Grim Wanderings 2
Grim Wanderings 2

Grim wanderings 2 v1.97 APK indir (Ücretsiz Satın Alma/Tam Sürüm) 2022


İndir (77MB)

Grim dolaşıp 2, oyuncuların bir fantezi dünyasında heyecan verici bir yolculuğa çıkacağı ve birçok heyecan verici yarışla buluşacağı bir RPG strateji oyunudur. Oyuncular bu oyuna tamamen kolay bir şekilde yaklaşabilirler ve elbette oyundaki mekanikle

Android Android Rol Oyunu
5 ( 360 puan )
Fiyat: $0
İsim Grim wanderings 2
Yapımcı Ellinia games
Tür Rol Oyunu
Boyut 77MB
Versiyon 1.97
MOD Bilgisi Ücretsiz Satın Alma
Orjinal Google Play
Grim wanderings 2 is the most famous version in the Grim wanderings 2 series of publisher Ellinia games
Mod Version 1.97
Total installs 100,000+

Grim dolaşıp 2, oyuncuların bir fantezi dünyasında heyecan verici bir yolculuğa çıkacağı ve birçok heyecan verici yarışla buluşacağı bir RPG strateji oyunudur. Oyuncular bu oyuna tamamen kolay bir şekilde yaklaşabilirler ve elbette oyundaki mekanikleri anlamak için dikkatlice okumanız gerekecektir. Aynı zamanda etkinizi keşfetmek ve genişletmek için savaşlara katılacaksınız. Şüphesiz üstesinden gelmeniz gereken uzun bir yolculuktur.

Acımasız gezintiler 2: Stratejik sıra tabanlı rpg

ÇOK IRKLI DÜNYAYA KATILIN

Grim Gezginler 2’de oyuncular, birçok paralel ırkın bir arada yaşadığı bir fantezi dünyasına taşınacak. Altıgen şeklinde farklı toprakları ele geçirmek için dünyayı keşfetmek, birçok farklı düşmanla tanışmak ve onları yok etmek için bir yolculuğa çıkacaksınız. Aynı zamanda oyun ekranına yaklaştıkça bu oyunla ilgili özellikler karşınıza çıkıyor. Elbette bunlar, faydalı oldukları için atlamamanız gereken uzun bilgilerdir.

Dikkat etmeniz gereken ilk adım, farklı ırklardan oluşan bir listeden bir karakter seçmektir. Her ırkın kendine özgü görünüm özellikleri ve farklı sınıfları olacaktır. Başka bir deyişle, her ırka karşılık gelen birçok farklı sınıf bulacaksınız. Bu, oyuncular için çeşitli bir seçim yaratır ve yalnızca etkilendiğiniz sınıfı seçmeniz yeterlidir. Aynı zamanda seçiminizi yaptıktan sonra oyunun ana oynanışına başlayacaksınız.

Acımasız gezintiler 2: Stratejik sıra tabanlı rpg

KEŞİF YOLCULUĞUNUZA BAŞLAMAYA HAZIRLANIN

Oyuncu, Grim Gezginler 2’de karakter seçimi adımını tamamladıktan sonra, yapmaları gereken bir sonraki iş, yolculuğu gerçekleştirmek için ana hazırlıklara başlamaktır. Yukarıda bahsedildiği gibi, eğitim talimatları karaktere bir anahtar kelime ile birlikte gönderilmeye devam edecektir. Oyunun mekaniğini öğreneceksiniz ve oyunun ana ekranında yapılacaklar listesi ortaya çıkıyor. Tabii ki, bu işler önceki derslerde ele alınmıştır.

Seçtiğiniz karakteri ve diğer işe alınan karakterleri göreceğiniz için ilk adım önemlidir. Kontrol edebileceğiniz bir mangaya karşılık gelen eşit büyüklükte birçok kare göreceksiniz. Aynı zamanda ücretsiz olarak aldığınız ana karakter dışında, kiraladığınız diğer tüm karakterler için belirli bir miktar para ödemeniz gerekiyor. Ardından oyunun silahlarını eserler, ilgili destek iksirleri olarak donatmaya ve savaşta kullanılacak becerileri gözden geçirmeye devam edeceksiniz.

Acımasız gezintiler 2: Stratejik sıra tabanlı rpg

DÜNYAYI KEŞFETMEK İÇİN SAVAŞINIZA BAŞLAYIN

Hazırlık aşamaları tamamlandığında, Grim gezintileri 2 savaşlarına katılabileceğinizden emin olabilirsiniz. Eşit büyüklükte altıgen alanları olan bir seviyeye geçeceksiniz. Farkına varacağınız ilginç bir nokta ise, strateji oyunlarında sıklıkla görülen siyah sisi eninde sonunda göreceksiniz. Oradan keşif sürecine başlayacaksınız ve belirli bir alana tıkladığınızda düşmanlar da dahil olmak üzere bilgileri görünecektir.

Daha fazla para ve kaynak toplamak için savaşa katılabilirsiniz. Farklı altıgenler de oyun ekranını oluşturuyor ve karakterlerinizin ve düşmanlarınızın portrelerini göreceksiniz. Aynı zamanda her iki taraf da en yakın alana hareket edecek ve becerinin yandığını gördüğünüzde, beceriyi düşmana saldırmak için kullanabileceğinizi bileceksiniz. Sağlığınızın düşük olduğunu düşünüyorsanız, geri çekileceksiniz ve uzaklaştıkça düşman saldırılarının kesin etkisi azalacaktır.

Acımasız gezintiler 2: RPG

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuncuların size uygun favori karakterlerini seçmelerine ve onları daha güçlü hale getirmek için birlikte pratik yapmalarına olanak tanıyan 25 karakter sınıfı sağlayın.
  • Oyunculara birçok göz alıcı ama aynı derecede heyecan verici maç açın ve her oyunda uygulayabileceğiniz ve daha kolay kazanabileceğiniz birçok heyecan verici savaş stratejisi oluşturun.
  • Dövüş yeteneğinizi zorlamak ve her görevi tamamladıktan sonra birçok ödül ve prestijli unvan almak için bir dizi zorlu görev belirlenir.
  • Eşsiz ve yeni etkinlikleri deneyimleyin ve diğer oyuncularla savaşlara katılın. Ayrıca, etkinliklerinizi ve görevlerinizi de düzenleyebilirsiniz.
  • Oyuncuların oyuna daha fazla ilgi duymasını sağlayan güzel ve göz alıcı bir arayüz ile birlikte her yaş için uygun basit oyun.


İndir (77MB)

Artık indirmeye hazırsınız Grim wanderings 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.