Gratitude Journal Affirmations
Gratitude Journal Affirmations

Gratitude: Daily Journal v5.7.0.2 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


Minnettarlık, kullanıcıların bireysel ilerlemeyi izlemeleri veya herhangi bir zorlukla devam etmeleri için kendilerine mesaj bırakmaları için sağlıklı bir uygulamadır. Kullanıcıların günün unutulmaz anlarını yakalamaları ve tam olarak geliştirildiğin

Android Android Araçlar
4 ( 465 puan )
Fiyat: $0
İsim Gratitude Journal Affirmations
Yapımcı Hapjoy Technologies
Tür Araçlar
Boyut 17MB
Versiyon 5.7.0.2
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Gratitude Journal Affirmations is the most famous version in the Gratitude Journal Affirmations series of publisher Hapjoy Technologies
Mod Version 5.7.0.2
Total installs 1,000,000+

Minnettarlık, kullanıcıların bireysel ilerlemeyi izlemeleri veya herhangi bir zorlukla devam etmeleri için kendilerine mesaj bırakmaları için sağlıklı bir uygulamadır. Kullanıcıların günün unutulmaz anlarını yakalamaları ve tam olarak geliştirildiğinde neleri başardıklarına bakmaları için mükemmel bir araçtır. Dahası, uygulamalardan veya tanınmış kişilerden gelen çok sayıda samimi eğitim, onların moralini yükseltecek ve onları yeni bir güne hazırlayacaktır.

İLERLEMENİZİ AŞAĞIYA NOT EDİN

Günlük, tüm kullanıcı ilerlemelerinin veya günlüklerinin kaydedildiği yerdir ve ilerlemelerini kaydetmek için farklı şekillerde yazabilirler. Tabii ki, canlı bir günlük oluşturmak için önemli anıları işaretlemek için resimler ekleyebilirler.

Minnettarlık: Günlük Günlük Minnettarlık: Günlük Günlük Minnettarlık: Günlük Günlük

DAHA TUTARLI OLUN

Bir kişinin ruh hali, her gün yaşadıklarına bağlı olarak sürekli değişebilir. Bu nedenle uygulama, kullanıcıların ruhlarını güçlendirmeleri ve her şeyden önce daha tutarlı olmaları için birçok olumlu talimata sahip olacaktır.

HEDEFLER OLUŞTUR

Günlük bir günlük tutmanın yanı sıra, kullanıcılar birçok yeni hedef belirleyebilir ve bunları başarmada daha iyi olmak için yavaş yavaş kendilerini motive edebilirler. Kullanıcılar, bireysel ilerlemeyi izlemek için bir görev dizisi oluşturarak aynı anda birden fazla hedef yapabilir.

KENDİNİ MUTLU ET

Mutluluk bazen sana gelmez ama mutluluğunu elinde ne varsa ondan yaratman gerekir. Ayrıca uygulamanın özellikleri, ruh halinizin daha heyecanlı olmasına ve hayatınızdaki küçük şeylere odaklanmanıza yardımcı olacaktır.

Minnettarlık: Günlük Günlük Minnettarlık: Günlük Günlük Minnettarlık: Günlük Günlük

KENDİNİZE GERİ BAKIN

Kullanıcının bu uygulama ile yolculuğu sonsuzdur ve sonsuza kadar sürecektir ve ilerlemelerini düzenli olarak güncellemeleri etkili olacaktır. Uzun bir süre sonra, uygulama bazen kullanıcılara geçmişe bakmaları ve kendileriyle gurur duymaları için eski makaleler önerecektir.

YENİ ONAYLARI KEŞFEDİN

Uygulama, her gün sağlık sağlamanın yanı sıra, kullanıcıların her gün için etkileyici makaleler oluşturması için birçok çekici seçeneğe sahiptir. Keşfederken, her renk şeması, arka plan ve tasarım, kullanıcının kullanması için farklı bir ruh halini veya başarıyı temsil eder.

Minnettarlık, pozitif, hayatı seven ve sağlıklı insanların her gün çaba göstermeleri ve hayatta yeni şeyler keşfetmeleri için mükemmel bir uygulamadır. Bazen uygulama, tüm ilerlemelerini veya geçmişin bir zamanlar istedikleriyle gurur duymalarını sağlamak için ne kadar ileri gittiklerini görmek için onları geçmişe bile gönderir.


İndir (17MB)

Artık indirmeye hazırsınız Gratitude Journal Affirmations ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir