GRIS
GRIS

GRIS v1.0.2 APK + OBB indir (Tam Oyun) 2022


Senaryosu hümanist anlamlarla dolu bir filme benzetilen GRIS, benzersiz gizemlerle birlikte pek çok dersi de beraberinde getiriyor. Geleceği keşfetme ve kendini bulma yolculuğunda sevimli bir genç kız rolüne dönüşüyorsun. Dönüm noktaları ile birlikte

Android Android Macera Oyunları
5 ( 304 puan )
Fiyat: $0
İsim GRIS
Yapımcı DevolverDigital
Tür Macera Oyunları
Boyut 47M
Versiyon 1.0.2
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
GRIS is the most famous version in the GRIS series of publisher DevolverDigital
Mod Version 1.0.2
Total installs 50,000

İndir (47M)

Senaryosu hümanist anlamlarla dolu bir filme benzetilen GRIS, benzersiz gizemlerle birlikte pek çok dersi de beraberinde getiriyor. Geleceği keşfetme ve kendini bulma yolculuğunda sevimli bir genç kız rolüne dönüşüyorsun. Dönüm noktaları ile birlikte, bizim tarafımızdan, hayatı ve insanlığı yönlendirmek için birçok yeni olasılığa satılacaksınız. Orada durmak değil, burası karmaşık dünyayla yüzleşirken size farklı bir bakış açısı kazandıracak.

UYKUDAN UYANMAK

Hikaye, oyuncunun Gris olarak enkarne etmek üzere olduğu ana karakter hakkındadır. Derin bir uykunun ardından kimsenin beklemediği bir yerde beklenmedik bir şekilde uyandı. Oyuncular, son derece sanatsal grafik sistemi aracılığıyla kızın güzelliğine hayran kalabilirler. Kızımız, artık sağlıklı olmayan, onun için alışılmadık bir geleceğin habercisi olan harap bir kadın heykelinin avucunda belirdi.

GRİ

RENKLİ DÜNYA

Olaylar dizisini takiben kız sesini yükseltmeye çalıştı ama buna değdi; sesi sanki biri sıkmış da çıkaramıyordu. Sonra heykelin eli aniden tamamen paramparça oldu ve onu özgürlük dünyasına bıraktı. Onun havaya yükselme görüntüsü kelimelerin ötesinde çok güzeldi. Hemen aşağıda renksiz bir dünya fethetmeni bekliyor.

GELECEĞE GİTMEK

GRIS’in sunduğu son derece canavarca bir yapı gelişinizi karşılıyor. Burada, bilinçsiz dürtü altında, kız geleceği ve kaderi kabul etmek için ilerlemeye devam etti. Bu durumla karşı karşıya kalan oyuncu, birkaç etkileyici yapı keşfetti. Gece gökyüzündeki yıldızların görüntülerine oldukça benzeyen parlak noktalardan sağlanan gizemli enerjidir.

GRİ

IŞIK TOPLAMA

GRIS, oyuncunun kalıcı figürler oluşturmak için bunları toplamasına izin verir. Bu ışık noktalarının birleştirilmesiyle oluşturulan her görüntü ile benzersiz olanaklarla kutsanacaksınız. Dev bir taş bloğuna dönüşme yeteneği, hatta tek bir notaya tek bir dokunuşla yüzlerce yeni yol inşa etme yeteneği olabilir.

MERKEZİ KULE

Uzun bir süre sonra merkez kuleye ulaşabilirseniz. Dört benzersiz yeni konum, gitmeniz gereken yerler olacak, bu da ışık toplamanıza ve dünyayı orijinal durumuna geri getirmenize olanak sağlayacak. Yel değirmenleri ile yoğun bir şekilde çevrili bir çöl görünümü dahil. Ya da bazen doğa ananın cesur renkleriyle serin yeşil bir orman. Ayrıca okyanusun altında oluşan mağaraya hiç durmadan da ayak basabilirsiniz.

GRİ

FARKLI ZORLUKLAR

GRIS’e vardığınızda, oyuncunun yolculuğu sadece bu büyülü yetenekleri almak değil, tam tersine yüzlerce zorlukla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Özellikle, yıldızların ışığına giden yolda, korkunç bir siyah canavar gibi birkaç garip yaratık tarafından engelleniyorsun. Ancak her şeyin üstesinden geldikten sonra, şarkı söyleme yeteneği ona, yalnızca sizin harcadığınız sıkı çalışma ve çabalara adadığımız paha biçilmez bir hediye olarak geri döndü.

  • Olağanüstü bir kızın enkarnasyonu, rafine edilmemiş bir kadın heykelinin elinde belirdi.
  • Kendinizi özgürce yeni yollar ve şeyler aramanıza izin veren renksiz bir dünyaya bırakın.
  • Yıldız ışıklarını yeni bir şekle sokmak size yeni olanaklar sunar.
  • Yolunuza çıkan canavarca devlerin yüzlerce zorluğuyla yüzleşin.
  • Kızın çocukluğunu ve tanıştığınız orijinal heykelin kim olduğunu keşfedin.


İndir (47M)

Artık indirmeye hazırsınız GRIS ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDevolverDigital

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir