Grand War
Grand War

Grand War v7.2.3 APK MOD (Sınırsız Para) 2022

Grand War APK oyuncuların gerçek zamanlı olarak şiddetli bir savaş yaşamaları için çok sayıda içeriğe ve etkileyici mekaniklere sahip büyük ölçekli bir strateji oyunudur. Ek olarak, grafikleri ve görüntü kalitesi de üst düzeydir ve her şeyi o kadar g

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 660 puan )
Fiyat: $0
İsim Grand War
Yapımcı Joynow Studio
Tür Strateji Oyunları
Boyut 167MB
Versiyon 7.2.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Grand War is the most famous version in the Grand War series of publisher Joynow Studio
Mod Version 7.2.3
Total installs 1,000,000+
  • 1. Sınırsız Para
  • 2. Sınırsız Madalya

Grand War APK oyuncuların gerçek zamanlı olarak şiddetli bir savaş yaşamaları için çok sayıda içeriğe ve etkileyici mekaniklere sahip büyük ölçekli bir strateji oyunudur. Ek olarak, grafikleri ve görüntü kalitesi de üst düzeydir ve her şeyi o kadar gerçekçi ve zarif bir şekilde tasvir eder ki, oyuncular her bir orduyu kontrol ederken daha canlandırıcı bir his verir. Bunun da ötesinde, daha fazla içerik, oyuncuları eğlendirmek için yeni olanaklar açarken oynanışı iyileştirecek.

Grand War: Napolyon, Warpath ve Strateji Oyunları

BENZERSİZ AVRUPA SAVAŞI

Oyuncunun Grand War’daki tüm cephesi ve kampanyası, Fransa’nın 18. yüzyıldaki büyük tarihi cephesine dayanmaktadır. Bununla birlikte, oyuncu tarihi değiştirmek için herhangi bir ülke veya organizasyonla başlayabilir, şiddetli bir kampanyanın tadını çıkarabilir, ancak ince taktiksel oyunu sayesinde büyüleyici. Bununla kalmayıp, dünya haritası da oyuncuların bölgelerini birçok ülke ile genişletmeleri için her şeyi ayrıntılı olarak gösterecek.

Grand War: Napolyon, Warpath ve Strateji Oyunları

SIVI VE İNTERAKTİF ARAYÜZ

Her savaştaki etkileşimli genel bakış arayüzü, iyileştirilmiş ve dinamiktir, bu da oyuncunun birimleri kontrol etmesini kolaylaştırır. Çoğu dövüş aynı zamanda gerçek zamanlı olarak gerçekleşir ve oyuncuların tüm birimleri aynı anda koordine etmeleri ve zaferi talep etmek için arazi unsurundan yararlanmaları gerekir. Ek olarak, gelişmiş kontrol araçları veya özellikleri, oyunculara sürükleyici ve büyük ölçekli bir taktik oyun deneyimi sağlayacaktır.

Grand War: Napolyon, Warpath ve Strateji Oyunları

BÖLGELERİN KONTROLÜ

Oyuncular, Büyük Savaş’ta ezici ve tam bir zafer elde etmek istiyorlarsa, bölgeler önemli yerlerdir. Her yerin işlevi, onu işgal eden orduya göre farklıdır. Yine de, orduyu çok sayıda seferber etmek için gereken kaynakları veya yiyecekleri sürekli olarak üretecektir. Ayrıca, oyuncuların birçok birimi şişirmelerine veya kalmalarına yardımcı olurlar, böylece tüm cephelerden saldırı veya savunmaya hizmet ederler.

 

Grand War: Napolyon, Warpath ve Strateji Oyunları

YENİLİKÇİ VE DERİN ARAŞTIRMA SİSTEMİ

Kaynak ve ekipman araştırma sistemi, oyuncuların her ilerlemede tam olarak kullanması gereken benzersiz bir içeriktir. Özel görevleri kazandıkça veya tamamladıkça, her savaş biriminin ekipmanını yükseltmelerine ve hatta yeni içeriklerin kilidini açmalarına izin veren araştırma puanları alırlar. Her ülkenin kendi yükseltme sistemi olacak, böylece oyunun oynanış biçimini ve derinliğini çeşitlendirecek.

YENİ TAKTİKLERE UYUM

Grand War’daki savaş alanları büyük olsa da, oyuncuların birçok farklı taktik ve ordu düzeni uygulaması gerekir. Sofistike ve el yapımı birlik yerleştirme sistemleri sayesinde oyuncular, birçok farklı yetenek veya taktik oluşturabildikleri için araziden sonuna kadar faydalanabilirler. Ek olarak, bazı üniteler yüksek kaliteli parçalarla donatılabilir ve bu da onları etkili bir şekilde kullanıldığında en büyük tehlike haline getirir.

Grand War: Napolyon, Warpath ve Strateji Oyunları

EGZOTİK MERKEZLERİ FETHET

Belirli işaretlere sahip birkaç önemli ileri karakol bazen dünya haritasında görünür ve büyük bir ordu yoğunluğu ile hepsi zordur. Bununla birlikte, ödülleri cömert ve değerlidir, oyunculara savaşta kaybettikleri birlik sayısını telafi etmek için birçok potansiyel veya fayda vaat ediyor. Ayrıca, bir kez ele geçirildiğinde, bu ileri karakollar ekonomi için büyük bir teşvike sahip olacak ve oyunculara çok fazla kar sağlayacaktır.

Grand War, büyük ölçekli bir savaş alanında birçok esnek ve sofistike mekanik uygulayan harika bir strateji oyunudur. Sadece bu değil, oyuncular ayrıca ordudaki her birimin savaş performansını iyileştirmek ve tüm Fransa ve Avrupa’yı fethetmeye başlamak için pusu, taktik ve daha fazla araştırma gibi birçok gerçekçi faktörden yararlanmak zorunda.


İndir (167MB)

Artık indirmeye hazırsınız Grand War ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJoynow Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir