Grocery Shopping List Listonic
Grocery Shopping List Listonic

Grocery Shopping List Listonic v6.44.4 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Bakkal Alışveriş Listesi Listonic, kullanıcıların daha kolay ve hızlı alışveriş yapmasına yardımcı olan bir ev bakkal listesi uygulamasıdır. En iyi oluşturulmuş alışveriş listesi ile daha rahat alışveriş yapacaksınız.

Android Android Araçlar
5 ( 951 puan )
Fiyat: $0
İsim Grocery Shopping List Listonic
Yapımcı Listonic - Smart Grocery Shopping
Tür Araçlar
Boyut 30MB
Versiyon 6.44.4
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Grocery Shopping List Listonic is the most famous version in the Grocery Shopping List Listonic series of publisher Listonic - Smart Grocery Shopping
Mod Version 6.44.4
Total installs 5,000,000+

Bakkal Alışveriş Listesi Listonic, kullanışlı ve akıllı bir market alışveriş listesi oluşturma aracıdır. Telefonunuzu çıkarmadan hızlı bir şekilde alışveriş listeleri oluşturabilir ve değişiklikleri canlı olarak görebilirsiniz. Ayrıca uygulama, daha bilinçli bir tüketici olmanıza yardımcı olacak bir dizi akıllı yemek hilesi ve akıllı alışveriş ipucu sunar.

Market Alışveriş Listesi Listonic Market Alışveriş Listesi Listonic

BASİT VE KULLANIMI KOLAY

Kullanıcıların yiyeceklerini olabildiğince çabuk alma hedefi, uygulama geliştiricileri tarafından anlaşılır. Ayrıca, kullanılan öğelerin listesi tekrarlandığından, uygulama şimdi ilk önce tercih ettiğiniz şeyleri önererek seçiminizi kolayca ayarlamanıza olanak tanır. Ayrıca bir ürünün miktarını tek dokunuşla kolayca değiştirebilirsiniz.

Bu uygulama aile alışverişi için uygundur ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilir ve alışverişlerini kolaylaştırabilirsiniz. Alışveriş listeniz verimli bir şekilde senkronize edilir, böylece anında değişiklik yapabilirsiniz. E-posta veya metin mesajları gibi diğer sosyal araçları kullanarak, uygulamayı kullanmayan arkadaşlarınızla alışveriş listenizi kolayca paylaşabilirsiniz. Ve arkadaşlarınız canlı izleyebilir ve yine de değişikliklerinizi anında güncelleyebilir.

Market Alışveriş Listesi Listonic Market Alışveriş Listesi Listonic

UYGULAMADAN MANZARA VE ÖNERİLER

Sıralanmış ürünler ile ürünleri kolayca kaydırabilir ve seçebilirsiniz. Uygulamanın önerdiği verimli alışveriş listesi ile haftalık alışverişinizi yapabilirsiniz. Ayrıca ürünlerinize ne kadar para harcandığını net bir şekilde görebilir, hangi ürünlerin satın alınıp hangilerinin alınmadığını görebilirsiniz. Market Alışveriş Listesi Listonic, sağlıklı bir alışveriş listesi oluşturabilmeniz için yiyecek satın alma ve saklama konusunda birçok yararlı ipucu sunar.

Market Alışveriş Listesi Listonic Market Alışveriş Listesi Listonic

ANA ÖZELLİKLER

  • Telefonunuzu çıkarmadan, alışveriş listelerini senkronize etmeden ve arkadaşlarınızla paylaşmadan en akıllı ve en kullanışlı market alışveriş listesi oluşturma uygulaması
  • Akıllı ses girişi özelliği: kullanıcılar bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde girebilir. En akıllı için uygulamanın sisteminden öneriler alın.
  • Satın aldığınız ürünler için birim, miktar, tutar ekleyin ve ürünler için harcanan veya eksik olan tutarı görebilirsiniz.
  • Mümkün olan en akıllı ve en verimli alışveriş listesi için uygulamanın sisteminden öneriler alın, yüzlerce faydalı satın alma, depolama,…
  • Arayüz basit ama çok net: özellikler düzgün bir şekilde düzenlenmiştir ve ürünler sırayla sınıflandırılmıştır. Kullanıcılar kolayca seçebilir ve kullanabilir.


İndir (30MB)

Artık indirmeye hazırsınız Grocery Shopping List Listonic ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir