Granny
Granny

Granny v1.8.0 APK + MOD (MENU/Donmuş Düşmanlar) indir 2022


Korku türünü seviyor musun? Keşfetmek için bir korku oyunu mu arıyorsunuz? Bu yazımda sizleri günümüzün en ünlü korku oyunu olan Granny ile tanıştıracağım. Birinci şahıs bakış açısıyla oynanan, benzersiz bir oynanışa sahip bir korku oyunu serisidir v

Android Android Aksiyon
4 ( 630 puan )
Fiyat: $0
İsim Granny
Yapımcı DVloper
Tür Aksiyon
Boyut 100MB
Versiyon 1.8.0
MOD MENÜ/Donmuş Düşmanlar
Orjinal Google Play
Granny is the most famous version in the Granny series of publisher DVloper
Mod Version 1.8.0
Total installs 100,000,000+
  • MOD MENÜSÜ
  • aptal bot


İndir (100MB)

Korku türünü seviyor musun? Keşfetmek için bir korku oyunu mu arıyorsunuz? Bu yazımda sizleri günümüzün en ünlü korku oyunu olan Granny ile tanıştıracağım. Birinci şahıs bakış açısıyla oynanan, benzersiz bir oynanışa sahip bir korku oyunu serisidir ve oyuncunun terkedilmiş evde ipuçlarını bulmak için oynaması gereken gizemli bir oyun bağlamına dayalı olarak geliştirilmiştir. Oyun, elinde sürekli olarak bu evde saklanan tahta bir sopa tutan ve oyuncuyu dehşete düşüren hayalet bir büyükannenin etrafında döner.

KORKUNÇ HİKAYE TEMELLİ OYUNLAR

Korku oyunlarından biri olarak adlandırılan Granny, en başından itibaren oyuncular üzerinde birçok derin etki bıraktı. Oyun bağlamı, esas olarak, o evde dolaşan bir hayalet büyükannenin hayaleti ile ıssız bir evin etrafında döner. Bir uyanışta kendinizi karanlık bir odada buluyorsunuz ve korkunç bir baş ağrısı hissediyorsunuz. Sanki biri kafama vurmuş gibiydi. Şu anda kendinizi perili bir evde kilitli buldunuz ve bu zindandan çıkmanın bir yolunu bulmalısınız. Odalardan birinde bir masanın üzerine yerleştirilmiş bir el fenerinden tek bir ışık yayılıyordu. Dışarının kilidini açacak bir anahtar olmadığı için, oyuncu tehlikelerle dolu bir ortamda bağımsız olarak keşfetmek zorunda kalıyor. Yalnızca yüksek gürültünüz yayılır; hemen, büyükannenin figürü ortaya çıkmaya başlayacak ve size vurmak için acele edecek.

büyükanne

PERİLİ EVİ KEŞFEDİN

Oyuncuların bu gizemli perili evi keşfetmek ve içinde saklı sırları bulmak için beş günleri olacak. Sadece bu değil, evin her köşesinde her şey ürkütücü geliyor. Akıldan çıkmayan sesler ve kanlı sahnelerle iç içe geçmiş birçok korkutucu sansasyonel durum içeren bir korku oyunu türüdür. Eğer zayıf kalpli bir insansanız, bu oyunla maceraperest hissetmeye çalışmamalısınız. Karanlık ve kasvetli bir atmosfer hayalet büyükannenin evini kaplar. Granny, oyuncuların evden kaçmak için araçlar bulmasını gerektirir. Oyuncuların, tüm eylemlerinin mümkün olduğunca çabuk ve nazikçe yapılması gerektiğini akıllarında tutmaları gerekir. Aksi takdirde, bu hayalet büyükanne öğrenecek. Bu perili evde, bu evdeki perililikten hızla kurtulmanıza yardımcı olacak çeşitli değerli eşyalar olacak.

büyükanne

PERLİ EV SAVAŞ HİLELİ

Elbette hayalet yaşlı kadınla savaşmak ve o perili evden kaçmak için çeşitli dövüş hileleri olacak. İlk sahnede oyuncu evin bir odasında gösteriliyor ve siz anahtarı masanın üzerinde veya dolaptaki çekmecelerde arıyorsunuz. Anahtar bu nesnelerin içine yerleştirilmişse, bunları hemen kendiniz toplayın. Ayrıca, büyükannen seni keşfettiğinde kaçmak aptallık etmeseydin ve ondan geçici olarak kaçmak için kendini çok gizli bir saklanma yerinde bulsan yardımcı olurdu. Bildiğiniz gibi, bu büyükannenin gücü sağlam ve sizden birkaç kat daha hızlı koşabilir. Granny, diğer stratejileri uygulamanın yanı sıra, oyuncuların son derece karmaşık bulmacaları çözmeye katılmalarına da izin verir. Oyuncu o seviyede kaybederse, bir sonraki seviyeye geçmeyi önlemek için nakavt edildiğiniz yere hemen bir ayı tuzağı düşürülür.

büyükanne

PERŞEMBE BİTMEDEN ÖNCE PERLİ FİLDİŞİNDEN ÇIKIŞ BİR YOL BULUN

Ana göreviniz, tüm enerjinizi bu perili evde gizli eşyaları bulmak için mümkün olan her şeyi yapmaya odaklamaktır. Perşembe bitmeden buradan çıkmanın tek yolu onlar. Altında, fırsatı yakalarsanız kaçmanıza yardımcı olacak eski bir garaj var. Ayrıca Granny, oyuncuların bulması için birçok farklı türde eşya yerleştirir. Evden alabileceğiniz bazı silahlarla kendinizi koruyun. Hayalet gibi yaşlı yetişkini kısa bir süre için durdurmanıza yardımcı olmalarına rağmen, aşağıdaki öğeleri bulmaya devam ettiğinize de inanıyorsunuz. Bu perili evden kaçmak için, oyuncunun elinde bir anahtar olması veya o kapının kilidini kırmak için pense, çekiç, kod kartları gibi araçları kullanması gerekir. Ancak, bu kapı onun tarafından birçok koruma katmanıyla kilitlendi ve zaman hızla bitmeden onları yok etmeniz gerekiyor.

büyükanne

KORKUNÇ TARZ GRAFİK VE SES KIRMA

Oyunun grafikleri çok gerçekçi, oyunun korkusunu daha da katlayan birinci şahıs bakış açısıyla birleşiyor. Oyun, zombi canavarları tarzında tasarlanmış olsa da, bu hayalet büyükannenin aniden ortaya çıkması, oyuncunun kalbinin atmasını sağlayan korkutucu değil. Oyun esas olarak oyun oynamaya odaklanır, bu nedenle grafikler yalnızca iki basit renk dizisini vurgular. Ses, sahneler dramatik olduğunda tüylerimizin diken diken olmasına neden olan fon müziği kullanıyor. Perili evden kaçtıktan sonra korkunç bir ölümle ölecek.


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız Granny ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDVloper

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir