat bir oyun alanı elde edecek.

YALNIZCA ANDROID CİHAZLAR İÇİN DESTEKLENİR

Bu, yalnızca Android işletim sistemine sahip cihazlar için bir oyundur. Bu işletim sistemi dışında uygun olmadığı ve diğer işletim sistemlerine uymadığı için indirme ve oynama imkanınız olmayacaktır. Bu nedenle oyuna katılmadan önce dikkatli olmalı ve bu konuya dikkat etmelisiniz. Ayrıca bu oyun geniş ekranda keskin ve net çözünürlüğü destekleyerek oyuncuların büyük ekranda en rahat şekilde oynamasına yardımcı olacak. Daha da özel olan, sürekli güncellenmesi ve dokunmatik ekranı hızlı ve sorunsuz bir şekilde kontrol etmesi, gereksiz reklamlarla daha az kesintiye uğraması.

GTA: Çin Mahallesi Savaşları

KÖTÜ ADAM HER ZAMAN YANINIZDA GİZLENİR VE HER ZAMAN SİZİ TEHLİKEYE GEÇİREBİLİR

Bu oyuna gelirken kötü adamların baskı ve sömürüsünden kaçamayacaksınız. Güçlü bir şekilde ayağa kalkın ve ailenizin onurunu yeniden kazanmak için savaşın. Çevreye karşı sübjektif ve kayıtsız olmamanız yardımcı olacaktır. Yine de, her zaman, her yerde tetikte olmalısınız çünkü kötü adamlar her zaman pusuya yatıp siz dikkat etmediğinizde doğru anı bekler ve sizi tek bir atışla kolayca yok eder. Akıllı bir oyuncu olun, düşmana saldırmak ve onları şiddetle yenmek için uygun fırsatlardan nasıl yararlanacağınızı bilin, kendinize zafer kazandırın.

DÜNYA ÇAPINDA POPÜLER BİR OYUN BİRDEN FAZLA DİLDE DESTEKLENMELİ

Bu, en yüksek puan alan aksiyon oyunlarından biridir ve dünya çapında birçok kişi tarafından sevilir ve kullanılır. Bu nedenle, oyuncuların oyunun ne gerektirdiğini kolayca anlamalarına yardımcı olmak için birçok dilde destekleneceksiniz. Bu oyunda uygulanan bazı diller arasında İngilizce, Fransızca, Japonca ve diğer yaygın ve popüler diller bulunur.

GTA: Çin Mahallesi Savaşları

BU OYUN KİM İÇİN DOĞDU?

Bu oyun, oyunculara daha fazla öğrenme, beceri geliştirme ve deneyim kazanma fırsatı vermek için yaratılmıştır. Tüm izleyicilere ve her yaştan kişiye yöneliktir. Pek çok yeni hikaye ve çetin savaşlarla kendinize meydan okumanız gerektiği sürece, bu oyunu bulabilir ve eğlence için kullanabilirsiniz. Hayatın tüm yorgunluğunu ve baskısını azaltacak, aynı zamanda kendiniz için enerji dolu, parlamanıza yardımcı olacaktır.


İndir (530MB)

Artık indirmeye hazırsınız GTA: Chinatown Wars ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRockstar Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir