Granny's House
Granny's House

Granny’s House v2.5.501 APK (Öğe ESP, Anında Kurtarma) indir

Granny's House Mod APK, perili bir binada kilitli kalan çocuklar arasında geçen bir kovalamaca macerasıdır. Tüm karakterleri aynı anda kontrol edecek ve bir dizi zombi ve şeytana karşı savaşmanın bir yolunu bulacaksınız.

Android Android Macera
5 ( 302 puan )
Fiyat: $0
İsim Granny's House
Yapımcı SUPERCAT
Tür Macera
Boyut 281.33 M
Versiyon 2.5.501
MOD Öğe ESP, Anında Kurtarma
Orjinal Google Play
Granny's House is the most famous version in the Granny's House series of publisher SUPERCAT
Mod Version 2.5.501

Granny’s House MOD APK‘daki dramatik ve mistik hikayelere katılın. Bu, canavar ordularına karşı savaşmanın yanı sıra Arcade türüne ilişkin bir oyun başlığı olabilir. Bir avuç korkutucu ve sansasyonel unsur olduğu için, video oyununun sadece 12 yaş ve üstü kişiler için uygun olması tavsiye edilir. Tüyler ürpertici bir evin arka planına karşı ayarlayın. Büyükanne ortadan kayboldu, zombi canavarların ve kötü bir cadının ortaya çıkması nedeniyle değişti. İnsanlar canavar ordularıyla savaşmalı ve bu korku ikametgahı için ondan kaçınmanın yolunu bulmalıdır. Biraz daha kalırsan, bu korkuya dayanabileceğinden emin değilim. Savaş modunun yanı sıra, bu konutun neden bu kadar korkutucu hale geldiğinin ardındaki sırrı keşfetmek için hikaye modunda eğlenebilirsiniz. Zorunlu şeyleri zahmetsizce toplamak ve artık çıkışı daha hızlı bulmak için daha fazla öneriye sahip olmak için lütfen bireylerin sağladığı MOD sürümünü kullanın. Şu anda, bu aslında birkaç Android cep telefonu türü için en son MOD varyasyonudur.

Büyükannenin Evi

ANDROID İÇİN GRANNY’S HOME MOD APK’SINI İNDİRİN

Korku oyunlarına meraklıysanız, Granny’nin evini gerçekten de göz ardı edemezsiniz. İnanılmaz derecede çekici bir hikayeye sahip bir kumarhane oyunu. Sadece sırrı keşfetmekle kalmayın, aynı zamanda çıkış yolunuzu bulmak için de savaşmalısınız. İnsanlar, zombilerin saldırısına uğrayan bir korku evinin çerçevesine düşer. Tek bir çözüm var, o çıkışı bir an önce gerçekleştirmek için yerinizi değiştirmelisiniz. Çeşitli dövüş deneyimlerine sahip oyuncular için farklı karakter sistemi. Canavarları fethetme gücüne güveniyor musun? Dayanabileceğin tek yol bu. Yayıncının SUPERCAT çevrimiçi oyun özellikleri, lansmanından bu yana yalnızca Google Play Store ile ilgili yüzbinlerce paketi kendine çekti. Ek olarak çoğu insan, 4,4 / 5 film yıldızı derecelendirmesiyle bu nedenle sevgilerini ifade etti.

Büyükannenin Evi

HEYECAN VERİCİ ALTERNATİF

Granny’s ev ipuçları hikaye, torunlar büyükannenin evini her ziyaret ettiğinde, orası bir korku evine dönüşebilir. Evin her yeri canavarlarla çevriliydi, ana kapı bloke edilmişti. Etrafınızda gizlenen potansiyel riskler olduğunda tam olarak ne yapmalısınız? Tek gerçek cevap, daha güvenli bir çıkış yolu bulmak için savaşmak. Yalnızca doğru çıkış yolunu keşfettiğinizde belirli bir seviyeyi tamamlarsınız. Ancak, zaman sayısız değildir. Oyuncunun belirli bir seviyeyi ayrılan süre içinde bitirmemesi durumunda, bu bir başarısızlık olarak kabul edilir. Bahse girerim burada en iyi dövüş deneyimini yaşayacaksın. Zorunlu malzemeleri toplamayı unutmayın.

ÇOKLU OYUN MODLARI

Granny’s House, aynı türdeki diğer oyunlara kıyasla büyük bir değişiklik yaratmak için insanların kendi başlarına mücadele etmeleri için farklı oyun modları yarattı. Granny’s House‘da canavarları yenmek için mevcut becerilerinizi birleştirmelisiniz. Tek çıkışa ulaşmak için son derece hızlı gitmeniz gerektiğini de unutmayın. Ayrıca, ek olarak, 6 kişilik bir grubun iki büyük canavar tarafından kovalandığı bir kaçış Modu vardır. Sürekli grubu kovalayacaklar, diğer herkes hem toplu olarak savaşmak hem de bir çıkış yolu bulmak için harika bir kombinasyona ihtiyaç duyuyor. Kişilerin normalde kullandıkları kişiliği en fazla 5 rakama kadar değiştirmelerine izin verilir.

büyükannenin evi

GİZEMİ ORTAYA ÇIKAR

Açıkça bahsetmediğimiz bir mod vardı, bu da Hikaye Modu olacak. Mod içinde, oyuncu hikayeye bağlı kalacaktır. Karakterler, evin neden bu hale geldiğini anlamak için kesinlikle evinizin içinde kalan bilgileri ve kanıtları toplayacak. Bununla birlikte, sadece bilgi bulmak olmayacak. Çünkü canavarlar sizi asla yalnız yapmaz. Belirli bir seviyeyi iyi geçerseniz, belki de bu kabusu burada nasıl bitireceğinizi biliyorsunuzdur. Çok kolay değil ve bu yüzden dikkatli olmanız gerektiğine inanıyorum.

YENİ ARKADAŞLAR EDİN

Yoğun seviyelerden sonra, Granny’s House‘de çeşitli diğer oyuncularla tanışmak mümkündür. Oyuncuların birbirleriyle etkileşime girebilecekleri, hediye fikirleri sunabilecekleri veya bir şeyleri değiştirebilecekleri bir yerdir. Bunun yanı sıra, büyük kazançlar elde etmek için hazine sandıkları açmak gibi son derece çekici aktiviteler bulabilirsiniz. Kişiliğinizi güncellemek için bunları kullanmanız gerekir.

büyükannenin evi

KARAKTER TASARLA

Büyükannenin evi, oyuncunun bu kişiliğin kostümünün görünümünü değiştirmesine izin verir. Kilitler, yüz ifadeleri, dövmeler, göz renkleri ve kostümler başta olmak üzere parçalarla oyuncular kendi tasarımlarını özgürce sergileyebilirler. Ek olarak doldurulmuş oyuncaklar, şapkalar, taçlar vb. gibi güzel aksesuarlar. Kostümler, oyunun ifade etmek istediği bilgilere uyması için sadece koyu veya canlı renklerdir.


İndir (281.33 M)

Artık indirmeye hazırsınız Granny's House ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir