GTA 5 San Andreas
 GTA 5 San Andreas

GTA 5 v2.00 APK MOD (Hileli) indir 2022

GTA 5 San Andreas MOD APK indir Hileli v2.00GTA 5 Los Angeles Crimes - Oyuncunun Crimes City'nin doğu kıyısına gitmesi ve orada suç dünyasının kontrolünü ele geçirmesi gereken GTA serisinin bir sonraki bölümünün mobil versiyonu. Rockstar Games oyunu

Android Android Oyun
5 ( 539 puan )
Fiyat: $0
İsim GTA 5 San Andreas
Yapımcı Rockstar Games
Tür Oyun
Boyut 1.7GB
Versiyon 2.00
MOD Tam Hile
Orjinal Google Play
GTA 5 San Andreas is the most famous version in the GTA 5 San Andreas series of publisher
Mod Version 2.00
  • APK ve DATA dosyasını indirin
  • VERİ dosyasını Android / veri olarak açın. (Tam yol "Android / data / com.rockstargames.gtasa" dır)
  • APK dosyasını yükleyin ve oyun oynayın

GTA 5 San Andreas MOD APK indir Hileli v2.00

GTA 5 Los Angeles Crimes – Oyuncunun Crimes City’nin doğu kıyısına gitmesi ve orada suç dünyasının kontrolünü ele geçirmesi gereken GTA serisinin bir sonraki bölümünün mobil versiyonu. Rockstar Games oyunu Android’e taşıdığında, oyunu mümkün olduğunca tamamen aktarmaya çalıştılar.

Bununla birlikte, konfor uğruna görevler kısaldı, ancak dokunmatik ekranın kontrolleri olarak grafik kısım geliştirildi. Şimdi yerli topraklarına dönme ve sevgili kasabalarındaki suçla ilgili konumlarını ve güçlerini yeniden kazanmaya çalışma zamanı.

Geniş GTA oyun dünyasını keşfedin: Liberty City, ilgi çekici bir hikayeyi izleyerek yüzlerce ilginç görevi tamamlayın. Görevler arasında, gösteriş yapabilir, birinin arabasını çalabilir, yüzünüzü rahat bir yoldan geçenle doldurabilir ve haydutlar veya polislerle bir çatışmaya başlayabilirsiniz.

Kalıp saatlerce eğlenin, bunun için sadece oyun APK’sını ve önbelleğini indirip Android akıllı telefonunuza veya tabletinize ücretsiz olarak yüklemeniz gerekir.

Oyun Haritası

Hikaye, Leone suç ailesi için zor bir dönemden bahsediyor. Uzun yıllar boyunca Liberty City’yi yönettiler, ancak zamanla, düşman bir çete onları “suçlu” tahttan kaldırana kadar etkileri azaldı.

Android kullanıcıları, şehirde uzun bir aradan sonra, yakalamak ve eski büyüklüğünü Leone ailesine geri vermek için mümkün olan her şeyi yapmak zorunda olan Tony için oynamak zorunda.

Oyun işleyişi

Hikaye boyunca oynayan kullanıcılar çeşitli görevleri yerine getirmeli, çatışmalara ve akıncı nöbetlerine katılmalı, araba çalmalı ve insanları ve depoları soymalı, şehirlerinde yeni siparişler oluşturmalı ve elbette para kazanmalı ve kendi konutlarını donatmalıdırlar. Ayrıca, APK indirdikten sonra GTA: Los Angeles City Stories geleneksel olarak tam bir hareket özgürlüğü sunar.

Görevler arasında (ve hatta birçok görev sırasında), araba sürebilir, yoldan geçenleri vurabilir, polisten saklanabilir, spor salonunda sallanabilir, bonus toplayabilir, ana hikaye ile ilgili olmayan ek görevleri tamamlayabilirsiniz. Tek kelimeyle, yapacak bir şeyiniz olacak!

.Oyunun şuanki sürümünde arabalar,parkurlar ve motorlar eklenmiş.Ayrıca göze güzel gelen görsel eklentilerde oyunun içerisine eklenmiş.Fakat deneyimlerime göre oyunda buglar mevcut maalesef.

Malum,sonuçta insan yapımı ve Rockstar Games gibi büyük bir firma tarafından yapılmamış.Bunları düzeltecekler diye umuyorum diğer sürümlerde.

Hilelere geçicek olursak telefon hileleri şu şekilde

Motorsiklet 1-999-1111

Araba (Audi) 1-999-2222
Gökyüzünden aşağıya düşme 1-999-759-3255
Ay çekimi 1-999-356-2837
Ağır Çekim 1-999-756-966 ( Enter’a 3 kere basarsanız kalıcı olur )
Ölümsüzlük 1-999-72-654-5537
Süper Zıplama 1-999-467-8648

Grand Theft Auto Los Angeles Crimes apk indir 1 1024x576 1
GTA 5 v2.00 APK MOD (Hileli) indir 2022 3
Gta 5 apk indir 1
GTA 5 v2.00 APK MOD (Hileli) indir 2022 4


İndir (1.7GB)

Artık indirmeye hazırsınız GTA 5 San Andreas ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir