Grim SoulPG
Grim SoulPG

Grim Soul v4.1.4 APK indir (Mega Menü/VIP) 2022

Grim Soul, huzurlu bir köyde neler olduğunu simüle eder; Bir gün oradaki insanlar çıldırır ve korkunç canavarlar ortaya çıkar. Olanlardan önce hala uyanıksınız, bir grup oluşturun ve hayatta kalmak için saldırılara karşı savaşın. Yeni sürümde Cadılar

Android Android Rol Oyunu
4 ( 554 puan )
Fiyat: $0
İsim Grim SoulPG
Yapımcı Kefir!
Tür Rol Oyunu
Boyut 372MB
Versiyon 4.1.4
MOD Mega Menü/VIP
Orjinal Google Play
Grim SoulPG is the most famous version in the Grim SoulPG series of publisher Kefir!
Mod Version 4.1.4
Total installs 10,000,000+
 • Ücretsiz işçilik ve inşaat (kaynaklara sahip olmadan inşa edebilirsiniz);
 • Öğeleri bölmek sayılarını artırır
 • VIP Kilidi Açıldı
 • Tek öğeleri paylaşabilirsiniz
 • Kapalı tarifleri kullanarak zanaat yapabilirsiniz
 • Makinelerin hızlı çalışması (eşyalar bir saniyede hazırlanır
         ve  Menü
 • Harita etrafında hızlı hareket (enerji harcamadan olaylar ortaya çıkmaz)
 • Herhangi bir yerde inşa edebilirsiniz (konuma girmeden önce açın)
 • Tanrı modu
 • Yüksek hasar
 • Hızlı yürüme
 • Moblar hareketsiz.
Bazı olaylar ve yerler modda görünmeyebilir!

Grim Soul, huzurlu bir köyde neler olduğunu simüle eder; Bir gün oradaki insanlar çıldırır ve korkunç canavarlar ortaya çıkar. Olanlardan önce hala uyanıksınız, bir grup oluşturun ve hayatta kalmak için saldırılara karşı savaşın. Yeni sürümde Cadılar Bayramı atmosferi doluyor, birçok heyecan verici oyun modu geliştirildi ve benzersiz dekorasyonlar satışta. Hazır mısın?

Grim Soul: Dark Survival RPG

GÜVENLİK KARTLARINI GENİŞLETİN

Düzenlediğimiz güvenli pozisyonda kalmayın. O alanı Grim Soul gibi kaotik bir yerde genişletmek zordur, ancak merak ve cesaretle bunu yapabilirsiniz. Hızlı değişimin gizli gizemini ortaya çıkarmak için diğerleriyle birlikte kalenin en karanlık kısmına sızın. Veya bölgenizi genişletirken daha değerli kaynaklar elde edebilirsiniz. Hiçbir şey imkansız değildir!

Üssü oluşturmaya başlayalım; ne kadar büyükse, güvenlik o kadar yüksek olur. Üs, sahip olduğunuz silahların, gelişmiş ekipmanların saklanabileceği bir alana sahip olacak şekilde tasarlanacak. Savaşta kendinizi korumak için bazı nadir zırhları keşfedin ve hazine edin. Burası da saklanmak için harika bir yer, onu korumayı ihmal etmeyin; asi sakinler, siz burada olmadığınızda ortalığı kasıp kavuracak.

Grim Soul: Dark Survival RPG

TÜM CANAVARLARLA DOLU SAVAŞ

Grim Soul, kilidini açmanı ve kullanmanı bekleyen eksiksiz bir silah koleksiyonuna sahiptir. Her maç için farklı türde beceriler olacak; doğru olanı seçmek en önemli karardır. Maçtan önce iyi bir stratejiniz olsun! Her beceri ayrıntılıdır ve hatırlanması oldukça basittir; saldırı yağmuru cesaretinizi kıramaz; gücünü kaybettiğinde, kuşatmadan kaçmanın ve yeniden şarj olmanın bir yolunu bul.

Bir yerde kaybolan en güçlü silahı sürekli ararken, tüm düşmanları yani alevli kılıcı ortadan kaldırma yeteneğine sahiptir. Onu bulmak için potansiyel risklerle farklı yapıları ve farklı arazileri geçin. Dikenli yolculukta, refakatçi olarak bir at yetiştirin veya daha hızlı gitmek için sağlam bir tekne ve hatta zırhlı bir araba inşa edin.

Grim Soul: Dark Survival RPG

KEŞFEDİLECEK ÇOK FAZLA İLGİNÇ ŞEY

Grim Soul sahnesinden önce gergin hissediyor musunuz? Tarif edilemeyecek kadar yıpranmış bir görünüm ve ortamın sertliği iradenizi daha mı fazla dürtülüyor? Çeşitli astronomik zorlukların üstesinden gelin, zombilerle yüzleşin ve bunların arkasında kimin olduğunu öğrenin. Akıllı karga sayesinde her gün haberler alıyoruz ve birlikte yüzleşmek için diğer oyuncularla hızla bağlantı kuruyoruz. Korkunç hikayeler geceye kadar devam edecek; tahmin edin kimlerle karşılaşacaksınız

Ancak, doğal olarak değerli bir ödül alırsınız; her görevin farklı bir hediye dönüm noktası vardır. Onları alın ve ekipmanınıza yatırım yapın. Farklı kağıt parçalarını toplayarak onları tam bir parça haline getirin ve belki de bu zor sorunu ilk çözen siz olacaksınız! Bu toprakların gizemlerini öğrenmeyi ve her şeyi netleştirmek için perdeyi açmayı unutmayın.

Grim Soul: Dark Survival RPG

KEŞİF VE SAVAŞ YOLCULUĞUNA BAŞLAMAK

Grim Soul bir tehlike sinyali gönderdi ve görünüşe göre bu simüle edilmiş uzayda ilk göreviniz var. Bu toprakların en büyük sorusunu cevaplamak için güçlü bir şekilde savaşın ve gizemli parçaları toplayın. İlk tamamlayan sen olacak mısın? İndirin ve bu ürkütücü alanda harika bir deneyim yaşayın, gelecek güncellemeleri iyileştirmemize yardımcı olmak için bir inceleme bırakmayı unutmayın! Onunla rahatlamanı dilerim!


İndir (372MB)

Artık indirmeye hazırsınız Grim SoulPG ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKefir!

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir