Grow Castle
Grow Castle

Grow Castle v1.37.6 APK indir (Sınırsız Para/Oto Savaş) 2022

Boşta Savunma oyunları, oyuncuların sayısız canavar dalgasıyla savaşmak için sürekli olarak kalelerini geliştirdikleri eğlenceli ve taktiksel bir türdür. Ve Grow Castle APK  da bu türde bir oyundur, ancak basit grafikler ve kullanıcı dostu oyun ile. 

Android Android Aksiyon
5 ( 543 puan )
Fiyat: $0
İsim Grow Castle
Yapımcı RAON GAMES
Tür Aksiyon
Boyut 40MB
Versiyon 1.37.6
MOD Sınırsız Para/Oto Savaş
Orjinal Google Play
Grow Castle is the most famous version in the Grow Castle series of publisher RAON GAMES
Mod Version 1.37.6
Total installs 10,000,000
  • Sınırsız para, elmas ve beceri puanı
  • Hızlı seviye artışı
  • Otomatik savaş satın alındı.

Boşta Savunma oyunları, oyuncuların sayısız canavar dalgasıyla savaşmak için sürekli olarak kalelerini geliştirdikleri eğlenceli ve taktiksel bir türdür. Ve Grow Castle APK da bu türde bir oyundur, ancak basit grafikler ve kullanıcı dostu oyun ile. Bu oyunda, oyuncular canavar ordusuna karşı güçlü savunma hatları inşa etmek zorunda kalacaklar. Onlara eşlik eden, oyuncunun savunmasını optimize etmek için Boşta mekanizması ile sonsuz bir yükseltme sistemi olacak. Savaş ilerledikçe, yeni birimler ortaya çıkacak, güçlü canavarlar yaratılacak, oyuncu için daha da objektif olacak. Savunma taktiklerinize güveniyorsanız, bu oyun değerli bir deneyim olacaktır.

Büyüyen Kale

BASİT HENÜZ BAĞIMLILIK YAPAN OYUN

Grow Castle’ın oynanışı, oyuncuların en güçlü savunmayı oluşturmak için mevcut kaynakları kullanmaları gereken mükemmel bir savunma ve strateji kombinasyonudur. Bununla birlikte, savunmayı sonsuz hale getirmek yerine, oyuncunun yolculuğu birçok zorluğa, hatta oyuncuların eğlenmesi için birçok özel etkinliğe bölünecektir. Her oyun modunun kendi verisi olacak ve oyuncunun her zaman, her yerde oyunun keyfini çıkarması için ilerlemesini otomatik olarak kaydedecek. Oyun ayrıca oyunculara çeşitli savaş birimleri ve teknoloji ile birçok farklı kategoriye ayrılmış devasa bir yükseltme sistemi sunacak. Elbette düşman, oyuncunun seviyesine göre otomatik olarak yükseltme yapacak ve en önemli faktör yine oyuncunun stratejisi.

Büyüyen Kale

EN GÜÇLÜ SAVUNMA HATTI İNŞA ET

Bu oyunun savunma mekanizması basittir ve üç ana alandan oluşur: öncü, duvar ve arka. Her alan belirli bir savunma türü inşa etmek için uygundur, ancak savaş alanının yol kenarları boyunca özel güçlere sahip araçlar veya kuleler inşa etmek için kullanılır. Arka kısım okçuları toplayacak ve sayısız okla ön cepheye sürekli destek sağlayacak. Duvarda büyük bir güçle kahramanlar içindir ve geniş alanlardan oluşan bir orduyu destekleyebilir. Ve oyuncular, savunmanın sürekli artmasına izin veren yükseltilmiş bir sistemle desteklenecek ve oyuncu daha fazla düşmanla karşılaşabilir.

Büyüyen Kale

MÜKEMMEL ZAMANLAMA, MİNYONLAR OLUŞTUR VEYA BECERİ KULLANMA

Oyuncular, savunma yaparken dev veya güçlü düşmanlarla yüzleşmek için mükemmel zamanlamayı bilmelidir. Oyuncular, minionların ortaya çıkması, becerilerin kullanımı ve hedeflerin tam olarak belirlenmesi gibi savaşmak için birçok aktif işlevi kullanabilir. Her işlevin soğuması biraz zaman alacaktır; minyonlar bile bir süre sonra otomatik olarak kaybolacak. Her işlevin kendine özgü bir özelliği vardır ve yükseltme sistemi ve kahramanlar gibi oyunun birçok öğesinden etkilenirler.

Büyüyen Kale

KALE VE BİRLİKLERİNİZİ YÜKSELTİN

İnsan savunması oyuncunun kalesine bağlıdır, bu nedenle saldırgan canavarlarla yüzleşmek için en güçlü savunmalarını oluşturmaları gerekir. “Grow Castle”, oyuncuların oyundan zevk alması için birçok başka alanı içerdiğinden, oyunculara yükseltilmiş ve çeşitlendirilmiş sonsuz bir sistem sunacak. Oyuncular canavarları her yendiklerinde para alırlar ve bunları duvarlardaki okçuları, birlikleri ve kahramanları yükseltmek için kullanabilirler. Her yükseltme işlevi yeni şeylerin kilidini açar ve oyuncular her birimin miktarını ve kalitesini yeni bir düzeye yükseltebilir. Yükseltme sistemi ayrıca ordunun genel becerilerini de etkiler ve oyuncu belirli bir seviyeye ulaşırsa tüm duvarları geliştirebilir.

Büyüyen Kale

ZAMAN SINIRLI MÜCADELELERLE HEYECAN VERİCİ ETKİNLİKLER

Grow Castle, oyunculara dünyadaki diğer oyuncularla rahatlamak için birçok eğlenceli aktivite sunacak. Özel etkinlikler ve zorluklar, oyunculara savunma birimleri ve güçlü kahramanlar gibi ilginç ödüller verecek. Bununla birlikte, seviyeleri ayrı ayrı tasarlanmıştır ve oyuncu, yeni savunmalar oluşturmak ve yeni düşmanlarla savaşmak için mevcut kaynakları kullanmalıdır. Oyuncunun başarıları kaydedilir ve hatta dünya ile onurlandırılır. Tabii ki, özel etkinlikler ve zorluklar sonsuzdur ve oyuncular kendi savunma becerileriyle ne kadar ileri gittikleri konusunda kendilerine meydan okuyabilirler.

Büyüyen Kale

KALEYİ KORUMAK İÇİN EPİK BOSSLARLA MÜCADELE

Her 5 zorluk, oyuncunun yolculuğunda Boss sınıfı bir yaratık olarak görünecek; son derece kalıcı bir güce ve savunmaya sahiptirler ve sürekli olarak daha küçük canavarlar üretirler. Oyuncular, üslere ve patronlara saldırmak için bir tür minyon kontrolü olan ilerleme işlevini kullanabilecekler. Ancak oyun kullanım alanını sınırlayacağı için yetenek devreye girmeyecek ve boss her zaman saldırı menzili dışında kalacaktır. Bu nedenle, oyuncu yol boyunca herhangi bir düşmanı alt etmek için kölelerin gücünü geliştirmek zorunda kalacak.

Grow Castle, son derece eğlenceli oyunlardan biri olarak kabul edilir ve oyuncuların eğlenmesi için birçok unsurun mükemmel bir birleşimidir. Savunma taktiğinize meydan okumak istiyorsanız, bu oyun yeni bir deneyim olacak. Ayrıca yükseltme ve savunma sürecinde size birçok sürpriz sunarak bu oyunla her zaman en şiddetli savaşlara sahip olmanızı sağlar.


İndir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız Grow Castle ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRAON GAMES

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir