Grand
Grand

Grand – v2.8.2 MOD APK (Ücretsiz Alışveriş) indir 2022

Grand, geniş bir açık dünyaya ve Orta Doğu veya Körfez'in en işlek bölgelerinin tarzına sahip herkes için yeni bir deneyim olacak. En göze çarpan özelliği, aynı anda katılabilen yüzlerce oyuncunun çevrimiçi oturumları ile birlikte en hareketli ve kao

Android Android Aksiyon
4 ( 361 puan )
Fiyat: $0
İsim Grand
Yapımcı Shanab Games
Tür Aksiyon
Boyut 416M
Versiyon 2.8.2
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
Grand is the most famous version in the Grand series of publisher Shanab Games
Mod Version 2.8.2
Total installs 1,000,000+

Grand, geniş bir açık dünyaya ve Orta Doğu veya Körfez’in en işlek bölgelerinin tarzına sahip herkes için yeni bir deneyim olacak. En göze çarpan özelliği, aynı anda katılabilen yüzlerce oyuncunun çevrimiçi oturumları ile birlikte en hareketli ve kaotik aktiviteleri yaratmasıdır. Tabii ki, her oyuncunun ilerlemesini gerçekleştirmek için oyuna derin bir sosyal sistem de entegre edilmiştir.

büyük

KAOTİK HENÜZ EĞLENCELİ ŞEHİRLER

Grand’ın tek oyunculu bir modu olmamasına rağmen, etkinliklerinin çoğu oyuncu odaklıdır, bu nedenle potansiyeli ve eğlencesi sonsuz ve derindir. Oyuncunun tüm kariyeri, oyunda tanıtılan geniş şehirleri kapsayacak ve hepsinin şık yapıları veya geliştirmeleri var. Bu çeşitlilik nedeniyle, şehirlerdeki durum veya atmosfer her zaman oyunculardan gelen heyecan ve kaosun doruk noktasıydı.

büyük

KUSURSUZ VE İNTERAKTİF KONTROLLER

Kontrol mekanizması, oyuncuların şehri esnek ve sofistike bir üçüncü şahıs bakış açısıyla özgürce keşfetmesine izin verecek. Kontroller de çeşitlidir ve kullandıkları araç türüne göre (motosiklet, araba veya uçak) sürekli olarak değişecektir. Her şeyden önce, her bir unsurun etkileşimi canlıdır ve birçok mizahi noktaya sahiptir, bu da oyuncuların şehir için kargaşa yaratmak için silah sisteminden en iyi şekilde yararlanmasına izin verir.

BÜYÜLEYİCİ MİNİ OYUNLAR VE AKTİVİTELER

Şehirlere dağılmış mini oyunlar veya mini aktiviteler, oynanışı çeşitlendirmek için birçok benzersiz mekaniğe ve içeriğe sahiptir. Grand, oyuncuları otomatik olarak belirlenmiş oyun alanlarına ışınlayacak ve sayısız heyecan verici aktivite ile diğer oyunculara katılacak. Tabii ki, bu ek içeriğe katılmanın her zaman birçok mükemmel ödülü vardır ve oyuncuların kariyerlerini geliştirmeleri için koşullar yaratmayı vaat eder.

büyük

GENİŞ ANKASTRE TOPLUM SİSTEMİ

Bu günlerde, çoğu açık dünya oyunu, çok fazla motivasyon yaratmak için birçok ilginç sosyal sistem kullanıyor. Ayrıca, ek bonuslar veya nadir unvanlar almak için sürekli olarak çalışmak veya etkileyici başarıları tamamlamak zorundadırlar. Şehirler ayrıca nadir seviyeler veya unvanlar için özel hizmetlerin kilidini açarak sosyal sistemi daha katmanlı hale getirerek oyunculara çeşitli eylemlerde daha fazla özgürlük verecek.

HEYECAN VERİCİ VE TEHLİKELİ GÖREVLER

Oyuncu Grand’da arkadaşlarıyla eğleniyorsa, çok oyunculu için tehlikelerle dolu ama tam anlamıyla heyecan verici bir dizi görev sunar. İçeriğin zorluğuna bağlı olarak özel eşyaları taşımaları, savaşlara katılmaları ve yeraltı dünyasında çeşitli işleri tamamlamaları gerekiyor. Bu nedenle, bu faaliyetler herkes için ana gelir kaynağıdır, hatta daha sarhoş edici faaliyetlerle büyük bir ekip oluşturur.

büyük

MUHTEŞEM 3D GRAFİKLER

Eğlence veya aktiviteler için çok sayıda seçeneğin yanı sıra oyun, herkesin en destansı anlara dalması için en kaliteli grafiklere sahiptir. Patlayıcı etkileri aynı zamanda en incelikli ve inceliklidir, daha fazla heyecan yaratır veya atmosferi daha eğlenceli hale getirir. Grafik sistemi, oyuncunun deneyimini geliştirmek için karakterlerin veya araçların görünümünü özelleştirmek de dahil olmak üzere her küçük ayrıntıyı daha gerçekçi ve canlı hale getirir.

büyük

Grand, oyuncuların cömert para ödülü için her gün savaştığı sonsuz bir kaostur. Aynı zamanda tehlikeli bir toplumu yeniden tasavvur ediyor ve yeraltı dünyasına benziyor ve açık dünya sandbox türüne büyük bir fark ve derinlik sunuyor.


İndir (416M)

Artık indirmeye hazırsınız Grand ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanShanab Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir